Nef'

ArifÇ.

Özel Üye
gerçekten yılın hanımefendisi.
kendisi gibi olmasını istediğim çok insan var.
ama herkes Nef hanım değil.
büyük insan.

EkSen

Altın üye
Uzun zamandır görürüm iki kelamım olmadı kendisine. Naif, seviyeli düzgün kişilik. Duygusal olduğu da su götürmez. Dürüst bir ruhu var bence.

Nyctophilia

Özel Üye
Tatlı bir şeyler yapayım dedim bugün.
Aklıma bir kaç kez sen geldin.
Yolladığın sarmalar,kurabiyeler geldi aklıma.
O zamanlar yakın zamanda da lanet bi dersten sözlüm vardı ha...İyi moral olmuştu.
Kargo gelene kadar iki üç kez aramıştın "Umarim dolmalar bozulmaz" diye. Bozulursa ve fark etmeden yersem mideme dokunur diye endişe etmiştin. Bozulmadı tabii ki ve harikalardi. Anne sarmasi gibi bol içliydi. Sevmeyi o kadar güzel biliyorsun ki; anın, koşulların,şartların,gelen giden kişilerin hiçbir önemi yok.
Samimiyetin ötesinde.
Sadece seviyorsun. Kaç kişi başarıyor ki severken "sadece" sevebilmeyi? Kızmıyorum epeydir kimseye biliyor musun? anlamakla yetiniyorum insanları. "Napalim onun da öncelikleri buymuş" deyip geçiyorum çoğu arsızlıklarında. Biraz yaşlandım,biraz büyüdüm sanırım ve iyi ki seni tanıdım. Fındıklı Coco Star yaptım bu arada.
Sen de çay kap gel istersen :p Kariyer olarak büyük bir dönüm noktasına yaklaşıyorum,dualarını esirgeme : )

@Nef'

Nef'

Altın üye
Tatlı bir şeyler yapayım dedim bugün.
Aklıma bir kaç kez sen geldin.
Yolladığın sarmalar,kurabiyeler geldi aklıma.
O zamanlar yakın zamanda da lanet bi dersten sözlüm vardı ha...İyi moral olmuştu.
Kargo gelene kadar iki üç kez aramıştın "Umarim dolmalar bozulmaz" diye. Bozulursa ve fark etmeden yersem mideme dokunur diye endişe etmiştin. Bozulmadı tabii ki ve harikalardi. Anne sarmasi gibi bol içliydi. Sevmeyi o kadar güzel biliyorsun ki; anın, koşulların,şartların,gelen giden kişilerin hiçbir önemi yok.
Samimiyetin ötesinde.
Sadece seviyorsun. Kaç kişi başarıyor ki severken "sadece" sevebilmeyi? Kızmıyorum epeydir kimseye biliyor musun? anlamakla yetiniyorum insanları. "Napalim onun da öncelikleri buymuş" deyip geçiyorum çoğu arsızlıklarında. Biraz yaşlandım,biraz büyüdüm sanırım ve iyi ki seni tanıdım. Fındıklı Coco Star yaptım bu arada.
Sen de çay kap gel istersen :p Kariyer olarak büyük bir dönüm noktasına yaklaşıyorum,dualarını esirgeme : )

@Nef'

seni benim gözümle , ne gözü canlar canım yüreğiyle, aklıyla..kim çizebilir sözcüklere , resimlere..
kıyamam ki sana , nasıl aklım kalmıştı sende , aramam yetmiyormuş gibi forumda da online mısın diye kontrol ediyordum (:
sevmek , sevebilmek , sevilmek bunları sende yaşamayı çok seviyorum, bir sarmal gibi iç içe geçirip halkalar oluşturup sonsuza kadar sürecek bir sevgi bu.
büyüceksin tabi , kıra döke de olsa , kırıla döküle de olsa sonunda o esnekliği yakalayıp büyüyeceksin.
ve görüyorum kii maharetlerinde büyümüş (: ımmmm ne tatlıdır onlar şimdi , keşke alaaddinin sihirli lambası olsa elimde, tek bir dilek hakkı da sunulabilir tabi, senin yanına uçan halıyla hooop gelirdim (: benim yerime de ham namm yap olur mu , inşallah bana da yaparsın bir gün ellerinden yerim (:
dualarım , şans meleklerim hep seninle olsun canım benim , başarılı olacağına inanıyorum ben
epey de ayrı kaldık ama , bitmeyecek gibiydi sanki :(
her zaman yanındaydım ben , yanımda olmanı istediğim anlarda çook oldu , omzuna yaslanıp anlatmayı ya da sadece susmayı istediğim anlar
iyi ki'm , seni kocaman ama kocamaaan seviyorum (:

ArifÇ.

Özel Üye
Forum bir pastaneyse Nef hanım oranın en lezzetli tatlısıdır.

Anna Karenina

Platin Üye
Tatlıları görünce Arif nasıl da ona göre yorum yapmış slkj

Bence bütün tatlılar Nef hanımın yanında tuzlu kalır. tşk.

izmirli

Yönetici
Moderator
Cok zarif Cok kibar ,melek gibi Kalbi var gibi
Uzaktan uzaga birbirimizi sevdigimizi düsünüyorum
Iyiki varsin Hep BöYle kal :)

bu kadını, gördüğüm kadarıyla davranışlarını çok çok beğeniyorum.
naif geliyor bana çok yakından tanımasam da.
cazgır forum kızlarının arasında hemen sırıtıyor sakin duruşu.

ArifÇ.

Özel Üye
Yine tutamadım geçerken sizi beğenerek takip ettiğimi söyleyip gideyim dedim.
Ara ara gelirim ben Nef hanımcım...
Sevgiler, saygılar efem.

kLara

Gümüş Üye
Nezaketi , naifliği ve güzelliği böyle insanların forumda olması ve denk gelmemiz büyük şans. Okuduğu kitaplara dair yorumlama gücüyle yaptığı konu içeriği hala takibimde siz hep buralarda olun @Nef' hanımcım.

Nef'

Altın üye
Kır bahçeleri geliyor aklıma benim de sizi her gördüğümde @kLara cığım , mis gibi lavanta bahçeleri ve sıcacık yüzüyle bir güneş , çooook teşekkür ederim :emoji_heart_eyes:

Nyctophilia

Özel Üye
Huzur sesli.
Annesiyle konuşuyor gibi hissediyor insan.
Tam Yengeç