sohbet odaları

Mission: Impossible 7 & 8

Divine Heart

Yönetici
Moderator
Katılım
21 Temmuz 2014
Mesajlar
6,153
Puanları
63
Konum
İstanbul
Tepkime puanı
317
Mission: Impossible 7 ve 8’in Vizyon Tarihleri Açıklandı
Christopher McQuarrie’nin yazıp yöneteceği yeni Mission: Impossible filmlerinin vizyon tarihleri açıklandı. Mission: Impossible 7, 23 Temmuz 2021’de, Mission: Impossible 8 ise 5 Ağustos 2022’de gösterime girecek.

2011 yılında vizyona giren Mission: Impossible – Ghost Protocol ile yeniden yükselişe geçen ve son yıllarda çıkan Rogue Nation ve Fallout gibi başarılı filmleriyle övgü toplayan Mission: Impossible serisi, beyazperdedeki yolculuğunu sürdürüyor. Rogue Nation ile seriye dahil olan ve Mission: Impossible‘ı son yılların en başarılı serilerinden birine dönüştüren Christopher McQuarrie’nin iki yeni Mission: Impossible filmi hazırladığı geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu.


Tom Cruise’ün Ethan Hunt rolüyle geri döneceği filmlerin ilkinin 2021, ikincisinin ise 2022 yılında vizyona gireceği açıklanmış fakat net bir vizyon tarihi belirtilmemişti. Paramount Pictures o tarihleri bugün açıkladı. Mission: Impossible 7, 23 Temmuz 2021‘de, Mission: Impossible 8 ise 5 Ağustos 2022‘de gösterime girecek.

Christopher McQuarrie’nin yazıp yöneteceği yeni Mission: Impossible filmleri art arda çekilecek. Henüz Tom Cruise dışında hangi oyuncuların yeni filmlerde rollerini tekrarlayacağı açıklanmamış olsa da Rebecca Ferguson, Simon Pegg ve Ving Rhames’ın seride yer almaya devam etmesi bekleniyor.

Paramount Pictures yeni Mission: Impossible filmlerini Skydance Media ile birlikte hazırlayacak. İki şirket başrolünü Tom Cruise’ün üstlendiği bir diğer film olan Top Gun Maverick’de de birlikte çalışacak. Çekimlerine başlanan yeni Top Gun filmi ise 26 Haziran 2020’de vizyona girecek.

https://www.filmloverss.com/mission-impossible-7-ve-8in-vizyon-tarihleri-aciklandi/
 

Divine Heart

Yönetici
Moderator
Katılım
21 Temmuz 2014
Mesajlar
6,153
Puanları
63
Konum
İstanbul
Tepkime puanı
317
Nicholas Hoult, Mission: Impossible 7 ve 8’in Oyuncu Kadrosuna Dâhil OlduNicholas Hoult, Christopher McQuarrie’ın yöneteceği, Tom Cruise’ün başrolünde yer alacağı Mission: Impossible 7 ve 8’in oyuncu kadrosuna dâhil oldu.

Tom Cruise’ün başrolünde yer aldığı Mission: Impossible serisi, izleyiciyi aksiyon anlamında tatmin eden bir film olarak akıllarda yer etmiş, özellikle Christopher McQuarrie‘nin çektiği Mission: Impossible – Rogue Nation‘la çıtayı daha da yükseltmişti. İlk filmdeki ekip ruhunu yeniden ekranlara taşıyan Rogue Nation, Christopher McQuarrie‘nin serinin 6. filmi Mission: Impossible – Fallout‘u yönetmesine vesile oldu.

6. filmin hem eleştirmenler ve izleyiciler tarafından çok beğenilmiş olması hem de gişede elde ettiği başarı, serinin yeni filmlerinin çekilmesine zemin hazırladı. Geçtiğimiz yıl Christopher McQuarrie’nin iki yeni Mission: Impossible filmi hazırladığını sizlerle paylaşmıştık. Christopher McQuarrie’nin yazıp yöneteceği Mission: Impossible 7 ve 8 filmleri art arda çekilecek.

