Larien

Anna Karenina

Platin Üye
IMG_20201123_073642.jpg

Banlı olduğum sürede kendimi sanata verdim...

üç günlük ban beni üç yıl ileri attı.. ruhumu sanat ile besliyorum artık.. sanatı içime cekip sanatı veriyorum.. Bir nefes gibi.. kendimi pablo picasso gibi salvador dali gibi hissediyorum.. sanatıma güveniyorum ve yüksekten ucuyorum efendim, merhaba...
İnşallah bu kim demezsin.. darlanırım....
Hafif yandan bakınca daha cok benziyor. hafif yandan bak. slkj

Larien

Prenses Üye
@Anna Karenina bu kim jdndj

ÇOKZEL OLMUŞ, BU BAN SENİ GELİŞTİRMİŞ, İLİM İRFAN SEVİYENİ ARTIRMIŞ. Adeta bir rönesans yaşanmış sende, bir reform olmuş, bir ne desem bilemedim kültürel birikimim bitti

Azıcık latince sıkıştırayım 1 sn

Yo sé que no he sido un santo
Pero lo puedo arreglar amor

Tam latince de olmadı, bir latin rüzgarı esti fekat

İnş kültürlü görünüyorumdur
Bebeyim eline sağlık tabi kalp

Stockholm Sendromu

Altın üye
Ekli dosyayı görüntüle 21657

Banlı olduğum sürede kendimi sanata verdim...

üç günlük ban beni üç yıl ileri attı.. ruhumu sanat ile besliyorum artık.. sanatı içime cekip sanatı veriyorum.. Bir nefes gibi.. kendimi pablo picasso gibi salvador dali gibi hissediyorum.. sanatıma güveniyorum ve yüksekten ucuyorum efendim, merhaba...
İnşallah bu kim demezsin.. darlanırım....
Hafif yandan bakınca daha cok benziyor. hafif yandan bak. slkj
burunu biraz daha büyük çizseymişsin resmen ben bu....
kaşlar, gözler allahım hele dudak.............

Anna Karenina

Platin Üye
1d37067cfe003f70a01cad346270ae9e.jpg

Stoc senden bunu beklerdim..
Neden burun falan diyerek dikkatleri oraya cekiyosun ya.. slkj yandan bakın arkadaşlar lütfen..

Stockholm Sendromu

Altın üye
annam hanım, seninle şöyle :

angie

Gümüş Üye
Herkese selam sana tantuni. <3

“Senin bir havan var beni asıl saran o.”

Morsalkım

Prenses Üye
Ah be canım. Anamın kasım ayında kontrolleri ileriye atılmasaydıı şimdi seninle ve Almi ile neler yapıyordum neler.(( Bunu yapamadığım listeler içerisinde tutmaktan yoruldum ıırıldım.:(

Beyaz ışığı kaybetmedim hep var..

angie

Gümüş Üye
Seviyorummmmm seviyorummmmmmmm :*
iyi olsun mutlu olsun heppp
forumda kalma sebeplerimden biri olabilir...

Melodram

Gümüş Üye
lari'nin sözlüğüne de uğrayayım, neyim ben noel anne mi? kıhkıh...
lari hanımla ilgili hiçbir fikrim yok, daha doğrusu bilgim yok... forumda yazılanlar kadar biliyorum, forumda gördüğüm kadarıyla da yorumlayabilirim.
kendisinin en sevdiğim yanı sanırım komik olma gibi bir çabası olmadan komik olması, yani böyle söylediği şeyler farkında olmadan insanı güldürüyor, eğlendiriyor, bence harika bi özellik. bunu bir de sirius'da yaşıyordum, nolur getirin şu kızı ya... neyse...
lari de eğlenceli yanını ön planda tutsa da, hep mesafesini de koruyor. bu konuda seçici de davranıyor diye düşünüyorum, yani biriyle burada alıntılaşıp, hahalaştı diye hayatının içine dahil etmiyor, zaten güzeli de bu.-niye öğretmen gibi konuşuyorum ya?- öyle olunca da belki kolay kolay tanıyamıyorsunuz ama o komik, bazen saflık ve iyi niyet içeren yorumlarıyla sarılasınız geliyor. lari affet beni ama sana sarılasım geliyor bazen... bu arada saflık, iyi niyet derken dünyanın ve olanların farkında değil sanmayın. her şeyin farkındadır da bazen anlatmaya üşenir gibi bir hali var, arada anlatası gelince de içini kendi kendine dökermiş gibi duruyor.-he melo he-
umarım yeni yıl sana ve sevdiklerine iyi gelir, gerçekleşmesini arzuladığın şeyler varsa hepsi birden gelsin, sen bu sefer iyi şeyleri seçerken yorul...
bi de şey....
neydi ya...
mesut süre'ye katılanlara ne deniyordu? hııığğ...
ondan işte.
:(
sevgiler...
bunu okuduktan sonra da kendine ayşegül aldinç'ten en sevdiğin şarkıyı armağan et ve dinle.