sohbet odaları

Mac OS

Hakanx1905

Kayıtlı Üye
Mac OS için irc yazılımı var mıdır dostlar?

Raskolnikov

Bronz Üye
wine adlı programı indirip herhangi bir mirc.exe çalıştırabilirsin @Hakanx1905
ya da limechat var.

şimdi oldu mu X?:emoji_smiley:

Neo

Yönetici
Güvenlik
Limechat ve weechat var fakat bunlar aliskin oldugumuz mIRC programi gibi degil. Bir arkadas demis wine kurarak bildigimiz mirc programini calistirabilirsin ben Linux kullanirken wine kurup calistiriyordum ama macte denemedim.

• Beğen
Tepkiler: X

Xander

Emektar Üye
Mac için yapılmaz, iphone gibi düşün @Neo ama mIRC deki yazılımda farklı, bildiğimiz yazılımlar değil, apk ancak yapılır. Araştırmadım tam olarak ama yabancı sitelerdeki yazılımlardaki güncelemerde mac için var, derleyip türkçeye çevirmek içinde uğraşmak lazim baya.

• Beğen
Tepkiler: Neo

Neo

Yönetici
Güvenlik
Benim hic iphone'um olmadi abi

Mac için yapılmaz, iphone gibi düşün @Neo ama mIRC deki yazılımda farklı, bildiğimiz yazılımlar değil, apk ancak yapılır. Araştırmadım tam olarak ama yabancı sitelerdeki yazılımlardaki güncelemerde mac için var, derleyip türkçeye çevirmek içinde uğraşmak lazim baya.

fatal

Kayıtlı Üye
LimeChat mIRC'e en yakın istemci. Onun dışına Textual deneyebilirsin. Hard core takılayım diyorsan irrsi kur. Yok ben illa mIRC kullanıcam diyorsan, Wine indirebilir yada Paralel Desktop yardımı ile diskin bi bölümüne Windows kurup .exe çalıştırabilirsin.

Bu arada Wine, Catalina sürümünde çalışmıyor.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 1, Misafir: 9)