Okeyle.com Açılmıştır.

yoSun

Yönetici
Chief
Adsız-1.pngWeb Adresi: www.Okeyle.Com

Website Sahibi: Swat - L_

Hosting Sağlayan Firma: sekershell.com

Webmaster veya Teknik Sorumlu: Alper

Kullanılan Sistem(Altyapı) Hakkında Bilgi: html5

Merhaba arkadaşlar ,
Bugün açmış olduğumuz okey sitemizle sizlerin karşısındayız..

Hızlı ve basit üyelik kaydı ile sizleri de aramızda görmek isteriz. Okey oynarken online djlerimizden istekte bulunabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.
Ayrıca şuan için sadece düz okey daha sonra 101, batak, tavla gibi online oyunlarla geliştirmeyi düşünüyoruz.
Keyifli oyunlar.

Son düzenleme:

Swat

Yönetici
Owner
hayırlı olsun hepimiz için artık lig olur güzel bir turnuva olur bu sefer diğer forum ile bu turnuvayı kesin birleştiricem, :D tabiki de ödüllü ama bu sefer bir şeyler hediye etme planım var 5 cift corap siyah özcan deniz atleti felan

Anna Karenina

Elmas Üye
Tam üzülmüştüm ki, 2.turu göremedik mesajını görünce mutlu oldum sljj en azından 2.turu görüyoruz... kendime olan inancım tekrar arttı.....

Larien

Elmas Üye
anna, karamurat ile orti olsun kfjdj çok komik oluyorlar kdjd gerçi anna’nın yanına kimi versen, sefimliliği ile yumuşatıyor insanı ya kralın kızı:*

Anna Karenina

Elmas Üye
anna, karamurat ile orti olsun kfjdj çok komik oluyorlar kdjd gerçi anna’nın yanına kimi versen, sefimliliği ile yumuşatıyor insanı ya kralın kızı:*
Screenshot_20230502_214812.jpg

Aramızdaki uyum skjj yalnız karamurat benimle oynadıktan sonra forumu bıraktı sanki skj karamurat gel bir daha oynayalım yenilirsek yine gidersin......

Melodram

Özel Üye
hayırlı olsun arkadaşlar... bir sitede şampiyonluk yaşadım, birinde elim taş tutmaz oldu jübilemi yaptım, yenisinde de herhalde dj falan olup istek alıp ''ben sadece alıyorum çalıcam demedim'' diye kavga eder çıkarım.
sizden tek ricam lütfen sitenin içinde herkes rengarenk, ışıklı, süslü, fosforlu cevriye gibi dolanmasın.

Thalassa

Özel Üye
ben pek okey mokey sevmem, ama cok hos olmus bu. forumun okeycilerine hayirli olsun :emoji_writing_hand:

Üst Alt