sohbet odaları

Kocam seni seviyorum, özür dilerim

BuYuCu

Bir Sevdadir EyLül
Yönetici
Yönetici
Katılım
22 Ağustos 2016
Mesajlar
10,360
Puanları
93
Konum
Esrar-ı Keyfiyet
Tepkime puanı
3,417
Eşi Yaşar İpek ile boşanacağı ileri sürülen Seren Serengil, son gelişmeleri sosyal medya hesabından duyurdu.Seren Serengil, kendisi gibi şarkıcı olan eşi Yaşar İpek'le barıştıklarını açıkladı.

Serengil, Instagram hesabından yayınladığı mesajda şunları yazdı:
"Yol uzun. Başkalarının hikayelerini anlatırken bir bakmışsın senin de başına geliyor. 'Gelmez' dediğin her şey bizim de geldi. Ben onu üzmüşüm. 'Sen de beni çok üzdün' demeye dilim varmadı, kıyamadım. 'Varsın ben onu üzmüş olayım' dedim. Onu yüceltmek adına söylediğim bir cümle yanlış anlaşılmış. 'Benim onun için yapamayacağım hiçbir şey yok' anlamında yazmıştım oysa ki, olsun. Saygısızlık etmişim, yine de bu yanlış anlaşılmaya bile mahal verdiyse 'özür dilerim' dedim. Kocamdır, sonuçta beni mutlu etmek için elinden geleni yapan, beni seven, çok güzel özellikleri kişiliğinde barındıran, ilk defa hayatımda benim için bir şeyler yapan bir adam.

Başka anlaşamadığımız hiçbir mevzumuz yoksa 'insan tolare etmeli' diyorsun. Bir haftadır günde bir öğün yemeği zorla yedim. Kalbim ağlayarak uyandım. O da öyleymiş. Neyse ki evine, başıma döndü, atlatabildik, nazar boncuğumuz olsun ne diyeyim."

Ünlü şarkıcı, mesajını "Kocam seni seviyorum. Bir de herkesin önünde seni zor durumda bıraktığım için bir kere daha özür dilemek istedim. Senin için, seni mutlu edebilmek için elimden geleni yapmaya çalışırken yüzüme gözüme bulaştırmış olabilirim. Bir daha asla seni bu konulardan ötürü üzmeyeceğim. Allah herkesin ailesimi yuvasını korusun, bizimkini de korusun" diyerek


 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 4)

Üst