Muhammed Ali kazandi sma degil !

Drama queen

Yönetici
Moderator
Selam herkese Bayadir smali bebeklerimize yardim etmeye calisiyorum özellikle birisi Icin fazla cabaliyorum.. Cünki ilacini almasina sadece 71 gün Kaldi yardim etmek istermisiniz ?

30 Augustosa Kadar bir süre konulmus ilacini almasi Icin cünki belirli yas siniri var ve 2 yasini gecerse de kilo almamasi gerekiyor ..suan da burnundan besleniyor en icimin gittigi yer sanirim .. suan 37% dayiz… Türkiye ,almanya ,Belcika her yer den savasiyoruz gönüllü abla/ abi,amca,teyzeler ile
Bazen oyuncular da destekliyor sagolsun Güzel kalpli insan Cok .. Ama ilacimiz Cok pahali Malesef..

bebegin bostona gitmesi gerekiyor zolgensma ilacini almaya ve 95% gen tedavisi basarili oluyor .
Suana Kadar 40 bebek yolladik bostona.
Ayrica en önemlisi valilik onayliyiz.

her Aksam almanya saati 8 Türkiye saatiyle 9 dan Sonra basliyor yayin @muhammedaliyasasin Instagrami olan bakabilir veya Twitter veya Google
Ne Kadar Cok duyurulursa okadar iyi bagis sart degil paylasmak storylerde veya devam cevremize anlatmak da olur imkaniniz neye yetiyorsa ..

standlar aciliyor türkiye de … belcika da hergün birseyler yapiyor sokakarda Yemek satisi yapiyorlar.. almanya grubu olarak Biz de cekilis yapma isine girdik bu cumartesi cekilisimiz var Saat 21:30 da Instagramdan

ve bugün sms yolu ile de bagis yapilmasi mümkün oldu 2312 ye balyanak yazarsaniz turkcell hattindan sadece 20 tlcik .

her yerden twitter , Facebook , Instagram , WhatsApp dükkanlara kumbaralar koymaya calisiyoruz Simdi de burasi Aklima geldi denemeye Umarim x hemsom kizmaz
050E4A22-C579-44B6-86AB-4D4236BD9657.jpeg43EC199F-8007-4610-A29A-50E3F42B8C2C.jpeg

Lena

Altın üye
çok fazla denk geliyor twitter’da. o minicik bedenlerin çektiği acıları gördükçe içim acıyo. keşke hepsine yetebilsek.

Xasthur

Platin Üye
uza dönebilirmiyiz ! Boş ver nerden olduğumu
Bu konuyu ilk gordugumde yemekhanede yemek yiyordum. Ulan bi aglama tuttu durduramiomda kendimi..
Millet diyo neye agliyorsun. Su sekil de bir cocuk gorunce sinirden ölesim geliyo mk.
Hayatin bir parcasi, bunlar insan icin evet ama boyle adaletin anasini avradini...

Majik

Bronz Üye
Climax hocama katılarak ekliyorum. İlacı alıp tedavi edilse bile iyileşeceginin garantisi yokken, evli çiftlere çocuk yapmadan önce genetik testi yaptırarak buna engel olunabilir, çocuk isteyen çiftler alternatif yollara yönlendirilebilir. Ailelere de bir şey diyemiyorum. bence öncelik olarak devletin bunu(genetik testi) bir şekilde şart koşması gerekiyor. Kaldı ki smali bebek furyasına gelene kadar nice başka bir takım sağlık sorunları çeken insanlar varken ve belki de 1 smali bebeğe harcanacak parayla 1000 insan kurtarilabiliyorken sırf populistligin peşine takılmakta dışardan bana özür dilerim ama biraz hayalperestçe ve duygu sömürüsü gibi geliyor. Trenin ve iki rayda bulunan rehinelerin hikâyesi misali çıkmaz bir ilişki.. en nihayetinde her yükte sahibine göre büyük.. umarım çare bulunur.