sohbet odaları

Kusura bakmamıştır

ZiFiR

Platin Üye
Sene 2007 doğu anadoluda askerlik yapmaktayım karakol komutanı beni posta güvercini yapmıştı sağa sola hep ben koştururdum rütbeliler nöbete iştimaya çıkmıyorum diye kıl olurlardı turistik mekanlarda çalıştığım için meyve kokteyleri ve tabaklarını da süsleyip püsleyip karakol komutanına takla atıyodum neyse bigün yine komutana meyve tabağı hazıladım götürdüm afiyetle yedi bi rütbeli vardı rütbesihni söylemiyeyim dedi ne meyvesi o dedim kivi komutanım dedi banada getir dedim tabi bende biraz özgüven ve karakol komtanına güvende var dedim tamam gittim tabağa dümdük koydum kiviyi buyrun komutanım dedim adam aldı eline sağına baktı soluna baktı elma yer gibi hardladı çok ciddi bir şekilde selam verdim çıktım kiviyi kabuğu ile yedi pişman değilim

Zeyy

Gümüş Üye
daha önce kivi yememiş mi :T:
kusura bakmamıştır ama küfrü basmıştır bence.
çok ayıp bu yaptığın.

Grifikir

Altın üye
bende hayatım boyunca yemediğim kiviyi askerde yedim :D iyi yapmışsın komutanlar hakediyor :D bende komutanın odasında ayağımı masaya uzatıp tv izlerken yakalandım :umursama: neyseki Kafadar komutan denk geldi bişi demedi :D

ZiFiR

Platin Üye
Ele iste

daha önce kivi yememiş mi :T:
kusura bakmamıştır ama küfrü basmıştır bence.
çok ayıp bu yaptığın.
Yemismi bilmiyrm ama biraz hayvanattan bozma biseydi askerlere eziyeti ile meshurdu ben 12 ay bastim ona kufuru (: bu arada sen Zeynepcim misin :D yoksa karistiriyom mu

bende hayatım boyunca yemediğim kiviyi askerde yedim :D iyi yapmışsın komutanlar hakediyor :D bende komutanın odasında ayağımı masaya uzatıp tv izlerken yakalandım :umursama: neyseki Kafadar komutan denk geldi bişi demedi :D
Bazilari tam sopalik evde karisina laf geciremez gelir orda ana kuzularina satasir laleler

Bal Porsuğu

Gümüş Üye
o ne güzel postalık la, ben nöbet de tutardım içtimaya da çıkardım, kaymakam savcı ve garnizon komutanı batak oynarken çay dağıtmakla geçti askerlik

izmirli

Altın üye
Kelimeyi cözmüs degilim ..Google amca da tuhaf seyler anlatiyor..sanirim anlamasamda Olur itirafini hi :)

Zeyy

Gümüş Üye
PaRSa vallahi madem hayvaniydi haketmiş zikkim yiyesice aninda ona düşman oldum .p
Evet Ahmetcim ben Zeynepcin oluyorum hele bir karistir bak napiyorum seni :D

ZiFiR

Platin Üye
zeki tembel ve ahlaksız da olabilir

o ne güzel postalık la, ben nöbet de tutardım içtimaya da çıkardım, kaymakam savcı ve garnizon komutanı batak oynarken çay dağıtmakla geçti askerlik
ben ballıydım karşim :)

Kelimeyi cözmüs degilim ..Google amca da tuhaf seyler anlatiyor..sanirim anlamasamda Olur itirafini hi :)
beni bi sen anladın sende yanlış anladın .hangi kelime o anlamadığın

PaRSa vallahi madem hayvaniydi haketmiş zikkim yiyesice aninda ona düşman oldum .p
Evet Ahmetcim ben Zeynepcin oluyorum hele bir karistir bak napiyorum seni :D
eli maşalı Zeynepcim değişmiş nickin hayırsızlığında hat safhada zaten hem suçlu hem güçlü :cici:

Mitral

Altın üye
daha önce yememişse demek :T:

Kitai

Gümüş Üye
Sırf kabuğuna kıl olduğumdan Kivi almıyorum. Anca birisi soyup getirecek Ele yerim.

Bu işin günahı yok kardeşim, keşke sorulmamış ananas da yedirseydin Dümbüğe :cigaraci:

Eru

Platin Üye
Ben de bir gün daldım komutanın odasına, baktım odaya karı atmış :T: Dedim lan komitiş sen ne ayaksın? Sonra vurdum bir tane komutanın ağzına, aldım karıyı elinden.

W

Ayin Üyesi
Ayin Üyesi
Karpuz kabugu da yer mi acep :d o degil de karpuz olsa da yesek

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)