sohbet odaları

Kendiniz hakkında bir gerçek yazın

juju

Bronz Üye
Uyandıktan sonra tekrar uyumam imkansıza yakın. Çok düşünmekten işte bunlar.
Hayatımda hiç sigara içmedim.
Çayı çok uzun zamandır şekersiz içiyorum. (Çayı şekersiz içme artistliği diye bir şey var!)
Arada psikolojim bozulur. Mecbur her sene psikologa para bayılıyoruz. Psikoloğuma siz de başka psikologlara gidiyor musunuz diye sorduğumda bazılarının gittiğini söylemişti. Demek onlar da çare değil. Çare drogba hehe. (esprime tükürdüğüm)
Sesim çok çirkin ve şansa bakın ben şarkı söylemeyi çok seviyorum. Etrafımdaki insanlar için işkence olabilir ama istemiyorlarsa kulaklarına pamuk neyim tıkayabilirler. Susacak halimiz yok.
Şimdi bunları silmek istiyorum ama o kadar yazmışım neden sileyim dedim. Ay yine çok mantıklısın bebeğim.

Hiç Düşünce

Bronz Üye
Yıllardır TV izlemiyorum. Bugün hasbelkader açtım çok tuav şeylere şahit oluyorum. Bi vileda reklamı gördüm aramamak için zor tutuyorum kendimi. Olm ben dayanamam böyle şeylere iyi ki izlemiyormuşum dşekejejk kendimi las vegas kumarhanelerine düşmüş gibi hissediyorum. Bu fırıltılı hayatı ben seçmedim...

Umay

Bronz Üye
aynı anda canlı ders hazırlığı yapıp, dans edebiliyor ve ocak silebiliyorum, bi de bunu yazıyorum :PpPp

W

Ayin Üyesi
Ayin Üyesi
Ruya gunlugu tutuyorum, bilincaltimin manyakligina sonra acip guluyorum. Bos isleri cok severim boyle…..

W

Ayin Üyesi
Ayin Üyesi
Aralarında bağlantı var mı peki, birinci bölümün devamı gibi mesela:)
bazen oluyor cok sacma mesela cocuklugumda bir mahallede oynardim, o mahalleye ara sira gidiyorum ruyalarimda. Sanki orada beni bekleyen birsey varmis gibi. Normalde gunluk hayatimda aklima dahi gelmiyor mesela o yer.

Platin Üye
gideyim film izleyeyim
sonra devam ederiz
belki sevişiriz
olamaz mı
olabilir

samaEL

Bronz Üye
son zamanlarda sabırsız oldum normalde sabırlı biriyimdir halbuki .s

kLara

Bronz Üye
Bugün çok güzel mutfak dolabı sildim + mutfaktaki elektrikli eşyaları yağ çöz le temizledim. Ev kızı moduna hızlı derecede uyum sağlıyorum kendimi bu konuda tebrik etmem lazım..

ismail89

Bronz Üye
Karantinalı günler beni tembelleştriyor. Kötü alışkanlıklardan da zor kurtuluyor insan.

Dilâsâ

Bronz Üye
Kimse ile laf olsun,geyik olsun diye ilişkiler kuramam.Günlük,haftalık tüketim muhabbetleri bana göre değil.Kimse benim boşluğumun eğlencesi olamayacağı gibi ben de kimsenin boşluğuna malzeme olmam.Ya vardır ya da yoktur.Yok olacak biriyle de vakit harcamam.
Insanları ciddiye alırım.Kimsenin,en düşük karakterlinin bile onurunu zedeleyecek geçici heves ilişkiler kurmamaya özen gösteriyorum.Kimseyi alay edilecek,zaman dolduracak küçüklükte görmedim,görmem de.
Maalesef şu zaman internet ilişkileri öteki, beriki diye dalga peşindeler.Başkalarından daha fazla kendini eskiten,yıpratan,zaman israfı ilişkiler hiç bana göre olmadı.
Eksikliğini duymadığım,ilgi merakım olmadığından buna tevessül etmedim.Böyle daha huzurluyum.

İki nokta

Gümüş Üye
O kadar ünlü arasından çıka çıka Murat Övüç komşum çıktı meğer dibimde oturuyormuş..

• Haha
Tepkiler: W

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 53, Misafir: 172)