sohbet odaları

Nickinizin hikayesi nedir?

Xander

Bronz Üye
Merhaba değerli IRCForumlari.com.tr üyeleri ; Hepimizin kullandığı (rumuz nick'in bir hikayesi vardır.

Benim kullanıdığım nickin hikayesi ; Diesel’ın canlandırdığı ekstrem spor’ ile James Bond’u bir araya getiren Xander Cage filminden almıştım, 2002 yılından bu yana kullanırım,

Peki sizin nickinizin hikayesi nedir

• Beğen
Tepkiler: Joe

Chen

Özel Üye
Benim nickimin hikayesi çok eskiye dayanır

Bundan yıllar yıllar once shaha

Şaka şaka

Kendi orijınal ismim
Bazı farklı nickler kullanmayı denedim
Hiç benmişim gibi gelmedi çok yabancı hissettim

Bahtiyar

Bronz Üye
Benim öyle bir hikayem yok. Nick ile bana seslenilmesine tahammül edemeyeceğim den 2005 ten beri kendi ismim olan Bahtiyar adıyla giriş yaptım hep. hihaho bir istisna. Hikayesi de yok. (:

Absent

Bronz Üye
1999 yılında Cehennem nicki ile başlamıştım bu aleme.. Askerden sonra evlilik çoluk çocuk derken uzun bir dönem hiç girmedim. Bir gün can sıkıntısına bi bakınayım dememle tekrar bulaştığım bu ortama deLicocuq nicki ile giris yapmistim. Sonrasında bir arkadaşımın Kıbrıstan getirdiği ve içtiğimde beynimi yakan Absent adlı içkiyi içtikten sonra bi daha mı bi daha dedim :D Her ne kadar alkole olmasa da Absent içmeye tövbe ettim ama ne hikmetse ertesi gün giriş yaptığımda bu etkileşimden dolayı olsa gerek her yerde nickimi Absent olarak değiştirdim :)

Joe

Kayıtlı Üye
Bir kovboy fliminde duymuştum 16 sene önce bu ismi ordan öyle kaldı :)

Mylife

Kayıtlı Üye
Nick imin hikayesi, ilk ircd '' dünyasına '' başladığımda Aliiiiii gibi ii leri uzatarak girerdim 2003 yılları falandı sanırım, öncesi de olabilir tam net hatırlamıyorum. 2004 de profesyonel ircd hayatım zurna da başladı ve bir nick almam gerekiyordu. IRCd yaşamı o yıllarda çok farklı bir dünya idi farklı bir yaşam, farklı bir hayattı bende bu durumdan etkilendim sanırım Benim hayatım, hayatım, dünyam anlamına gelen '' Mylife '' nick ini aldım. Sonrada üzerime yapıştı o yıllardan itibaren kullandığım benm le özdeşleşmiş bir nick.

Rigel

Kayıtlı Üye
Sisli dağların batısında kalan " zirakzigii " dağından geliyor nickim. Khazad-dum krallığının buludnuğu topraklar. Gandalf şarlatanının Hz. Balrog ile dövüşüp geberdiği yerin ismidir aynı zamanda. O yüzden nickimi " Zirakzigilian " yaptım. " Zirakzigilli " manasına gelebilir. Zirakzigilli kim vardır ? Elbette yüce BALROG! :p

Şu reyize bir bknz. :

AntepLi

Kayıtlı Üye
2002'de ZNet'te Bozo Nicki ile başladım,sonrasında hep aynı soru nerelisin nereden bunaltısı yüzünden,2005'te AntepLi nicki ile devam etme kararı aldım,diğer IRC'lerde de AntepLi ile bulundum Son olarak 2005'te nick'in asıl sahibi Forumları ve irci bırakınca 'AntepLi' bana kaldı,2008'de Diğer İF'te nick'imi AntepLi olarak alıp devam ettim. Ayrıca Pideciyimdir..

Vague

Yönetici
Yönetici
Vague: Belli olmayan, belirsiz demek.
Aynı benim gibi :d

Alavarez

Gümüş Üye
Kullanıcı adı olarak kendi ismini seçen insanlar neyi açıklıyor tam olarak?
alsşaksşask

Raven

Bronz Üye
o kadar hikayesi yok ki anlatamam yok cumku

Hilal

Gümüş Üye
ismimi begeniyorum biraz ondan olabilir..malesef can alıcı bir hikayesi yok..

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 7)