Majik

Favela

Özel Üye
Forumda beğenilme kaygısı güden tek üyedir Majik. Öyle ki kendisini sürekli forum oyunlarında üstteki üyeyi pofpoflayıp/yalayıp daha sonrasında ise kendisinin pofpoflanılmasını dört gözle bekliyor. Hayır, bunlar tahmin değil. Evine taktırdığım gizli kamera sayesinde görüyorum hepsini. Bakın bakın şu an bile beğenilme kaygısı yaşadı. La bi dur.

Sadece burayı değil; takıldığımız, yazdığımız, karaladığımız diğer mecraları da asla bir amaç edinmemiş; bilakiss (öpücük efekti) bir araç olarak kullanmıştır. Peçete gibi atılmamak istiyorsanız lütfen 4 ü tuşlayınız. Dııııt geç kaldınız. Tiplere bak la?

Anna Karenina

Platin Üye
Onunla efkarlı şarkılar dinlenmez.. cok karıştırıyor ortalığı..
masadan kalkmak bilmiyor.
Hayır efendim, biz mecbur muyuz seni toplamaya.
juju'nun İbrahim tatlıses atmasıyla duygusal ama bir o kadar eğlenceli anları, ikinizi her gördüğümde hatırlarım..
uyumlu oluşunu seviyorum.. cizimlerini bekliyorum.. cok görünmüyorsun, gelmeni diliyorum.. tşk.
Bu arada selam.
IMG_20210121_073022.jpg

Son düzenleme:

Mastor

Quid est veritas?
Elmas Üye
Tam hatırlamıyorum ama, sanırım millete Edit yaparak, ona buna kıl kuyruk çizerek güldürüyordu. Böyle devam ediyordur umarım. Yokum uzun zamandır bilmiyorum. Olmasını isterim. :) komik adamları severiz.