sohbet odaları

Nusret Gökçe'nin Yunanistan'daki restoranına gitmek isteyenler 20 bin TL'yi gözden çıkardı

Mehmet

Yönetici
Üst Yönetici Yardımcısı
Sosyetik kasap Nusret Gökçe, restoran zincirine bir yenisi daha ekledi. Gökçe, Yunanistan'ın gözde adası Mykonos'ta restoran açtı ve kısa sürede dünyaca ünlü futbolcularla doldu taştı. Rezervasyonların dolduğu mekanda manzaralı masalarda oturmak isteyenlerin 20 bin TL hava parası vermeyi göze aldığı iddia edildi.

FUTBOLCULAR AKIN ETTİ

Roma'da forma giyen Stephan El Shaarawy, Real Sociedad'lı Theo Hernandez, Ukraynalı Yevhen Konoplyanka ve Juventus'un Türk yıldızı Emre Can, Nusret'in pişirdiği etlerle komşuda ziyafet çeken yıldızlardan sadece birkaçıydı.

Nusret Gökçe'nin Yunanistan'daki restoranına gitmek isteyenler 20 bin TL'yi gözden çıkardı
REZERVASYONLAR DOLDU

Takvim'de yer alan habere göre; ünlü futbolcularla Yunanistan sosyetesinin akın ettiği mekan öylesine rağbet gördü ki; ön taraftaki deniz manzaralı masaların rezervasyonları bir ay boyunca kapandı.

HAVA PARASINI GÖZE ALDILAR

Ege manzarasında ziyafet çekmek isteyenler ise Yunanistan basınının iddiasına göre ön masalara 3 bin euro (20 bin lira) hava parası vermeyi göze aldı.

Alıntı

Lefty

Yazar
O parayı verdikten sonra gidecek yer mi kalmadı acaba?

Ocean

Bronz Üye
Ocean beyefendi arabanızı satında bir et yedirin bize
beyefendi sizi nusret de, küspeleme sığır billuru ve sırt ponçiki yerken görmüşler. bülent ersoyun bi oturuşta 3.5 kilo kıvırdığı, yıldırım demirörenin çenesiyle kuzuyu ikiye böldüğü mekanda sizin ne işiniz var ?

esekherif

Bronz Üye
beyefendi sizi nusret de, küspeleme sığır billuru ve sırt ponçiki yerken görmüşler. bülent ersoyun bi oturuşta 3.5 kilo kıvırdığı, yıldırım demirörenin çenesiyle kuzuyu ikiye böldüğü mekanda sizin ne işiniz var ?
Ben de postmodern dünyanın nimetlerinden faydalanmak istiyorum. Ben de muhabbetin damına konmak istiyorum. Tavuk döner yiyerek nereye kadar beyefendi? Artık buramıza kadar geldi lakin neremize kadar geldiğini göstermek istemiyoruz.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)