Mission: Impossible 7, 23 Temmuz 2021’de; Mission: Impossible 8, 5 Ağustos 2022’de Vizyona Girecek

Tom Cruise’ün bir kez daha Ethan Hunt karaterine hayat vereceği Mission: Impossible 7 ve 8’in oyuncu kadrosunda Marvel Sinematik Evreni’nde canlandırdığı Peggy Carter karakteriyle dikkat çeken Hayley Atwell, Guardians of the Galaxy Vol. 2 ile kariyeri yükselişe geçen Pom Klementieff gibi isimler yer alacak. Ayrıca Rebecca Ferguson da Ilsa Faust karakteriyle geri dönecek.

Heyecanla beklediğimiz Mission: Impossible’a yeni bir oyuncu daha katıldı. Variety’nin haberine göre About a Boy, Mad Max: Fury Road, X-Men: First Class, The Favourite gibi başarılı filmlerde rol alan Nicholas Hoult, Mission: Impossible 7 ve 8’in oyuncu kadrosuna dâhil oldu. Hoult’un bu iki filmde kötü karakteri canlandırması bekleniyor. Aslında Nicholas Hoult, Tom Cruise ile birlikte Top Gun: Maverick filminde rol alacaktı ancak takvim uyuşmazlığı, bu durumun hayata geçmesini engelledi. Top Gun: Maverick’te rol alamayan Hoult, Tom Cruise ile gerçekleştirdiği bir toplantı sonucunda Mission: Impossible serisine katıldı.


https://www.filmloverss.com/nicholas-hoult-mission-impossible-7-ve-8in-oyuncu-kadrosuna-dahil-oldu/
 

Divine Heart

Yönetici
Moderator
Katılım
21 Temmuz 2014
Mesajlar
6,153
Puanları
63
Konum
İstanbul
Tepkime puanı
317
Simon Pegg, Mission: Impossible 7’da Rol Alacağını AçıkladıMission: Impossible serisinde Benji karakterine hayat veren Simon Pegg, serinin yedinci filminde de rol alacağını açıkladı. Tom Cruise’ün başrolünde yer alacağı Mission: Impossible 7, 23 Temmuz 2o21’de vizyona girecek.

2011 yılında vizyona giren ve beğeniyle karşılanan Mission: Impossible – Ghost Protocol ile yeniden hayat bulan ve o günden beri çıkan her yeni filmle çıtayı biraz daha yükselten Mission: Impossible serisi, art arda çekilecek iki yeni filmle beyazperdedeki yolculuğunu sürdürmeye hazırlanıyor.

Serinin 5. ve 6. filmlerinin de senarist ve yönetmeni olan Christopher McQuarrie‘nin yazıp yöneteceği, Tom Cruise‘ün başrolünde yer alacağı Mission: Impossible 7 ve 8 için hazırlıkların hız kazanmasıyla birlikte filmlerin oyuncu kadrosu da şekillenmeye başladı. Üçüncü filmde seriye dâhil olan ve Mission: Impossible filmlerinin en sevilen karakterlerinden biri olan Benji’ye hayat veren Simon Pegg, serinin 7. filminde de rol alacağını açıkladı. Kısa süre verdiği bir röportajda gelecek projeleri hakkında konuşan Pegg, yeni bir Mission: Impossible filminde rol alacağını söyledi.

