sohbet odaları

Mutsuzum

Ceku

Emektar Üye
Bronz Üye
İstanbul'da çekindiğim fotoğraflarıma bakınca İstanbul'u özledim ve çok mutsuzum :( Birileri balatlarda fotolar çekinip çekinip atıyorlar onları görünce daha da mutsuzlaşıyorum. Adalara gitmek istiyorummmm mesela ilk vapurla :( Ay ben İstanbul'u çok özledim :uzgun:

Maria Puder

Platin Üye
Bence sen instagramdan beni takip etme artik:p çünkü Burgaz ada planım var :p

Onurcan

Elmas Üye
Özlemek iyidir insanların değerini anlarsın. Tek başına herşeye rağmen mücadele ediyosan sen çok güçlü birisin demektir.

Ceku

Emektar Üye
Bronz Üye
Maria Puder yok yok edeyim sayenizde bende keşfediyorum :d O Balat'a bende gidip boy boy foto atmazsam...........

Ceku

Emektar Üye
Bronz Üye
Onurcan ben insanları değil İstanbul'u özledim .d İnsanların değerini çoktan anladık. Onlar benim değerimi anlasın asıl :p

Ceku

Emektar Üye
Bronz Üye
Ooo onlar ne ki. Daha neler var neler :p
Farkediyorum tbt zamanı gelince atıyorsunuz taksit taksit : D sonra ben oha diyorum şu mekanların güzelliğine , estetikliğine , tatlışlığına bak :p sonra oturup kös kös Ankara'da nere gitsemde gri şehirde renk görsem azıcık diyorum. O kadar kısıtlı ki beğenilecek mekanlar burada.

Maria Puder

Platin Üye
Farkediyorum tbt zamanı gelince atıyorsunuz taksit taksit : D sonra ben oha diyorum şu mekanların güzelliğine , estetikliğine , tatlışlığına bak :p sonra oturup kös kös Ankara'da nere gitsemde gri şehirde renk görsem azıcık diyorum. O kadar kısıtlı ki beğenilecek mekanlar burada.
Yok yeni kesiflerimden bahsedyorum da gezme vaktim çok sınırlı :/
Yoksa ben tam bir gezginim :p

Ceku

Emektar Üye
Bronz Üye
Roma ya gittiğimde attığım bir fotoğrafa yorum yapmıştın zaten istanbul da böyle yerler yok diye. İstanbul da daha güzelleri var :p demiştim.
Daha güzellerini bekliyorum serap listemin ilk başında balat var 2. seçeneğide doldurmanızı bekliyorum :d

Sezen

Gümüş Üye
gercekden ozlenmicek bir sehir degil. bak ben turist gidip geldim ozledim:(

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 4)