sohbet odaları

Kurban bayramınız mübarek olsun...

Anna Karenina

Altın üye
Sevgili hanımefendiler beyefendiler... Bu yıl cok acılar yaşadık.. olmaz dediğimiz bircok şeyi beraber yaşadık.. beraber cıktık biz bu yollara.. beraber ıslandık yağan yağmurda.. şimdi dönüp hayatlarımıza, devam etmek zorundayız... birlik ve dirlik icerisinde yürekten kucaklaşalım.. Saygıdeğer büyüklerimizin ellerinden öpüyor ve vefat eden annelere babalara Allah'tan rahmet diliyorum.....
hayatın bizlere sunmuş olduğu tüm nimetlerin kıymetini bilerek yaşamayı diliyorum...
Kötü günleri geride bıraktık arkadaşlar... şimdi daha kötü günler var sırada....
Bayramımız kutlu olsun.. burukluk içinde.. gözler dolu doluyken, yüzünüzde hafif bir gülümsemede olsun...

Bakanımızın uyarılarını dikkate almayı ihmal etmeyelim.... Tşk.

Screenshot_20200729_154852.jpg

yeLda

Özel Üye
Yaşadığımız olumsuz koşulların en kısa sürede son bulduğu nice bayramlarımız olsun.. Herkesin bayramını kutluyorum.

La'edri

Gümüş Üye
Bilemiyorum Altan bilemiyorum

Oggy

Altın üye
et yenen bi gün neden bayram olmasın ki zaten..... sağdan soldan boyanmış haşlanmış yumurta da toplayabilirdik...... allahım sağol rabbim iyi ki müslümanım......

Run

Özel Üye
Ne güzel iyi dilekler var konu metninde :) keşke uygulama konusunda da başarılı olsak.
İyi bayramlar çocuklar.

Sirius

Gümüş Üye
hayırlı bayramlar
Keşke bayram 15 gün olaydı

f5

Gümüş Üye
Kurban bayramı candır
Hayırlı bayramlar.

AspavA

Webmaster
Şimdiden Kurban bayramınızı kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim...

Kurban Bayramı mesajları

Allah İbrahim (a.s.) gibi itaatkar, İsmail (a.s.) gibi teslimiyet gösterenlerden eylesin. Bayramınız mübarek olsun.

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin...

Kestiğiniz kurbanlar kabul olsun.. İyi niyetle başladığımız her gün sevdikleriniz hep sizinle olsun... Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Kurban Bayramınızı Kutlarız.

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

"Onların (o hayvanların) ne etleri Allah'a ulaşır ne de kanları; O'na ulaşacak olan sadece sizin takvanızdır..."(Hacc, 22/37) Bayramımız mübarek olsun.

O halde, Rabbin için namaz kıl, kurban kes. (Kevser Suresi 108/2) Kurban Bayramınız mübarek olsun.

ibadeath

Bronz Üye
Az önce kapıya iki tane çocuk geldi kurban bayramımızı kutlamaya hazırlıksız yakalandık şeker yoktu 1'er lira verip gönderdim

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 71, Misafir: 68)