sohbet odaları

Merhabayın

Smyrna.

Kayıtlı Üye

'

Yatağımda bağdaş kurmuş bir elime de kahvemi almış saçma sapar birşeyler bakıyordum. Haber okumaya çalışıyor dahi olabilirim, tam olarak can sıkıntısından ne yaptığım konusunda bir fikrim yok. Eskilerin forumcusu olarak gözüme çarpıp tıkladığım linkte burayı kurcalamak istedim. Tanıdık o kadar çok nick gördüm ki şayet benim için fake değiller ise bunlar benim eski forum arkadaşlarım olabilirler diye düşündüm. Yıllardan beri kullandığım nickname kullanıldığını görmek de beni üzdü ve bende sonuna nokta koyarak sonlandırdım. Şimdi adıma gelecek olursak o kadar yazdım kimdi diye içinizden geçerse hemen söylüyorum. İsmim Banu .

Jose

Altın üye
Hoşgeldiniz

Onurcan

Elmas Üye
Hoşgeldin aramıza kalıcı olman dileyiğle

imported_The

Bronz Üye
foruma hep bağdaş kuranlar üye oluyo, iki gün sonra kayıp hepsi, ürküyom ben aga

Holden

Kayıtlı Üye
Tanıyor olabilirim tanımıyor da olabilirim, hoş geldin.

İrneka

Bronz Üye

'

Yatağımda bağdaş kurmuş bir elime de kahvemi almış saçma sapar birşeyler bakıyordum. Haber okumaya çalışıyor dahi olabilirim, tam olarak can sıkıntısından ne yaptığım konusunda bir fikrim yok. Eskilerin forumcusu olarak gözüme çarpıp tıkladığım linkte burayı kurcalamak istedim. Tanıdık o kadar çok nick gördüm ki şayet benim için fake değiller ise bunlar benim eski forum arkadaşlarım olabilirler diye düşündüm. Yıllardan beri kullandığım nickname kullanıldığını görmek de beni üzdü ve bende sonuna nokta koyarak sonlandırdım. Şimdi adıma gelecek olursak o kadar yazdım kimdi diye içinizden geçerse hemen söylüyorum. İsmim Banu .
Bende esko forumculardanim.bi on yildir yoktum bu sayfalarin ayakta olabalicegini dahi dusunmemistim saolsun faceden herşey yapiliyor grublarda var boylr.olunca gecerliligini yitirmis diye dusunmustum bir gun facemi bazi kisilerden dolayi kapattim ben nerede takilacam derken forumlari arastirmak geldi

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Smyrna.

Kayıtlı Üye
hem ev işi hem çalışma hayatı arasında git gel yaşarken boş zamanlarımda
gelebilirim tabi ki öyle ayda yılda haftada bir değil elbette :D

Kei

Bronz Üye
Hoş geldin banu burada görmek seni güzel

Meyda

Kayıtlı Üye
Hoşgeldin Banu, keyifli forumlar.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 5)