Mission: Impossible 7, 23 Temmuz 2021’de Vizyona Girecek

Yeni Mission: Impossible’ın oyuncu kadrosunda Tom Cruise ve Simon Pegg’in yanı sıra Marvel Sinematik Evreni’nde canlandırdığı Peggy Carter karakteriyle dikkat çeken Hayley Atwell, geçtiğimiz yıl Tolkien ve Dark Phoenix ile sinemalara konuk olan Nicholas Hoult, Guardians of the Galaxy Vol. 2 ile kariyeri yükselişe geçen Pom Klementieff, Boardwalk Empire ve Take Shelter gibi yapımlarla tanınan Shea Whigham eşlik edecek. Ayrıca Rebecca Ferguson da Ilsa Faust karakteriyle geri dönecek. Ancak Hayley Atwell’in yeni filmlerde kadın başrol olarak yer alacak olması, Ferguson’ın serideki geleceği hakkında soru işaretlerinin ortaya çıkmasına neden oluyor.

Mission: Impossible’ın 7. filmi 23 Temmuz 2021’de, Mission: Impossible 8 ise 5 Ağustos 2022’de vizyona girecek.


https://www.filmloverss.com/simon-pegg-mission-impossible-7da-rol-alacagini-acikladi/
 

Divine Heart

Yönetici
Moderator
Katılım
21 Temmuz 2014
Mesajlar
6,153
Puanları
63
Konum
İstanbul
Tepkime puanı
317
Mission: Impossible 7 Çekimleri Devam Ediyor

Koronavirüsün hızla yayılmasına rağmen Tom Cruise, Mission: Impossible 7 filminin çekimleri devam ediyor.

Mission: Impossible 7 filminin çekimlerine koronavirüs(COVID-19) nedeniyle şubat ayında ara verilmişti. Mission: Impossible 7 salgın nedeniyle yapımına ara verilen ilk filmlerdendi. Bir çok ülkede COVID-19 salgını nedeniyle sinemaların kapanması ve karantina durumu, film yapımcılarını ve stüdyoları devam etmekte olan projeleri ertelemeye veya tamamen durdurma kararı almaya itmişti.

İtalya'daki çekimlerini İngiltere'ye taşıyan yapım, çekimlerine devam ediyor. Yayınlanan fotoğraflarda Tom Cruise'un meşhur motosiklet sahnelerinden kesitleri görebiliyoruz. Hikayede değişik yapılmadan çekimlerine devam edilen Mission: Impossible 7 filmi için Roma'da bulunan Trinita dei Monti kilisesinin bir kopyası İngiltere'de kurulan sette yapılacak. Şu an için çekimlere devam edilmesi olası daha büyük ertelemeler için bir önlem gibi görülüyor. Filmin yönetmeni Christopher McQuarrie, ana çekimler bitmeden, post-prodüksiyon aşaması için gerekli olan sahneleri de olabildiğince hızlı çekmek adına çalışıyor.

Dünya çapında salgın durumu belirsizliğini korurken, tüm olasılıklara rağmen filmin vizyon tarihinin Temmuz 2021'den daha ileri bir tarihe ertelenme şansı var.

 

Divine Heart

Yönetici
Moderator
Katılım
21 Temmuz 2014
Mesajlar
6,153
Puanları
63
Konum
İstanbul
Tepkime puanı
317
Mission Impossible'ın 7. ve 8. Filmlerinin Vizyon Tarihleri Değişti

Koronavirüs pandemisi nedeniyle serinin devam filmlerinin vizyon tarihleri değişti..

Paramount, Tom Cruise’un başrolünde olduğu aksiyon serisinin sonraki iki bölümü olan “Mission: Impossible 7” ve “Mission: Impossible 8”in vizyon tarihlerini erteledi. Başlangıçta 23 Temmuz 2021'de sinemalarda gösterilecek olan yedinci bölüm dört ay sonraya, 19 Kasım 2021'e ertelendi. Sekizinci bölüm ise, 5 Ağustos 2022 için planlanmıştı ama yapılan değişiklikle 4 Kasım 2022'ye ertelendi.

