Kaostan Kaçış

KaraBiber

Platin Üye
Şimdi size geçenlerde gördüğüm rüyayı anlatayım genelde pek ayrıntılı hatırlamam hatta rüyalarımı da pek hatırlamam ama beni gerçekten etkileyen rüyaları hiç unutmuyorum :p

Neyse geçeyim rüyama...
Şimdi rüyamda şehirde hatta Dünya'da bir kaos var herkes bir yerlere kaçmaya çalışıyor. Bende beyaz bir minibüse biniyorum böyle ormanlık bir alandan geçiyoruz yeşilliği çok net hatırlıyorum. Sonra arabadan inip merdiven köprü var ona yöneliyorum merdivenleri çıkınca aşağııya bakıyorum bir tarafta deniz bir tarafta demir yolu herkes kaçışıp, bir şeylere binip uzaklaşmaya çalışıyor.Denizde bir sürü vapur, kayık filan var. Bende merdivenlerden iniyorum tren bekliyorum. Bir tren geliyor ama çok kalabalık içi binsem binerim ama adım atamıyorum nedense ama gitmem de lazım farkındayım. Neyse trenin kapıları kapanıyor ama ben üzülmüyorum gidemediğime tam o anda arkama dönüyorum bir tren daha geliyor bunun içi de neredeyse boş hemen binip oturuyorum. Öyle uyandım :2:
@W @Anna Karenina

Son düzenleme:

W

Elmas Üye
Sevgili Karabibercigimm, bu kaos ortami sizin maneviyatiniz olabilir, deniz ormanlik alan cok cok guzel, fekat cok sanslisiniz cunki minubuse binip arabadan inen tek insan siz olabilirsiniz bunu nasil basardiginizi bir ara bana da anlatin…. Treni kacirmamissiniz bazi seyler icin gec degil, sizin hayir sandiginiz ilk trendir efendim fekat kalabaliktan bunun ser oldugunu anliyor, ikinci trende hayir var, bu tren senin icin uygun. Bekle diyor sana bekle ikinci tren onemli cumki .p

Anna Karenina

Yılın EN’i
Agzina saglik W kardeşim ;D

Ben de kendi yorumumu birakayim... herkeşe iki yorum yapmayiz yane... sansli gunundesiniz.s

Ay bu nasil ruya karabiber hanimcim skjh neresinden tutsam elimde kaliyor.s
Cok istediginiz, sizin icin hayirli olmayan bir durumdan donmussunuz. fiziksel olarak cok yorgunsunuz. yoğun dönemlerden geciyorsunuz. yapmak istediginiz cok sey var. ve bircok hayaliniz. hayallerinizin pesini kovaliyorsunuz. beyninizin cok yogun. herseyi en ince ayrintisina kadar dusunen birisiniz. önümüze engeller çıksada bu sizi yıldırımıyor. guclu bir karaktere sahipsiniz duygularinizi disa pek vuramiyorsunuz. iyi gizleyicisiniz karabiber hanimcim. siz bu azimle duvar deler, tunel acarsiniz efendim.;D

KaraBiber

Platin Üye
İzlediğin filmin etkisinde kalmışsın @KaraBiber (:

Bu rüyayı gördüğüm zaman bu tarz bir film izlememiştim ama :p

Sevgili Karabibercigimm, bu kaos ortami sizin maneviyatiniz olabilir, deniz ormanlik alan cok cok guzel, fekat cok sanslisiniz cunki minubuse binip arabadan inen tek insan siz olabilirsiniz bunu nasil basardiginizi bir ara bana da anlatin…. Treni kacirmamissiniz bazi seyler icin gec degil, sizin hayir sandiginiz ilk trendir efendim fekat kalabaliktan bunun ser oldugunu anliyor, ikinci trende hayir var, bu tren senin icin uygun. Bekle diyor sana bekle ikinci tren onemli cumki .p

Yaa çok hoş bir yorum olmuş şanslı olduğumu genelde düşünmem ama öyleyimdir belki :p

Anlaşılan ikinci şansımı beklemem lazım bu konuda ortak düşünüyorsunuz:1744328xc4pwxo3z1: Teşekkürler ağzınıza sağlık:Aaass:

f5

Gümüş Üye
Bu ne biçim rüya, sonucu da yok.d