sohbet odaları

Müzik hayatın içinde..

Noah

Platin Üye
Of deme : ) dinlesene.

Almi

Gümüş Üye
Hımm bunu dinlememiştim hiç.

Almi

Gümüş Üye
Bayramlarda eğer köydeysek, sabah erkenden kalkar dedemin mezarına giderdik.
Gelince kahvaltı eder, öğlene doğru da babaannemin mezarına giderdik.
Erken kalktığım için günün ilerleyen saatlerinde şüphesiz migren tutardı ve gelen misafirlerin hiçbirini görmez, odamda yatıyor olurdum :)

Noah

Platin Üye
Bayramlarda eğer köydeysek, sabah erkenden kalkar dedemin mezarına giderdik.
Gelince kahvaltı eder, öğlene doğru da babaannemin mezarına giderdik.
Erken kalktığım için günün ilerleyen saatlerinde şüphesiz migren tutardı ve gelen misafirlerin hiçbirini görmez, odamda yatıyor olurdum :)
Bayramdan sonra sen Ankara’ya gelince elimi öpme karşılığında cebine harçlık sıkıştırıp başıma sardığım o enteresan şeyi sana vereceğim : )

Gelenekleri yaşatmak lazım

Almi

Gümüş Üye
Bayramdan sonra sen Ankara’ya gelince elimi öpme karşılığında cebine harçlık sıkıştırıp başıma sardığım o enteresan şeyi sana vereceğim : )

Gelenekleri yaşatmak lazım
Ahahahash harçlık istemem başına sardığın şey yeterli dhjkslşjd hazırlanır çıkarız arka balkona ben sararım onu bu sefer :)

Noah

Platin Üye
Ahahahash harçlık istemem başına sardığın şey yeterli dhjkslşjd hazırlanır çıkarız arka balkona ben sararım onu bu sefer :)
Bir dolma kalem alacak kadar vermen yeterli diyen kimdi acaba. Kafam mı güzeldi yoksa : )

Noah

Platin Üye
Aaa öyle mi demişiiim aaaa unutmuşummm :)
Kafan da güzel olabilirdi tabi ayrıca :)
Saat 4’te başlıyor güzelleşmeye 10-11 de gece ancak düşüyor. Sonra pert oluyorum ve uyuyorum. Ama sen sabah söylemiştin ve ben gayet ayıktım: )

Almi

Gümüş Üye
Saat 4’te başlıyor güzelleşmeye 10-11 de gece ancak düşüyor. Sonra pert oluyorum ve uyuyorum. Ama sen sabah söylemiştin ve ben gayet ayıktım: )
Yaaa o zaman demek ki benim kafam iyiymiş shdnndndj ne var dolma kalem istemişsem :) ne güzel masrafsızsın diyordun :)

Noah

Platin Üye
Yaaa o zaman demek ki benim kafam iyiymiş shdnndndj ne var dolma kalem istemişsem :) ne güzel masrafsızsın diyordun :)
Sen ders çalışınca kafan doğal olarak güzelleşiyor : ) 2 saat daha çalışsan direğe çıkacak gibi sarhoş olabiliyorsun ahahaass

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 12, Misafir: 233)