sohbet odaları

Kariyerimi Zirvede Bırakıyorum

CRown

Bronz Üye
Katılım
26 Mart 2019
Mesajlar
1,231
Puanları
93
Tepkime puanı
610
Küçük Ağa, Al Yazmalım ve Bizim Hikaye gibi birçok diziden rol alan Nesrin Cavadzade, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Cavadzade, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşım ile takipçilerinin dikkatini çekti.

Nesrin Cavadzade, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Cavadzade, bu kez rol aldığı diziden çekilen karesini sosyal medya hesabından paylaştı. Cavadzade'nin, "Bu kombinle kariyerimi zirvede bırakıyorum bu akşam" notuyla yaptığı paylaşım çok sayıda yorum ve beğeni aldı. Nesrin Cavadzade'nin mini elbisesi takipçilerinin dikkatini çekti.

Cavadzade, geçtiğimiz günlerde Boğaz kenarında çekilen bu karesiyle de takipçilerinden büyük ilgi görmüştü.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde bir dizi projesi olacağını açıklayan Cavadzade, “Sözleşmem gereği ne olduğunu söyleyemiyorum. Bir ipucu veremem, bölüm sayısını söylersem zaten anlayacaksınız. Daha kısa süresi olan bir proje” diyerek tüyo vermişti.

"1 MİLYON DOLAR ÖDEMEMİ İSTEMİYORSANIZ SORMAYIN"

Daha önce adı La Casa De Papel dizisiyle anılan Cavadzade, "La Casa De Papel projesinin Türkiye uyarlamasına mı dahil olacaksınız?" sorusuna, "1 milyon dolar cezai şart ödememi istemiyorsanız sormayın" diyerek kahkaha atmıştı.​
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Üst