sohbet odaları

Katil Oldum...

ßaşak

Altın üye
Sabah kahvaltımı yaptım ve kahve içmek için su ısıttım su fazla olunca surahiye aktardım o aradada balığımın fanusunu temizliyordum hayvanın üstünek kaynar suyu boca ettim :(
5 sn içinde ruhunu teslim etti. O cıvıl cıvıl dönen balıkım artık kımıldamıyordu :( suyun dibinden bana bakıyordu psiklojim çok bozuk :(

EroL

Bronz Üye
Öbür dünyada oda senin üstüne kaynar su doker ödesirsiniz korkma :D :D :D :D

ßaşak

Altın üye
Öbür dünyada oda senin üstüne kaynar su doker ödesirsiniz korkma :D :D :D :D
Bilerek dökmedik heralde :hih: gülme yaa bildiğin katil oldum ellerime balığımın kanı bulaştı :sulugoz:

EroL

Bronz Üye
ya bişey olmaz ßaşak takılma bu kadar sanki bilerek mi döktün sıkma canını sevgiline soyle telefon ac bırazda duygusala bagla sana yenisini alsın :D

Hiç birşey bilmiyorsan una bula inceden bir cız bız tamam :D :D :D

ßaşak

Altın üye
ya bişey olmaz ßaşak takılma bu kadar sanki bilerek mi döktün sıkma canını sevgiline soyle telefon ac bırazda duygusala bagla sana yenisini alsın :D

Hiç birşey bilmiyorsan una bula inceden bir cız bız tamam :D :D :D
Zaten sevgilim almıştıııııııı onu o gerizekalıya sinirliyim aklım ondaydı sabah sabah hayvanı yaktık o kaynar suyu hakeden aliydi yani ... yaktığımı duyarsada almaz yenisini ...

Ayrıca japon balığını nasıl yiyebilirm sen yedinmi tadı nasıl ki :(

EroL

Bronz Üye
sen yemıycen kedilere bi güzellik yap be madem bi can aldın bide kıyak yap ödestir sevapla gunahları :D:D:D:D:D

Ayrıca sevgiline duygusal yapıcan onu gorunce senı hatırlıodum falan ne olur canım ne olur askım kesin alır merak etme :D

YABGU ilk okudugumda bende aynı tepkiyi verdim hala guluyom :D:D:D:D:D:D

ßaşak

Altın üye
sen yemıycen kedilere bi güzellik yap be madem bi can aldın bide kıyak yap ödestir sevapla gunahları :D:D:D:D:D

Ayrıca sevgiline duygusal yapıcan onu gorunce senı hatırlıodum falan ne olur canım ne olur askım kesin alır merak etme :D

YABGU ilk okudugumda bende aynı tepkiyi verdim hala guluyom :D:D:D:D:D:D
Konuşmuyoruz zaten konuşsakta duygusallık işlemez aliye ayrıcana gülmesenize bee :( kedilere falan yedirtmicem içini doldurtup saklicam :hih:

EroL

Bronz Üye
icini doldurup saklıycanmı :D:D:D hepimiz toprak olacaz bence oyle yapma :D hem daha yenı tadı nasıl ki diye soruyordun :haha: :haha: :haha:

tamam sevgilinle aran bozuksa iste bu vesileyle biraz arayı düzeltin :D ayrıca nasıl islemez ya duygusallık siz ikna etmek biz ikna olmak icin yaratıldık onuda beceremiyosanız atlayın kopruden :haha: :haha: :D :D

ßaşak

Altın üye
icini doldurup saklıycanmı :D:D:D hepimiz toprak olacaz bence oyle yapma :D hem daha yenı tadı nasıl ki diye soruyordun :haha: :haha: :haha:

tamam sevgilinle aran bozuksa iste bu vesileyle biraz arayı düzeltin :D ayrıca nasıl islemez ya duygusallık siz ikna etmek biz ikna olmak icin yaratıldık onuda beceremiyosanız atlayın kopruden :haha: :haha: :D :D
yaaaaa yedin sandımmm ondan sordum tadını ben balık sevmeeemmmmm :sulugoz:
Ben ikna edemem kalasımdır o konuda Alla Alla yaaa yeni balık alıp koycam napim bunuda gömim ben :(:(

EroL

Bronz Üye
Göm sen onu bence bide toren hazırla 3 ü 7 si 40 ı 52 si falan helva dagıtırsın ßaşak :D:D:D

Saka bir yana üzülme bu kadar olur yani kasti birsey yok istemeden odlu yenisini al takma fazla kafana :)

ßaşak

Altın üye
Göm sen onu bence bide toren hazırla 3 ü 7 si 40 ı 52 si falan helva dagıtırsın ßaşak :D:D:D

Saka bir yana üzülme bu kadar olur yani kasti birsey yok istemeden odlu yenisini al takma fazla kafana :)
10 tanede fakir giydirim istersen hayvanın anısına saygı için :hih:

alim dimi yenisini :cici:

EroL

Bronz Üye
Hı Hı al tabi tal adını da ölen balığının ismini koy :)

Aprendiz

Gümüş Üye
İdamlıksın :T:

Aprendiz

Gümüş Üye
azcık psikolojini bozayım:zuha:

kazayla bi can aldın farkındamısın? Kim bilir ilerde bi ev kurup çoluk çocuğa karışıcaktı.Sen doğum anlarını izleyecektin. Ailesi genişleyecekti.Sen daha büyük bir akvaryum alıcaktın. Düğünlerini sen yapıcaktın.Torunlarını görecekti kim bilir.Ha sen resmen bir geleceği bir hayalleri yıktın.:sulugoz: :sulugoz:

ßaşak

Altın üye

azcık psikolojini bozayım:zuha:

kazayla bi can aldın farkındamısın? Kim bilir ilerde bi ev kurup çoluk çocuğa karışıcaktı.Sen doğum anlarını izleyecektin. Ailesi genişleyecekti.Sen daha büyük bir akvaryum alıcaktın. Düğünlerini sen yapıcaktın.Torunlarını görecekti kim bilir.Ha sen resmen bir geleceği bir hayalleri yıktın.:sulugoz: :sulugoz:
sanki bi kabileyi yok ettim :haha: sus yaa olayı resmen toplu katliama çevirdin :D

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)