sohbet odaları

*Kei 'nin bir günü nasıl geciyor?

Soğuk Kahve

Gümüş Üye

1- Sabah uyandiginda oldukca asabi olan Kei, sabah kahvesiyle gune basliyor:cici:

2- Sabahin ilk saatlerinde gozlerini acamayn Kei, kahvalti ile sabah keyfine devam ediyor :kiki:

3- Şık giyinmeyi, yakisikli olmayi seven Kei 'nin prensipleri arasinda gozluksuz disari cikmamak var. Her zamanki gibi çok havalı hazirlanip, mutlu bir sekilde ise gidiyor :zuha:

4- Yaptigi cizimlerden dolayi yorulup iste arada bir uyudugunu da biliyorum :kiki:

5- Eve gelir gelmez ozel tarifleriyle lezzetli bir yemek hazirlamaya asla üsenmeyen Kei sadece bununla da yetinmiyor :kiki:

6- Çokta düşünceli ve kibar olduğunu es geçmemek gerekir :cici:

7- Spor yapmayi hiç ihmal etmeyen boksor garfi, zeki cevik ve ahlakli bir sekilde günü noktaliyor :zuha:

Kei

Bronz Üye
ahahaha mükemmel ötesi ama o :) yemek yemek yemek :)

Soğuk Kahve

Gümüş Üye
Midye, kumpir, balik, makarna ve tatli yiyen garfi bulamadim ama bu da idareten seni temsil eder :kiki:

F

Fenerbahçe

Guest
Forumda yemek yemeyi kei kadar seven biri daha yok. Yemek masası koysan yeterdi. :D
Güzel olmuş. :)

Kei

Bronz Üye
Forumda yemek yemeyi kei kadar seven biri daha yok. Yemek masası koysan yeterdi. :D
Güzel olmuş. :)
Bencede olamaz :) oruç zamanı yemek resimlerine bakıyorum ezan okunuyor iştahim gidiyor doktora gidicem :p

DenizZ

Gümüş Üye
guzel olmus
kei baliklarida var cok sever gozu gibi bakar:)

DenizZ

Gümüş Üye

okyanus yapacaktım amaaa o son 3 tane yavru et yiyen balığı almayacaktım hata yaptım orada sabah kalktım balık yok :)
:) nasil kiydi senin baliklara :cici:
ee simdi ne yiyorlar et yiyen baliklar bir birilerini yesinler kurtul git guzel baliklar al :)

Puding

Bronz Üye
Haha cok guzel olmus ya :kiki:

Moira

Bronz Üye
Çok hoş olmuş :)

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)