sohbet odaları

Özür Mektubu

scope

Bronz Üye
No Pasaran için, profilindeki 15 kullanıcıyı yorumla konusunda bunu yazmıştım.

No Pasaran: işte bunu çok iyi hatırlıyorum :dd bir seferinde radyo yayını için pm atmıştım, olumlu/olumsuz geri dönmemişti. 'nasıl bir hafızaysa, bazı şeyleri hiç unutmuyorum, bazı şeyleri hiç hatırlamıyorum.' )))))9
bir kez daha hafızamın iyi olmadığını görmüş oldum.

radyo yayını yapma hevesim olduğunda, yakın zamanda No Pasaran ile birkaç kez konuşmuş olduk. bugün ‘o dönemler için’ radyo ile Jose’nin ilgilendiğini gördüm. kafam karıştı ve Jose’ye mi, No Pasaran’a mı pm attığım aklıma gelmedi. net hatırladığımı sandığım bir durum için, net bir yorum yapmam hata olmuş. No Pasaran’dan çok özür diliyorum. umarım bu durum, hakkımda kötü düşünce oluşturmamıştır/oluşturmaz.

sksj

Hold on, pain ends
Bronz Üye
Yaa ben bilmem ama bence No Pasaran ustunde durmamistir bunun -.-
Ne kadar da kendini açıklamayı seven bir insan .p

No Pasaran

Özel Üye
Merhaba preacher.php Bey,

Gerçekten önemli değil. Hatam da olabilir. Eleştiriye her daim açığım. Yeterki eleştiri ileriye taşımaya yönelik olsun. Doğrusu pek sorun etmedim bu durumu. Lakin "profilindeki 15 üyeyi yorumla" konusundaki gibi bir mesaj almadığımı ve sizinle bu son zamanlar dışında bir diyaloğum olduğunu hatırlamadığım için karıştırıyor olabileceğinizi tahmin etmiştim. Foruma dair yazan üyelere cevap veriyorum. Olumlu yada olumsuz, kısa veya uzun... Bir şekilde cevap veriyorum. Açmış olduğunuz bu konu inceliğinizi gösterir. Teşekkür ederim.

İyi forumlar.

Podzemlje

Kayıtlı Üye
Merhaba preacher.php Bey,

Gerçekten önemli değil. Hatam da olabilir. Eleştiriye her daim açığım. Yeterki eleştiri ileriye taşımaya yönelik olsun. Doğrusu pek sorun etmedim bu durumu. Lakin "profilindeki 15 üyeyi yorumla" konusundaki gibi bir mesaj almadığımı ve sizinle bu son zamanlar dışında bir diyaloğum olduğunu hatırlamadığım için karıştırıyor olabileceğinizi tahmin etmiştim. Foruma dair yazan üyelere cevap veriyorum. Olumlu yada olumsuz, kısa veya uzun... Bir şekilde cevap veriyorum. Açmış olduğunuz bu konu inceliğinizi gösterir. Teşekkür ederim.

İyi forumlar.
Ne kadar da mütevazi, anlayışlı, yönetici bi erkek. Üsluba ne demeli: Siz'lerden göz gözü görmüyor. Öyle siz'li mesajlar. Açtığınız konuları takım elbiseyle okuyup, yanıtlıyor. Daha ne istersiniz. :p

Jose

Altın üye
Bahsi gecen Jose ben degilim, nota veriyorum

scope

Bronz Üye
yanlış hatırlamıyorsam Jose Chlivert gibi bir şeydi.

malumatfuruş

Gümüş Üye
haydaaa seviye birden çok yükselmiş noluyoruz kardeşim isveç mi burası??

Mathilda

Gümüş Üye
Bu erdemli davranisindan dolayi pieycpi kardesimizi kutluyoruz .p

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 4)