Lupe

Zeytin

Emektar Üye
Lupeciğimi yeni yeni tanımaya başladım ama inanılmaz tatlı bir insan olduğunu anlamak için uzunca bir süre geçmesi gerekmiyor. Olaylara bakış açısını beğeniyprum. Altı dolu cümleler kuruyor ve mizahi yönünü de seviyorum. Pozitif bir insan, iyi ki buralarda :*

Başak

Uzaklaştırılmış
Uzaklaştırılmış
Sözlük konusunu aradım ben de, iyi oldu denk geldiğim.
Dobra ve nokta atışı yorumları ile dikkatimi çekiyor.
Oldukça doğal, samimi ve sevilesi. :LolnLo:

Lefty

Emektar Üye
Sevgili Lupe,
Yorumlarından anladığım kadarı ile lafı dolandırmadan söylemeyi seven, açık sözlü birisi ve hayvansever oluşu da özellikle dikkatimi çekti.
Sevgili esekherif nasıl fark etmediyse o da ayrı bir konu tabii.:)

esekherif

Bronz Üye
Sevgili Lupe,
Yorumlarından anladığım kadarı ile lafı dolandırmadan söylemeyi seven, açık sözlü birisi ve hayvansever oluşu da özellikle dikkatimi çekti.

Daha yakından takip edeceğime şüpheniz olmasın.! Şiirini bulmuş bir kadını görmezden gelmek büyük aptallıktır. <<<

Run

Altın üye
Yeni yeni görüp gözlemleme şansımız oldu, biraz isyankâr biraz da karamsar yanı var. Kaslı erkeklere bayılırım demesi dışında ki tüm yorumları gayet güzel :) hoş geldin diyelim.

Lupe

Bronz Üye
Lupe Forumun son zamanlarda dikkat ceken uyelerinden. Yazdigi mantikli yorumlarina bakacak olursak iyi bir gozlemci. Kendisine hos geldin diyor, daha fazla gormek istiyoruz.
Eksik olmayın.
Örümcek ağı gibi sarıyorum bazen bıkmayın sonra:)
Lupeciğimi yeni yeni tanımaya başladım ama inanılmaz tatlı bir insan olduğunu anlamak için uzunca bir süre geçmesi gerekmiyor. Olaylara bakış açısını beğeniyprum. Altı dolu cümleler kuruyor ve mizahi yönünü de seviyorum. Pozitif bir insan, iyi ki buralarda :*
Bilmukabele datlım.
Ben de seni beğeniyorum ki:f29:
İlk defa görüyorum.
Aşk olsun.:gh:
Luppo gibi .) sevıyoruz
Bana nick değıstiriceksiniz bu gidişle,:D
Allah'dan tatlı bir şeyler. Ayrıca tşk.
Sözlük konusunu aradım ben de, iyi oldu denk geldiğim.
Dobra ve nokta atışı yorumları ile dikkatimi çekiyor.
Oldukça doğal, samimi ve sevilesi. :LolnLo:
Sen de öylesin.
Iç dış bir. İlaveten iç sesimiz aynıydı o konuda, anladın sen :3:
Sevgili Lupe,
Belki miyoptur :DD
Tşk ederim her kelimeniz için.
Daha yakından takip edeceğime şüpheniz olmasın.! Şiirini bulmuş bir kadını görmezden gelmek büyük aptallıktır. <<<

Est. Size bir parça armağan etmek isterim.
Kabul buyurun lutfen.:)

https://youtu.be/VvLDY8nGkEk

Lupe

Bronz Üye
Coktan kesf etmistim.
kéşfinize kesf.:)
Yeni yeni görüp gözlemleme şansımız oldu, biraz isyankâr biraz da karamsar yanı var. Kaslı erkeklere bayılırım demesi dışında ki tüm yorumları gayet güzel :) hoş geldin diyelim.

Isyanım herkes kadar anlık.
Karamsar asla değilim

Kaslı erkek yorumumu baskasıyla karıştırdınız sanırım. (Çok seksi) bulduğumu yazdım.
Teşekkürler hos buldum.

Süreyya

Platin Üye
Izlenimci bir kişilik.
Anı yakalayabilen bir yetenek.

Impresyonist olan Mikolajczak'in yapmis olduğu bir portre uygun Lupe hanima.

Lupe

Bronz Üye
Izlenimci bir kişilik.
Anı yakalayabilen bir yetenek.

Impresyonist olan Mikolajczak'in yapmis olduğu bir portre uygun Lupe hanima.
Tabi siz bilmiyorsunuz, yeni üye olduğum sıralar buhranlı buhranlı tüm uyeleri gözlemledim.
Demek mikola geldi aklınıza çok iyi :)
Benim de sizi görunce aklıma gelen kişi
Elizabeth Bishop, teşekürler süreyya hanımcım.*
Gözüm bir yerlerden ısırsın isterim.

Keşke her istediğimiz olsa :D

Alper

Bronz Üye
Yeni yeni tanımaya başladığım, tanıdıkça mutlu olup sevdiğim kalbi ve düşünceleri güzel üye.

Karga

Uzaklaştırılmış
Uzaklaştırılmış
Reyn.. mevzusunda hayal kırıklığı yaşatsada, şu hayatta herkesin muhakkak bir hayal kırıklığı olduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak "olsun ne yapalım" diyebildik en azından.

Efendim esasen kendilerini Nietzsche ve Rilke arasında kalmış Salome'ye benzetiriz ama bu benzetme karakterinden ziyade yaşam öyküsünde gizlidir belki de kimbilir. Kırbaçsız gezmez ama ürkütmemek için pek gösterdiğini sanmam, yinede dikkatli olmakta fayda var. Zekidir, hoşsohbettir, cana yakındır.
Severiz, selam ederiz.

Lupe

Bronz Üye
Yeni yeni tanımaya başladığım, tanıdıkça mutlu olup sevdiğim kalbi ve düşünceleri güzel üye.
Bu kadarcık mı?:)
Eksik olma, Noktan bilr değerli bende.( hep gel.)
Reyn.. mevzusunda hayal kırıklığı yaşatsada, şu hayatta herkesin muhakkak bir hayal kırıklığı olduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak "olsun ne yapalım" diyebildik en azından.

Efendim esasen kendilerini Nietzsche ve Rilke arasında kalmış Salome'ye benzetiriz ama bu benzetme karakterinden ziyade yaşam öyküsünde gizlidir belki de kimbilir. Kırbaçsız gezmez ama ürkütmemek için pek gösterdiğini sanmam, yinede dikkatli olmakta fayda var. Zekidir, hoşsohbettir, cana yakındır.
Severiz, selam ederiz.

Okurken bir şey oldu.
Ne ara aldın o ince detayı? Tatlı serseri seni
Hayırr. Neden böyle hissettim şimdi ben . Iyi hissetiğim bir saat dilimi değil diyerek geçmeme izin vermeyen bu detay orda askıda kaldım.
Eksik olma. Geceme yıldızlı bir soru bıraktın:)
Duygusallığımı güç olsada kenara itmek istiyorum.
Bu foruma üye oluş amacım hala ilk günki gibi kalsın istiyorum. Kabul. Samimiyetini geçirenlere karşı koyamıyorum. Bazen de koyveriyorum.
Görsel olarak nasıl gözüküyor bir fikrim yok.
Tek maksadım oyalanmak, bunu yaparkende kırıp dökmemeye çalışmak. Kimseden korkmuyorum kendimden korktuğum kadar..