sohbet odaları

Kerimcan Durmaz skandal videoyla ilgili sessizliğini bozdu: Özür diliyorum, o kadar mahcubum ki...

Sanem

Yönetici
Yönetici
Katılım
7 Nisan 2019
Mesajlar
1,834
Puanları
93
Konum
Bursa
Tepkime puanı
742
Sosyal medya hesabından paylaştığı müstehcen görüntüleri büyük tepki toplayan Kerimcan Durmaz sessizliğini bozdu. Durmaz, Instagram hesabından yayınladığı videoda "Beni takip eden başta ailem olmak üzere bütün küçük kardeşlerimden, büyüklerimden ve böyle bir şey izlemek zorunda kalan herkesten çok özür diliyorum" ifadelerini kullandı.Sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz'ın sosyal medya hesabından paylaşılan müstehcen görüntü büyük tepki çekmişti. Kerimcan Durmaz olayın ardından yaptığı ilk açıklamada videonun kendisine ait olmadığını, bu videonun başka bir hesaptan kendisine geldiğini ve avukatına iletmek isterken yanlışlıkla hikayeler kısmında paylaştığını belirtmişti.


Kerimcan Durmaz bu açıklamanın ardından sessizliğini bozdu ve Instagram hesabından bir video yayınladı. Durmaz yayınladığı videoda; "Günlerdir çok üzgünüm ve yaşadığım bu olayla ilgili birkaç şey söylemek istiyorum. Beni takip eden başta ailem olmak üzere bütün küçük kardeşlerimden, büyüklerimden ve böyle bir şey izlemek zorunda kalan herkesten çok özür diliyorum. O kadar utanıyorum ve o kadar mahcubum ki... Aslında ne diyeceğimi bilemiyorum. Yaşadığım bu talihsiz olaydan kendime bir çok ders çıkardım ve aslında aile kavramının ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anladım. Tekrar herkesten bir kez daha özür diliyorum" ifadelerini kullandı.
 

BuYuCu

Bir Sevdadir EyLül
Yönetici
Yönetici
Katılım
22 Ağustos 2016
Mesajlar
9,483
Puanları
93
Konum
Esrar-ı Keyfiyet
Tepkime puanı
3,066
Affediyorum Senı Herkes Hata Yapar.

Cocuklara Tecavüz Önergesını RED Eden Bir İktidar

Cocuğun Rizası Vardır Diğen Bir Bakan

Bir Kereden Birşey Olmaz Diyen Bir Kadın Bakan

9 Yaşindaki Kızla Evlenilebilir Diyen Bir Diyanet

İyi Halden Tecavüzcüye İndirim Veren Mahkeme

Görevlerini Yapmayan Kamu Kuruluşlari

Gece Sokakda Ne İşi Var Oda Açik Giyinmeseydi Diyen Zihnıyetın Yaptıklarının Yanında Senın Hic BirseyÇünkü Senide Kandırmıslar Senınde Yanılma payın var .

Bir Kereden Birsey oLmaz..
 
Son düzenleme:

Beste

Bronz Üye
Katılım
5 Mayıs 2019
Mesajlar
1,031
Puanları
63
Konum
Gökyüzü
Tepkime puanı
134
Özüür dilese neee, onca rezillik cikmis ortaya zaten.
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 2)

Üst