sohbet odaları

Kartalizm...

Soğuk Kahve

Gümüş Üye
Bazen öyle biri çıkar ki karşınıza, o yokken hayata nasıl katlanıyordum diye sorarsınız kendi kendinize. Bu kadar tebessüm etmeden, bu kadar huzurla dolmadan ve nicesi.. Lügatınızda bir kenara fırlattığınız iyi ki'nin anlamını alır getirir, varlığıyla sunar size. Dünün jestidir bugünler. Dün ki kaybetme korkusundan habersiz olan benlik bugününde onun telaşına düşer. Dün alt tarafı verdiğiniz bir selam, gizlendiği kimliği ile bugünün temellerini atar. Zaman gectikce keşkeler, iyi kilerin yerine göz koyar. Sen bende oldukça hangi harflerin oluşturduğu kelimeler cürret edebilir bu tabiri yok etmeye? Keşke daha önce gelseydin, keşke daha önce tanısaydım ama iyi ki geldin iyi ki... Hayatımda var oldukca her zaman ''iyi ki'' olarak kalacaksın. Eğer bir gün acizane keşkelere muhtaç kalırsam... ''Keşke öz kardeşim olsaydın'' der ve senin yolunu benim yoluma çıkarana bir kez daha minnetle şükrederdim.

İtiraf ediyorum. Bu duygularımın tümü en serbet iyi ki'me... :dyg:

Kartalizm

Bronz Üye
Oldurecek bu kiz beni. Allahin sekerparesi, omur billah yanindayim artikin kurtulamazsin. Mobil olmazsam yardircam;d Seni seviyorum sekerparem jduhdidhhhkhv kardesim degil oz gardasim de bana ;$

Soğuk Kahve

Gümüş Üye
Oldurecek bu kiz beni. Allahin sekerparesi, omur billah yanindayim artikin kurtulamazsin. Mobil olmazsam yardircam;d Seni seviyorum sekerparem jduhdidhhhkhv kardesim degil oz gardasim de bana ;$
Cansın işte can cann :dyg: ÖZ KARDEŞİM BENİM (biraz görmemişlik yapiyim :D )

rt

Bronz Üye
o kadar sey soyleyip sonunu kardesime baglamak...
beni hayal kirikligina ugrattiniz gensler haneriniz olsun.
:T:
en nihayetinde beni ilgilendirmez tabi.

Soğuk Kahve

Gümüş Üye
o kadar sey soyleyip sonunu kardesime baglamak...
beni hayal kirikligina ugrattiniz gensler haneriniz olsun.
:T:
en nihayetinde beni ilgilendirmez tabi.
Kardes sevgisi boyle bir sey iste. Bir sevgiliye, bir aileye, bir insana söyleyebilecegin her seyi hakeden biri.:cici:

Kitai

Gümüş Üye
Su kardes muhabbetini biraksaniz artik :D
dimi kardesim :p

Bunun hepsini sen mi yazdin Sila? :D

Kitai

Gümüş Üye
Onu neden bu kadar seviyorsun ?
ikinize de soruyorum :D

Soğuk Kahve

Gümüş Üye
Onu neden bu kadar seviyorsun ?
ikinize de soruyorum :D
Cunku ben onu tanımak icin mesafeli gunlerimi, aylarımı vermedim. Geldigi gun belliydi boyle olacagi. Bazı seyleri en basindan hissedebilirsiniz. Bu da o kisinin ozel olusundan ve hayatinizda yer almasi gerektiginden kaynaklidir.

KaraBiber

Platin Üye
Ne güzel bir sevgi aranızdaki :cici:

Egeliii

Kayıtlı Üye
Böyle dostluklar kardeşlikler kurmak çok güzel :)

Gökyüzü

Bronz Üye
Rabbim sizin sevginizi kardesliginizi daim eylesin ,
Ne güzel duygular bunlar bi sevgiliden cok daha öte ,
Masallah :cici:

Soğuk Kahve

Gümüş Üye
Guzel dilekleriniz icin tesekkur ederim. :cici:

A

Aşka Sıfır

Guest
Bazen öyle biri çıkar ki karşınıza, o yokken hayata nasıl katlanıyordum diye sorarsınız kendi kendinize. Bu kadar tebessüm etmeden, bu kadar huzurla dolmadan ve nicesi.. Lügatınızda bir kenara fırlattığınız iyi ki'nin anlamını alır getirir, varlığıyla sunar size. Dünün jestidir bugünler. Dün ki kaybetme korkusundan habersiz olan benlik bugününde onun telaşına düşer. Dün alt tarafı verdiğiniz bir selam, gizlendiği kimliği ile bugünün temellerini atar. Zaman gectikce keşkeler, iyi kilerin yerine göz koyar. Sen bende oldukça hangi harflerin oluşturduğu kelimeler cürret edebilir bu tabiri yok etmeye? Keşke daha önce gelseydin, keşke daha önce tanısaydım ama iyi ki geldin iyi ki... Hayatımda var oldukca her zaman ''iyi ki'' olarak kalacaksın. Eğer bir gün acizane keşkelere muhtaç kalırsam... ''Keşke öz kardeşim olsaydın'' der ve senin yolunu benim yoluma çıkarana bir kez daha minnetle şükrederdim.

İtiraf ediyorum. Bu duygularımın tümü en serbet iyi ki'me... :dyg:

Hııımmm.. :honk:

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)