sohbet odaları

O An

T

Bronz Üye
Katılım
1 Ekim 2015
Mesajlar
1,400
Puanları
38
Yaş
28
Tepkime puanı
10
Fotoğraf finlandiya'da dünya kayak şampiyonası sırasında çekildi. Kayak sporu herzaman tehlikeli sporlardan biri olarak bilinir, bu fotoğraf da bunu kanıtlar nitelikte. Avusturyalı sporcu ilk atlayışını gerçekleştirmiş ama şiddetli rüzgarın kurbanı olmuş. Havadayken rüzgar yüzünden dengesini kaybeden ve kafası üstü piste çakılan sporcunun kişisel felaketinin başladığı o an.İspanya'da çekilen bir fotoğraf. Bu endişe verici görüntü aslında şaşırtıcı bir inanışın sonucu.. Saint Anthony için düzenlenen festival geleneklerine göre, ateşin içinden geçen atın ruhu arınırmış.


Fotoğraf Avustralya açıklarından, okyanustan. Avustralya donanmasından bir gemi yasadışı avlanma ile mücadele için devriyede. Havanın sert olması sebebiyle devriye gemisinin burnu dalgalardan ötürü havalanmış ve denize çarpmış. "O" anda da kaptan köşkündeki bir denizci deklanşöre basınca, bu etkileyici görüntü ortaya çıkmış.


Güney Kore'de bir protesto. Göstericilerden biri biraz inatçı çıkmış ve polise boyun eğmemekte biraz ısrarcı olmuş anlaşılan. Elindeki süpürge kırılmış ama o vazgeçmemiş. Süpürgenin sapıyla da olsa polisle mücadelesini sürdürmüş. Onca polisin tek bir kişi karşısında böylesine korktuğuna, çekindiğine bakılırsa mücadelesinde "O" anda başarılı da olmuş.


Hindistan'dan kutsal bir yolculuğun fotoğrafı. Onbinlerce Hint hacı, kutsal Ganj ve Yamuna nehirlerine ulaşmak için her yıl olduğu gibi yine yollara düşmüş. Hafta boyunca akın akın herkes bu nehirlere ulaşmak için her yolu deniyor. Fotoğraftakiler de bir trenin üstüne dizilmişler çünkü içeride yer kalmamış. Lokomotifin dumanı da insanlarla birleşince bu ilginç fotoğraf karesi ortaya çıkmış.

Amerika Birleşik Devletleri'nde çekilen bir fotoğraf. Bu 'o' an soğuk havanın bir sonucu olarak oluşmuş. Belki ilk bakışta görüntüdekini yolda ilerleyen bir kamyonet zannedebilirsiniz. Ama aslında bu, denizde ilerleyen küçük bir vapurdan başka birşey değil..
 

ForseTi

Gümüş Üye
Katılım
8 Eylül 2012
Mesajlar
5,765
Puanları
38
Yaş
31
Tepkime puanı
3
güzel paylaşım severim bu konuyu bazen programlarda falan rast geliyor her fotoğrafın ayrı bir hikayesi çok hoş gerçekten
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Üst