sohbet odaları

League of Legends Oynayanlar Grubu

Xerath

Uzaklaştırılmış
Uzaklaştırılmış
Eu west dia5
Syndra, Xerath, Ryze, Kalista, Ezreal, Tristina, Thresh, Alistar
Tr pismanliktir.

Bel far niente

Uzaklaştırılmış
Uzaklaştırılmış
Eu west dia5
Syndra, Xerath, Ryze, Kalista, Ezreal, Tristina, Thresh, Alistar
Tr pismanliktir.
hepsi aynı bok, Türk oyuncular ile yabancılar arasında her hangi bir fark yok.

Eu west muhabbeti de tamamen ergen efsanesi.

Xerath

Uzaklaştırılmış
Uzaklaştırılmış
hepsi aynı bok, Türk oyuncular ile yabancılar arasında her hangi bir fark yok.

Eu west muhabbeti de tamamen ergen efsanesi.
Kolsuz her yerde var ama westte gold elo uzerinde keyifli maclar oluyordu.
Arkadaslarin tavsiyesine uydum TR gectim gecmez olaydim. Ap kha'zix, Ap varus gibi nelerini gordum basedemedim verdim hesabi biraktim.

Baslamayin TR pismanliktir.

Bel far niente

Uzaklaştırılmış
Uzaklaştırılmış
Kolsuz her yerde var ama westte gold elo uzerinde keyifli maclar oluyordu.
Arkadaslarin tavsiyesine uydum TR gectim gecmez olaydim. Ap kha'zix, Ap varus gibi nelerini gordum basedemedim verdim hesabi biraktim.

Baslamayin TR pismanliktir.
Dediğim gibi insanların lisanı değişiyor, tepkileri ve hareketleri aynı. Her ülkeden insanla oynadım hiç bir farklılık yok, hepsi sinirlenince küfür ediyor, trolluyor, afk kalıyor online oyunlarda bu hareketler hiç değişmez, tek fark belki westte oyuncu kalitesi biraz daha iyi olabilir bilmiyorum, oynamadım.

Mesela nickim italyanca, oyun sırasında adamın teki bana sinirlenip küfür etmeye başladı ingilizcesi bitince italyanca küfür etmeye devam etti o sırada bu nickin içinde geçtiği bir cümle kurdu söyleyiş sekli hoşuma gidince anlamına bakıp nick olarak kullanmaya başladım...

TR pişmanlık değil, lol pişmanlıktır.

Xerath

Uzaklaştırılmış
Uzaklaştırılmış
Dediğim gibi insanların lisanı değişiyor, tepkileri ve hareketleri aynı. Her ülkeden insanla oynadım hiç bir farklılık yok, hepsi sinirlenince küfür ediyor, trolluyor, afk kalıyor online oyunlarda bu hareketler hiç değişmez, tek fark belki westte oyuncu kalitesi biraz daha iyi olabilir bilmiyorum, oynamadım.

Mesela nickim italyanca, oyun sırasında adamın teki bana sinirlenip küfür etmeye başladı ingilizcesi bitince italyanca küfür etmeye devam etti o sırada bu nickin içinde geçtiği bir cümle kurdu söyleyiş sekli hoşuma gidince anlamına bakıp nick olarak kullanmaya başladım...

TR pişmanlık değil, lol pişmanlıktır.
Doğru soze ne denilebilir...

Bel far niente

Uzaklaştırılmış
Uzaklaştırılmış
Ahaha. Ben hiç lol oynamadım. İlk mlbb ile başladığım için bana çok güzel geliyor. :.))
bana da gereksiz kanser potansiyeli taşıyan araç gibi geliyor, kısa bir süre oynadım 1 ay kadar efsane miydi neydi o lige geldim hala insanların kötü oynadığını görünce bıraktım, siz hangi seviyenin kolsuzuydunuz acaba?

Hiç Düşünce

Gümüş Üye
bana da gereksiz kanser potansiyeli taşıyan araç gibi geliyor, kısa bir süre oynadım 1 ay kadar efsane miydi neydi o lige geldim hala insanların kötü oynadığını görünce bıraktım, siz hangi seviyenin kolsuzuydunuz acaba?
Oyunun kendisi de bu potansiyeli gördüğü için, "sakinleşip sp kazanmak için reklama tıklayın" a yönlendiriyor oyun sonrası djdj
Ben 3 4 aydır oynuyorum epikten çıkamadım ya. =\

Bel far niente

Uzaklaştırılmış
Uzaklaştırılmış
Oyunun kendisi de bu potansiyeli gördüğü için, "sakinleşip sp kazanmak için reklama tıklayın" a yönlendiriyor oyun sonrası djdj
Ben 3 4 aydır oynuyorum epikten çıkamadım ya. =\
Anladım, siz kolsuz lakabını hakkıyla kazanan arkadaşlar grubuna dahilsiniz ya da inşallah karşı takıma düşer dediklerimiz den.

En iyisi mobilde kelime oyunu oynamak, sıfır stres.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 1, Misafir: 12)