Maxko-Titan

knec01

Mesaj Onayı Bekleyen
Katılım
Mayıs 10, 2015
Mesajlar
4
Puanları
1
Yaş
31
Tepkime puanı
0
Sevgili Şovalyeler:

Sizler ile enteresan bir şey paylaşmak istiyoruz. Maxko ve Titan 2008 yılından beri aktif olup en eski Private Knight online Serveri olmuştur. Halen oyuncu kütlemizi arttirmaya çalışıp Ko yu yeni bir seviyeye getirmeye çalışıyoruz

Sizlere şuan icin Titan serverimizi sunuyoruz ve Titan şuanda Yılbaşı etklinliklerine sahipdir. Kısa bir süre için bu böyle kalmaya devam edicek. Bizlere katılmanın doğru zamanı çünkü her şey cok çok kolay, ve bir kac gün içerisinde Ronark Land'da bir Maceraya hazir olucaksiniz.

Yeni görevleri yaparak en iyi Kıyafetlere sahip olabilrsiniz. Bi-Frost hergün saat 21.00'den 23:00'e kadar açıkdır ve buradan fragment ve gem toplayabilir ve kırdırabilirsiniz (Selfname Armor Set için). En iyi armora göre bu armorlar sadece %3 daha düşük. Sadece bu Armorlar ile Ronark Landın en iyi oyuncularina kafa tutabilirsiniz.
Sizler her zaman en iyi silahlarin ve takılara sahip olmanın zor oldugunu düşündünüz. Ancak Moradon da kazı yaparak iyi silahlara sahip olabilir veya Forgotten Templeye katılıp daha iyi itemlere Tempest adlı Npcden sahip olabilirsiniz. BDw yi kazanarak Glory BDW'ye sahip olabilirsiniz, ve şunu bilin ki herkes bu itemi hala istiyor. Isterseniz bu itemi başka itemler içinde takas edebilirsiniz.

Bunlarin sizler için yeterli olduğunu düşünmüyorum. Eşsiz bir şey istermisiniz? Pekala! Ronark Land'da oyunculari keserek Medal of Event'e sahip olabilirsiniz ve bu medalın oyundaki sayısı ne yazikki çok düşük. Bu item sadece Yılbaşına özeldir. Bu yüzden hala şansın varken acele edip bir tanede sen al...
Oh! Eli benzeri bulunmayan yüzküklerimiz 2 hafta önce çıktı. Bu şansı kaçırırma, yeni yüzükler sizleri bekliyor

Savaş Alanlari?!
Bizler Savaş alanlarinin eski ve sıkıcı oldugunu biliyoruz o yüzden, bizde yeni bir Savaş alani yapip adinida Zipank koyduk.
Programlarimizla, VS alanı yaptık ve burasi sadece 8vs 8 için acik.Burada eski silahlari ve armorlari kullanılmanıza izin verilmişdir!18:00-20:00 arasinda Ardreama gidip, bulundugunuz ırka, diğer ırkı öldürmeleri için yardimci olabilirsiniz

Büyük ihtimalle kendinize şuanda soruyorsunuz. Maxko?? Sizlere sadece Maxko takımının ne kadar fazla çalışdıtını ve sizlerin karşısına az Bug ile çıkartmaya çalışıyoruz. Sizlerden tek isteğimiz, biraz daha sabretmeniz.
Hiç bir şey ilk açıldığında iyi deyildir ancak Acele işe Şeytan karısır(O yüzden yavaş yavaş).

Bu arada, Sizlere Maxko hakkında bir kaç bilgi vermek istiyorum, eminimki;
Görevlerin %85'i bitti ve sizlere özel hediyeler vericekdir, Sheriff sistemi sorunsuz çalışmaktadir. Artik 4 ayri karakter açabilip, Eşya kırdırma, Csw,Sacas,Ft, Chaos, ve Chat odalari.. Daha fazla bilgi yakında verilecekdir.

Yılbaşı etklinliğini kullanın ve bir başkasının sizden önce aylık sıralamada önününze geçmesine izin vermeyin. Aylık sıralamasında ilk 5'e girin ve 100$ dan fazla Knight Cashe sahip olun.

Bizler sizleri bekliyoruz, Pişman olmayacağiniza emin olabilirsiniz.
Üyelik: Titan :: Index

Bize Katılın:
Panel: Titan :: Index
Forum: MAXKO Forum • Index page
TeamSpeak: teamspeak.maxko.org - PW: maxko33

View image: maxko

Example: View image: sample
 

Heisenberg

Gümüş Üye
Katılım
Mayıs 29, 2015
Mesajlar
8,635
Puanları
93
Tepkime puanı
1,707
ben şimdi şovalye miyim?
 
Üst