Öneri ve Şikayet Harici Sorunlarınız

Hakan

Gümüş Üye
Merhaba kolay gelsin, telefonla giriyorum siteye ve konuya girince son mesaja git butonuna tıklayınca alâkasız bir sayfaya gidiyor, çözümlenmesini rica ediyorum.

Nicomedes

Uzaklaştırılmış
Uzaklaştırılmış
İyi akşamlar, yönetici arkadaşlardan ricam Tibet nickime giremiyorum yardım eder misiniz?
En son üyelik mail adresimi saçma sapan bişi yapmıştım mail ilede kurtaramadım bu yüzden.
Teşekkürler (:

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
İyi akşamlar, yönetici arkadaşlardan ricam Tibet nickime giremiyorum yardım eder misiniz?
En son üyelik mail adresimi saçma sapan bişi yapmıştım mail ilede kurtaramadım bu yüzden.
Teşekkürler (:
Merhaba, daha once kullandiginiz gecerli mail adreslerinden herhangi birini ozel mesaj yoluyla bana ulaştiriniz.

huri

Uzaklaştırılmış
Uzaklaştırılmış
Etiketlendiğimi göremiyorum.

Bahtiyar

Webmaster
Ufak bi ayar yapmaniz gerekiyor sanirim. "Webmaster" uye grubundaki kisiler kendi yazdiklari postlari silemiyor ve baska uyelerin postlarini duzenleme yetkisi acik. Bilginize.:)

yoSun

Prenses Üye
Ufak bi ayar yapmaniz gerekiyor sanirim. "Webmaster" uye grubundaki kisiler kendi yazdiklari postlari silemiyor ve baska uyelerin postlarini duzenleme yetkisi acik. Bilginize.:)
Ayrıca webmasterler'in etiketlediği kişilere bildirim gitmiyor.

X

Yönetici
Proje Sorumlusu

Ayrıca webmasterler'in etiketlediği kişilere bildirim gitmiyor.
@Bahtiyar “ 120 “ dk olarak revize edildi.
@yoSun bahsettiginiz sekilde bir problem mevcut degil. Bildirim ayarlariini ilgili uye kendi profilinden kapattiysa bunu zorla duzeltecek halimiz yok.

yoSun

Prenses Üye
@Bahtiyar “ 120 “ dk olarak revize edildi.
@yoSun bahsettiginiz sekilde bir problem mevcut degil. Bildirim ayarlariini ilgili uye kendi profilinden kapattiysa bunu zorla duzeltecek halimiz yok.
1634197793021.png
Genel bir sorun var o zaman sistemsel herkesin etiketlediği görünüyor bazı üyeler etiketlese de gözükmüyor mesela Bahtiyar etiketlediği zaman bildirim gelmiyor.
çok önemli bişey değil kendi adıma bi şekilde görüyorum online olduğumdan sizin için demiştim yoksa elbette zorla kendi ayarlarımızı değiştiremezsiniz.

Run

Altın üye
Selam, benim görsellerim neden direkt olarak değil de ayrı link olarak çıkıyor forumda. Hem dosya yüklerken, hem de link yerinden yükleme yaparken aynı durum oluyor. Daha önce de aynı şekilde yükleme yapıyordum. Problem neyden kaynaklanıyor acaba.

Psinoza

Bronz Üye
Selam, benim görsellerim neden direkt olarak değil de ayrı link olarak çıkıyor forumda. Hem dosya yüklerken, hem de link yerinden yükleme yaparken aynı durum oluyor. Daha önce de aynı şekilde yükleme yapıyordum. Problem neyden kaynaklanıyor acaba.

linkle filan uğrasmana gerek yok ki, direkt galeriden şu kısıma tıklayarak yükle..

IMG_20211022_180331.jpg

Run

Altın üye
Teşekkürler çocuklar, sorunu çözdük. Yanlış yere koyuyordum, şimdi doğru yere koydum. İlginiz için sağ ol. Sevgili yönetim sorun çözüldü.

Bahtiyar

Webmaster
@X

Ozel bir kategori icinde deneme uyeligi webmaster grubuna alip etiketleme yapar misin? Veya seslenme eklentisindeki ayarlari kontrol eder misin? Seslenme, alinti gibi ozellikler "webmaster" grubuna kisitlanmis olabilir. Etiketledigim, alinti ettigim kisilere bildirim gitmiyor.