Şu anda yapım aşamasında olan neredeyse tüm filmler gibi, “Mission: Impossible 7” de Koronavirüs pandemisi nedeniyle çekimlerine ara vermiş durumda. Cruise, şubat ayının sonlarında stüdyo molalara karar verdiğinde, İtalya'nın Venedik şehrinde (virüsün zorladığı şehirlerden biri) çekime başlamak üzereydi. Çekimler süresiz olarak duraklatıldığında, çizilen takvime bakıldığında filmin zamanında tamamlanabilmesi zaten mümkün gözükmüyordu ve erteleme kararı kaçınılmazdı. Yine de, çoğu filme göre sadece 4 aylık bir erteleme olması umut verici duruyor.

Paramount ayrıca, Chris Pratt'ın kıyamet sonrası gerilim filmi “The Tomorrow World” (23 Temmuz 2021) ve animasyonlu macera “Paw Patrol” (20 Ağustos, 2021)'un yeni vizyon tarihleri aldığını da duyurdu. Stüdyonun program değişikliklerinin bir parçası olarak, “Dungeons and Dragons” filmi de 19 Kasım 2021'den 27 Mayıs 2022'ye ertelenmişti.

Christopher McQuarrie, daha önce 2015’te "Rogue Nation" ve 2018’de "Fallout"u yönetmişti ve bu filmlerin üstün başarısı sonrası iki devam filminde de yönetmen koltuğunda oturması için anlaşma yapıldı. Cruise’un “Mission: Impossible - Fallout”taki Ethan Hunt macerası gişede de şimdiye kadarki en büyük hasılatı elde etti ve küresel gişede 790 milyon dolarlık bir kazanç elde etti.


 

Divine Heart

Yönetici
Moderator
Katılım
21 Temmuz 2014
Mesajlar
6,153
Puanları
63
Konum
İstanbul
Tepkime puanı
317
Nicholas Hoult, Mission Impossible 7'den Ayrıldı; Yerine Esai Morales Geçiyor!

Mission Impossible 7'de oyuncu değişikliğine gidiliyor.Tom Cruise'un başrolünde yer aldığı Mission Impossible 7'de oyuncu değişikliğine gidiliyor. Filmde kötü karakterlerden birini canlandırmak üzere anlaşma yapan Nicholas Hoult, Mission Impossible 7 kadrosundan ayrılma kararı aldı. Yerine ise Esai Morales geçti.

The Great, The Favourite, Warm Bodies, Mad Max: Fury Road gibi yapımların yıldız oyuncusu Nicholas Hoult, Mission Impossible 7'nin oyuncu kadrosundan resmi olarak ayrıldı. Filmin çekimleri için İtalya'ya gidildiği sırada coronavirüs salgını sete engel olmuş ve bir süreliğine çekimlere ara verilmişti. Şimdi ise Mission Impossible 7 için oyuncu değişikliğine gidiliyor. Hoult'un ayrıldığı rol için La Bamba, Jericho, NYPD Blue, Bad Boys, How To Get Away With Murder gibi yapımlarla tanınan Esai Morales ile anlaşma yapıldı. Hoult'un rolü, filmin büyük kötü adamlarından biri olacaktı.

Mission Impossible 7'nin çekimlerine yakında devam edilebilir gibi görünüyor. Bir süre önce çıkan dedikodulara göre İngiltere'deki sete İtalya'daki çekim mekanları birebir kurularak çekimler yapılıyordu. Ancak bu bilgi tam olarak doğrulanamadı. Mission Impossible 7 ve 8'in oyuncu kadrosunda kesin olarak Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Ving Rhames ve Simon Pegg bulunuyor. 7. filme katılan yeni oyuncular ise Pom Klementieff, Hayley Atwell ve Shea Whigham oldu.

Mission Impossible 7'nin vizyon tarihinin 23 Temmuz 2021 olacağı söyleniyordu. Ancak coronavirüs salgını nedeniyle değişikliğe gidildi ve tarih 19 Kasım 2021'e çekildi. Mission Impossible 8 için ise 4 Kasım 2022 tarihi takvimlerde işaretlendi. 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 13)

Üst