sohbet odaları

Küpelerimden Sebep Kpssye giremedim :D

Perii

Altın üye
Bir itirafta benim olsun :)

Şimdi benim küçük gümüş küpelerim vardı kulaklarımdan çıkaramdım bunları . ilk defa bir küpe hem düşmedi kulaklarımdan, hemde kulaklarımı yaralamadı acıtmadı canımı.. İşte bende takıyorum bunları 1 ay durdu kulaklarıma hava alanına gidecem aa bunlar çıkmıyor dedim almayacaklar beni hava alanına neyse gidiştede dönüştede aldılar beni ocak ayındaydık .. Neyse şimdi eylülde mi ne sınav vardı kpss sınavı sınavda olmaması gerekenleri okudum akşam aa küpede alınmıyor yazılıydı ama benim küpeler çıkmıyor diyerekten girerim içeri dedim ama bayan polis almadı beni işte ısrarda etmedim :) İşte o yüzden almadılar beni.. Neyse bundan sonrası komik gittim işyerine pazar günüde çalısıyordum ben zaten oturdum kpssye giremedim dedim küpelerden sebep :D Ne kadar şey saydılar bana anlatamam size.. Neyse herkes bi denedi küpelerimi çıkarmaya evdekilerle akrabalarla birlikte 15 kişi olur en sonunda murat abi çıkardı 15 dk uğraştı ama :D Neyse rezillik iş arkadaşım ve oradakiler sagolsunlar kpssye giremediğimi herkese duyurdu :D

CaNDoST

Kayıtlı Üye
Çıkarmaya ne varki aşağıya doğru asıl çıksınlar :zuha:

PRoFessoR

Bronz Üye
anladıgım kadarıyla sınava gırmeyede gonlun yokmus gıbı.

S

She`

Guest
Yeni deldirdiğin küpelerdi sanırım.İl kdeldirdiğinde çok zor çıkıyor küpeler korkutucu can yakıcı bir hal alıyor :)

Perii

Altın üye
anladıgım kadarıyla sınava gırmeyede gonlun yokmus gıbı.
evet çalışmamıştım kendi bilgimle girecektiim ama bütün işyerindekiler girdi felan :) Ama fena rezil odlum ya herkes dedi bişey aklımdan çıkmıyor :D her kpss sınavı zamanında çocuklarına trunlarına beni anlatırlar artık :D

Yeni deldirdiğin küpelerdi sanırım.İl kdeldirdiğinde çok zor çıkıyor küpeler korkutucu can yakıcı bir hal alıyor :)
Yok kız yeni değil paslandılar gümüş oldukları halde küpelerin arkası varya onlar :D canımıda yakmadılar dursunlar dedim :D Neyse moralim düzeldi sonradan benle alay edenler barajı geçememişler :D

PRoFessoR

Bronz Üye

evet çalışmamıştım kendi bilgimle girecektiim ama bütün işyerindekiler girdi felan :) Ama fena rezil odlum ya herkes dedi bişey aklımdan çıkmıyor :D her kpss sınavı zamanında çocuklarına trunlarına beni anlatırlar artık :D

:D:D
anlatılmıyacak gıbıde degıl yanı:P
kısmet degılmıs artık onundekı sınavlara bakıcaksın:)

CaNDoST

Kayıtlı Üye

Yok kız yeni değil paslandılar gümüş oldukları halde küpelerin arkası varya onlar :D canımıda yakmadılar dursunlar dedim :D Neyse moralim düzeldi sonradan benle alay edenler barajı geçememişler :D

Ya pasaklı yaa :p sen bile küflenmişsin ki küpeler küflenmesinde ne yapsın :haha::haha::zuha::zuha: Allah iyiliğini versin..

ide@list

''Sonsuza kadar''
Bronz Üye
Bak şu küpelerin ettiğine yaaa...:D:D

Perii

Altın üye

Ya pasaklı yaa :p sen bile küflenmişsin ki küpeler küflenmesinde ne yapsın :haha::haha::zuha::zuha: Allah iyiliğini versin..
Nerem pasaklı benim görsen işte beni pasaklı dersin cidden :D İş arkadasıma bişi yok bende bir yürüyorum geliyorum her yerim çamur oluyor yada ıslatıyorum üstümü :D Ama işte o :D
Adım bile pasaklıya çıktı benim bilsen :zuha: Pasaklı hoşgeldin diyorlardı :D

Bak şu küpelerin ettiğine yaaa...:D:D
o küpeleri saklıyordum ben :D gelsin kardeşim bulsun onları evli olan kpssye giremediğin küpeleri hatıra olarak neden saklıyorsun onları gitti attı onları ya bir daha takarım diye :D

ide@list

''Sonsuza kadar''
Bronz Üye

Nerem pasaklı benim görsen işte beni pasaklı dersin cidden :D İş arkadasıma bişi yok bende bir yürüyorum geliyorum her yerim çamur oluyor yada ıslatıyorum üstümü :D Ama işte o :D

o küpeleri saklıyordum ben :D gelsin kardeşim bulsun onları evli olan kpssye giremediğin küpeleri hatıra olarak neden saklıyorsun onları gitti attı onları ya bir daha takarım diye :D

Bir dahaki kpss yi garantiye almak istemiş fenamı...:haha:

Perii

Altın üye

Bir dahaki kpss yi garantiye almak istemiş fenamı...:haha:
Ben öyle düşünmemiştim, beni düşündüğünü :zuha: Küpede takmıyorum daha zaten :D öyle düğüne gidince takıyorum çıkarıyom alerji ediyor kulaklarımı :D senin avatarındaki çocuk gibiysen sana bir soru sen küpe takıyor musun :D

ide@list

''Sonsuza kadar''
Bronz Üye

Ben öyle düşünmemiştim, beni düşündüğünü :zuha: Küpede takmıyorum daha zaten :D öyle düğüne gidince takıyorum çıkarıyom alerji ediyor kulaklarımı :D senin avatarındaki çocuk gibiysen sana bir soru sen küpe takıyor musun :D
Avatardaki meyilli biraz ama ben değilim...:D

CaNDoST

Kayıtlı Üye

Bak nereden ve nasıl bilmişim pasaklı olduğunu :p Senin nicki değiştirteyim ben "Pasaklı kız" diye :zuha:

CaNDoST

Kayıtlı Üye
Perii bende var küpe :p burda moda küpe,
tabi sen küpelerinin atılmasını istemedin ama baktılar bunun çalışmaya gönlü yok o yüzde nmahsus küpe takarak gittin demiii :zuha:

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 2)