Ayarlarimi kontrol ettim ben tum bildirim ayarlari acik herkese. Sorun muhtemelen ya grup ayarlarinda ya da eklentinin kendi icerisindeki ayarlarda.

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
@X

Ozel bir kategori icinde deneme uyeligi webmaster grubuna alip etiketleme yapar misin? Veya seslenme eklentisindeki ayarlari kontrol eder misin? Seslenme, alinti gibi ozellikler "webmaster" grubuna kisitlanmis olabilir. Etiketledigim, alinti ettigim kisilere bildirim gitmiyor.

Ayarlarimi kontrol ettim ben tum bildirim ayarlari acik herkese. Sorun muhtemelen ya grup ayarlarinda ya da eklentinin kendi icerisindeki ayarlarda.
Duzenleyip bilgi verecegim

Majik

Bronz Üye
@Favela'nin banı ne zaman açılıyor? Nasıl bir kindarlıksa adamın profilini bile silmişsiniz.

IMG_20211117_151456.jpg

Son düzenleme:

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
@Favela'nin banı ne zaman açılıyor? Nasıl bir kindarlıksa adamın profilini bile silmişsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 48520
Favelanin banini ben burda oldugum surece acmayacagim.

Profilini ayarlardan ozel hale getirdigi icin goremiyorsun bu arada. Bu adam kimdir ki neyin kinini gudelim. Edepsizlik yapilmadan once dusunulecekti bunlar. Tekrar basligi mesgul etmeyin bu konuyla alakali.

Majik

Bronz Üye
Favelanin banini ben burda oldugum surece acmayacagim.

Profilini ayarlardan ozel hale getirdigi icin goremiyorsun bu arada. Bu adam kimdir ki neyin kinini gudelim. Edepsizlik yapilmadan once dusunulecekti bunlar. Tekrar basligi mesgul etmeyin bu konuyla alakali.
X kusura bakma da adamın profili özel falan değildi. Daha önceki banlarinda gidip görebiliyor hatta yazabiliyordum. Aynı şekilde bu son baninin ilk zamanlarinda da profiline giriyordum. Sen şimdi banlı adamın profil ayarlarını değiştirdiğini söylüyorsun? Hem de banliyken bunu yaptı öyle mi?

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
X kusura bakma da adamın profili özel falan değildi. Daha önceki banlarinda gidip görebiliyor hatta yazabiliyordum. Aynı şekilde bu son baninin ilk zamanlarinda da profiline giriyordum. Sen şimdi banlı adamın profil ayarlarını değiştirdiğini söylüyorsun? Hem de banliyken bunu yaptı öyle mi?
Bu konuyla alakali bir islem yapmis olsam bunu soylerim. Senden çekinecek halim yok degil mi Majik? Kapattim oyle uygun gordum der gecerim. Herhangi ozel bir islem yapilmadi ilgili sahsin profiliyle alakali. Konu basligini daha fazla mesgul etmeyiniz.

Iyi eglenceler.

Aze

Emektar Üye
Merhaba, bana etiket bildirimleri hiçbir şekilde düşmüyor tesadüfen herhangi bir konuya girdiğimde etiket varsa görebiliyorum. Bildirim gelmediği gibi bildirimlerime baktığımda da etiket yapıldığım konu görünmüyor, birkaç gündür yaşıyorum bu sorunu önce çok onemsemedim ama artık arkadaşlar alınacaklar bizi umursamıyor diye... Bildirim düşmüyor bana maalesef.

Bahtiyar

Webmaster
Merhaba, bana etiket bildirimleri hiçbir şekilde düşmüyor tesadüfen herhangi bir konuya girdiğimde etiket varsa görebiliyorum. Bildirim gelmediği gibi bildirimlerime baktığımda da etiket yapıldığım konu görünmüyor, birkaç gündür yaşıyorum bu sorunu önce çok onemsemedim ama artık arkadaşlar alınacaklar bizi umursamıyor diye... Bildirim düşmüyor bana maalesef.
Emektar ve Webmaster uye grubunda bir sorun var galiba. Benimde etiketlerime bildirim gitmiyor halen.