sohbet odaları

Ördekler :(

♥ Hande ♥

Kayıtlı Üye
aklıma geldikçe hala üzülüyorum 8 yaşındayken bursaya gitmiştik ailece dışarda oyun oynarken ördek ve yavrularını görmüştüm ama hayatımda hiç görmemiştim ilk defa görmüştüm merak edip yanlarına gittim sevmek istemiştim oysaki :( seveerken ağızlarının üstünde ki burnunu kapatmışım meğersem yavrularından birini öldü bende anlamamıştım 4 tanesinide aynısını yapmıştım onlarda öldü sonra anne ördeğin yanına koymuştum şimdi düşününce anne ördek uyandığında ki nasıl hissettiğini düşündükçe üzülüyorum ... ve kimseyede demedim ilk defa şimdi söylüyorum :(​

E

Ezel

Guest
İlginçmiş. Benim bildiğim ördek yavrusuna yaklaştığın anda kovalamaya başlıyor ve yavruları uyumadan uyumuyor. Ölmemiş olabilirler mi bunu hiç düşündün mü? :/

♥ Hande ♥

Kayıtlı Üye
ben ördeklere gittiğimde anne ve yavrularıda uyuyordu :( ben sadece sevmek amaçlı gitmiştim kesinlikle öldüler çünkü burunlarını kapadım hepsinin nefes alamadılar resmen boğdum :(

♥ Hande ♥

Kayıtlı Üye
hayattaki ikinci pismanlığım bu birincisini anlatcaktım ama anlatmak istemedim :(

By BiLiNMeZ

"Ve her insan zamanın dünya üzerinde bıraktığı bir
Bronz Üye
İsteyerek yapmamışsın bir aksiliktir olmuş. Elden gelen birşey yok artık. Üzülmemeye ya da düşünmemeye çalış.

Baphomet

Kayıtlı Üye
hahhaha tehlıkeli ^^--^^ ördekler kesın cennetten beddua edıolardır :D

AUBURN

Kayıtlı Üye
ahaha :D
4 tanesininde burnunu tıkamak marifet olsa gerek :D

izmirli

Altın üye
Senin yine kötü Bir niyetin olmadan kaza ile olmus:) .bide yaramaz iki kardes var Bile bile baliklari öldürenler..babasi ayri yem atan cocuklari ayri..ertesi güne ölü bulanlar..babasi üzülürdü ertesi güne Baska baliklar alirdi..:/ onlari da ayni hale getirmisizdir mutlaka..

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)