sohbet odaları

Offff

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Süleyman

Yazar
Bugün çok önemli bir sınavım vardı saat 11de.sınava girdim hemen arkamda oturan bi kız arkadaş bişey sordu bende bilmiyom boş bırak dedim.sınava gözetmen olarak giren hoca konuştuğumu gördü yanıma geldi sınav başında uyardım herkesi dedi ve kağıdımı istedi.ben kızın soru sorduğunu ve verdiğim cevabı söyledim ama inanmadı ısrarla kağıdımı istedi.birazda sert bi dille söyleyince bende çok sinirlendim kağıdı yırtıp attım al deyip çıktım.daha sonra kız arkadaş aradı cafeye çağırdı.özür diledi,dersin hocasıyla görüşelim dedi.görüştük o da gözetmen hocanın görevini yaptığını kağıdı yırtıp çıkmakla saygısızlık yaptığımı falan söyledi.haliyle ortada kağıt bile olmadığından sınava girmemiş sayılacağımı bişey yapamayacağını belirtti.üç gündür gece sabaha kadar çalıştım.canım öyle bi sıkıldıki :s

HosgeldinHarunAbi

Bronz Üye
Bayağı şanssızlık olmuş da.

Polyannacılık oynayayım mı? Atılmadığın için şanslısın bardağın bir de bu tarafından bak, yarım dönem uzatmaktan iyidir.

Xerath

Gümüş Üye
Bayağı şanssızlık olmuş da.

Polyannacılık oynayayım mı? Atılmadığın için şanslısın bardağın bir de bu tarafından bak, yarım dönem uzatmaktan iyidir.
Polyannaya dağda tecavüz etmişler
"Ne güzel dağ havası aldım demiş"

Dürüstlük kimseye bir şey kaybettirmez, sen doğru olanı yapmışsın. Sorun hocan olacak odundan kaynaklanmış öğrenciye bu ne şiddet bu ne celal

Büyük Düşler

Bronz Üye
İyi yapmışsın hiç takma kafana herşey olacağına varır bu arada Xerath güzel laf soktun .d

Rain

Bronz Üye
Gerçekçi olmak gerekirse yaptığın tamamen saygısızlık ve bunun bedelini emeğine odemissin tekrarlama bence bu sana bir hayat dersi olmali

Grifikir

Altın üye
Ohhh iyi olmuş sana sen kimsin de yırtıp atıyorsun kağıdı :D bir daha ki sefere yapma böyle şeyler yoksa o kağıdı rulo haline getirirler senin için [emoji14]

Süleyman

Yazar
köte giren şemsiye açılmaz derler.zaten kağıdı versem daha kötü olacaktı.finansal ekonometri die bidersten iki kelime konuşmakla kopya çekilemeyeceğni anlamayan adam kendine akademisyen diyosa böyle eğitim sistemine sokim.
çok canımı sıktı keyfim kalmadı hiç :ofkelendim:

leavemealone

Gümüş Üye
bazen haksız da olsan adamın damarına öyle bi basıyolar ki alttan almak yerine sende ters yapabiliyosun. ağzının payını vermişsin dostum, gerekli cevabı almış.

Gazel

Bronz Üye
Rapor al belki hoca hatırlamaz mazeret sınavına kabul edilirsin.p

Süleyman

Yazar
bazen haksız da olsan adamın damarına öyle bi basıyolar ki alttan almak yerine sende ters yapabiliyosun. ağzının payını vermişsin dostum, gerekli cevabı almış.
zoruma giden kız orda sesini çıkarmadı konuşsaydı belki böle olmazdı.bide saygısızlığının bedelini ödemişin demiş realist bi arkadaş.ulan adam zati kağıdı alıyodu.
Rapor al belki hoca hatırlamaz mazeret sınavına kabul edilirsin.p
dersin hocası beni gayet ii tanıyo zati kendi olsa bu sorun olmazdı.raporu bende düşündüm dün ama almayacğna emindim mazeret sınavına bide o sinirle çıktım gittim.

malumatfuruş

Gümüş Üye
onlara göre her zaman gözetmen haklıdır zaten, öğrencinin de haklı olma payını katiyen düşünmezler.
lisede bi arkadaş kopya çektiği için kağıdını istemişti hoca, vermek istemeyince kağıdı yere fırlatıp çıktı gitti. beş dakika sonra gelip özür dilemişti ve sınava devam etmek istediğini söylemişti. :D en azından sen bu kadar düşmemişsin ikinci pollyanna da ben olayım :D

imported_Serdar

Bronz Üye
Hoca da alt tarafı gözetmen kendi ni devletini koruyan devlet büyüğü sanmış :)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Soğuk Kahve

Gümüş Üye
Kendimi gordum :)

5. senemi bu tarz bitmek tukenmek bilmeyen aksiliklerle tamamlamak üzereyim. Universite ortamının getirilerine uyum sağlama problemi bende de var. Çok başım yansa da yaptıklarımdan pişman değilim. Artistliğin tadini cikar bosver, her turlu biter nasil olsa ;d

Süleyman

Yazar
onlara göre her zaman gözetmen haklıdır zaten, öğrencinin de haklı olma payını katiyen düşünmezler.
lisede bi arkadaş kopya çektiği için kağıdını istemişti hoca, vermek istemeyince kağıdı yere fırlatıp çıktı gitti. beş dakika sonra gelip özür dilemişti ve sınava devam etmek istediğini söylemişti. :D en azından sen bu kadar düşmemişsin ikinci pollyanna da ben olayım :D
hocu zati düştük düşeceğimiz kadaa.
Hoca da alt tarafı gözetmen kendi ni devletini koruyan devlet büyüğü sanmış :)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
alt tarafı gözetmende üsttarafı eşşolu eşşek çıktı.

Kendimi gordum :)
ben sen olamamki bey abla.sen olmak çok sıkıcı
ağzına fırın küreyiyle vurasım var.biz celtilmenler böle şeleri hazetmeyikde.
Geçmiş olsun ya :T:
abi yeminlen varya dünden beri bodrum kattaki avea şebekesi gibiyim.
öyle çekimsiz öyle hüzünlü :T:

Heisenberg

Gümüş Üye
bu durumlar da sakinliğini korumanı tavsiye ederim her zaman.

KaraBiber

Platin Üye
Boşu boşuna yakmışsın kendini :S

Theocritus

Kayıtlı Üye
canın sağolsun boşver.bizim amfide sık sık oluyor böyle şeyler.adana gibiyiz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 2)