sohbet odaları

Olay Giderek Büyüyor! Kerimcan Durmaz'ın Uçak Tuvaletindeki Müstehcen Görüntülerine Ünlülerden Gelen

Sanem

Yönetici
Üst Yönetici Yardımcısı
Kerimcan Durmaz'ın olayını biliyorsunuz; zira son dönemin en çok konuşulanları arasında yer alıyor malum olay.

Burada da görüntülere gelen ilginç yorumları anlatmıştık.

Kerimcan Durmaz gündemimizi bu sefer de uçak tuvaletindeki müstehcen görüntüleriyle meşgul etti. Konuyla ilgili yorumlar da durmadı tabii...

Tepkilerin giderek artmasıyla suç duyurusunda bulunanlar oldu, ünlülerden de eleştiriler geldi...

İşte Kerimcan Durmaz'ın uçak tuvaletindeki görüntülerine ünlülerden gelen tepkiler;
Hilal Cebeci

Tuğba Ekinci ise Kerimcan'ı savundu...

"Dünden beri bakıyorum evine eşya aldıkların, şarkılarının hit olmasını istediğin ve yardım ettiğin kimse yok yanında. Ben sana her zaman doğruları söyledim nerde karşılaşsak kalıcı olmak istiyorsan bir şarkı yap bir eser meydana getir ama sen ne yaptın şöhretin rüzgarına kapıldın. Bak seni kötü gününde herkes icraatı olmayan insan suçlaması yaparak sayfanın kapanması için dilekçe isteğinde bulunuyor. Ayrıca ben senin neden yanındayım bugün? Çünkü sen de insansın hata yapabilirsin. Bugün sana terbiyesiz diyenler kim bilir mahrem yerlerini günde kaç kere kimlere atıyorlardır. Şimdi anladın mı kim dostun kim düşmanın üzülme erkek adamın malı meydanda olur. Türkiye desosyal medya fenomeni dendi mi Stra Kerimcandır. Amerika’nın yaramaz çocuğu Eminem ise bizimki de Kerimcan ne olmuş yani hata yapamaz mı? Beğenmeyen bakmasın sevmesin zorla mı bu işler? Onun da bir ailesi var yapmayın abartmayın."

Yakın arkadaşı olan Demet Akalın ise "savunulacak bir yanı yok" dedi...

"Uçağın tuvaletinde böyle çirkin bir görüntüye imza atan insanı, evli barklı çoluklu biri olarak ben neyini savunayım. Ben mi git ona yap dedim. Ben Kerimcana söyleyeceğimi söyledim. Kimse seni bitiremedi sen kendini bitireceksin Kerimcan dedim. Hepimiz genç olduk ve hatalar yaptık. Artık bu onun başına gelen kaçıncı olay. Bu olay kabul edilemez. Sen bir şöhreti taşıdıysan bu kadarını yapamazsın yok böyle bir dünya. Ben pilates yaparken resmimi çekemiyorum ya. Anadan üryan fotoğrafınızı telefonunda bile bulunduramazsın."

Ebru Şancı da katıldığı canlı yayında ağzına geleni saydı...

"Sapık. Evine alanlar düşünsün. Açıklamasıyla insanları aptal yerine koyuyor.Kerimcanı evime almam. Bileklerinden giydiği kıyafete kadar aynı görüntüler."

Fatih Altaylı ise alaycı bir dille konuştu...

Kerimcan Durmazın takipçilerine çok gülüyorum. Kızıp eleştiriyorlar onu. Allah aşkına siz bu çocuğun size ne göstereceğini düşünüp takip ediyordunuz? Hayatın sırrı mı, 50 milyon ışık yılı ötedeki kara deliği mi? Gösterse bunu gösterirdi.

Bülent Ersoy ispatlanana kadar ona inanıyorum dedi...

"Ahlak ve edep benim için her şeyden önde gelir. O olduğu ispatlanana kadar ona inanmakla mükellefim. Normal bir insan bunu yapabilir mi? Çok büyük bir hata bu."

Kerimcan Durmaz ise, sanat camiasından bu video hakkında konuşanlar için şöyle demişti;

Şu sıralar ise sessizliğini koruyan Kerimcan Durmaz, bakalım bu olay karşısında başka neler söyleyecek?

Ve bu olay ne kadar büyüyecek?
Merakla gelişmeleri takip ediyoruz...

Run

Özel Üye
Bu adamı takip edenler, zaten görmeleri gereken şeyi görmüşler. Başka ne görmeyi bekliyorlardı! Kimse kusura bakmasın böyle insanları meşhur eden sistemin sorgulanması gerekiyor. Televizyonda bir tane eğitici ve öğretici program yok. Bu tipleri magazin adı altında popüler yapan kişiler sorumlusu.

Armerian

Kayıtlı Üye
Bu gibi insanları basımıza çıkaranlar şimdi neden tepki veriyor ki düne kadar her gün birlikte olan insanlar bile veryansın etmiş bence daha çok şey göreceğiz bunlar ne ki

Xander

Emektar Üye
Bu kerimcan kim yahu onu tanımadım, Böyle ahlaksız edepsiz yaramaz çocukları takip eden nesilde onun yolunda gider. Bu sosyal medya iyice agzinlik ve sapkınlık dengesiz dangalak insanların eğlencesi oldu.

L_

Kayıtlı Üye
Instagram dan şikayet ettim ameleyi kapanır inş . Gereksiz biri benim için

ihaveanidea

Bronz Üye
Asırlar boyu yaşamış, yüzlerce devlet kurmuş, kendine özgü gelenek ve görenekleri olan bu koca millet!

Oturmuş Kerimcan'ın mahremini tartışıyor.

Ben ağlamaya gidiyorum.

BuYuCu

Bir Sevdadir EyLül
Yönetici
Yönetici
Bir Kereden Bir Şey Olmaz

Eski Aile Bakanımız Sema Ramazanoğlu``nu Rahmetle Anıyoruz.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 4)