Kel olan erkeklere ne tavsiye edersiniz?

Kel erkeklere ne tavsiye edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    7

Thalassa

Altın üye
ufak tefek kellik basladigi an butun kafayi sifira vurun. cok daha iyi duruyo. hatta bazilarin karizmasi artiyo

Gabiah

Özel Üye
saç ektirmelerini.

aegishjalmur

Ayın Üyesi
Ayin Üyesi
İyi bir iş bulup/kurup bol bol para kazanmalarını

Larien

Platin Üye
dihidrotestosteron (DHT), 5 alfa redüktaz adı verilen bir enzim tarafından testosterondan yapılır. kelliğe sebep olan saç köklerinin testesteron kaynaklı bu maddeye hassasiyet geliştirmeleri imiş. kelliğin sebebi dht ya da testesteron yüksekliği ile alakalı değilmiş. ama yine de işte bişiler fazla olmasa reaksiyon vermezdi dökülme olarak... bilim adamları benden daha mı iyi bilecek... siz bu efsaneyi kullanın, sizin testesteron seviyeniz daha yüksek tamam mı, ben sizi tutuyom en erkek sizsiniz, öbtüm

Shinigami

Özel Üye
Sac ektirin, kandirmayin kendinizi bosuna :d

Allie

Altın üye
Bazı erkeklere kel olmak yakışıyor ya. Mesela benim şahsen kendimin aşık olduğu bey kel olmadığı halde saçını sıfıra vurdurunca tanrım nasıl yakışıklı oluyor...

Larien

Platin Üye
dihidrotestosteron (DHT), 5 alfa redüktaz adı verilen bir enzim tarafından testosterondan yapılır. kelliğe sebep olan saç köklerinin testesteron kaynaklı bu maddeye hassasiyet geliştirmeleri imiş. kelliğin sebebi dht ya da testesteron yüksekliği ile alakalı değilmiş. ama yine de işte bişiler fazla olmasa reaksiyon vermezdi dökülme olarak... bilim adamları benden daha mı iyi bilecek... siz bu efsaneyi kullanın, sizin testesteron seviyeniz daha yüksek tamam mı, ben sizi tutuyom en erkek sizsiniz, öbtüm

ulan ne saçmalamışım gece gece hatırlamıyom bile djdh salak ya sjsh argadajlar benden hoşlananların çoğu kel ya da saçı seyrelmiş bireylerdi, sanırım kıyak çekmek istemişim. görmezden gelirseniz sevinirim...

ayrıca testesteron mu testestoron mu...

W

Prenses Üye
ulan ne saçmalamışım gece gece hatırlamıyom bile djdh salak ya sjsh argadajlar benden hoşlananların çoğu kel ya da saçı seyrelmiş bireylerdi, sanırım kıyak çekmek istemişim. görmezden gelirseniz sevinirim...

ayrıca testesteron mu testestoron mu...
ben niye obtugune takildim ne gerek var hemi....

Larien

Platin Üye
ben niye obtugune takildim ne gerek var hemi....

he ya.... bi de bütün kellere ithafen yazmışım... neden öbeyim ki bütün kelleri... sanırım soğuk algınlığı ilaçları beni sevgi dolu bi insan yabtı...

• Haha
Tepkiler: W

Morfinyus

Yönetici
Super Moderator
Soğuk havalarda mutlaka bere takın. Hele sinüzitiniz varsa kötü oluyo.
kocamdan biliyorum :d