Rengahenk

Larien

Prenses Üye
Bir çocuk kitabından...

Ekli dosyalar

• 20201002_143430.jpg
    20201002_143430.jpg
    180.6 KB · Görüntüleme: 14

La'edri

Yılın EN'i
bir devri daha kapatıyorum sanırım hayatımda. bu süreç içerisinde çok hata yaptım, üst üste. yapmayacağım dedim tekrar yaptım. kendime hiç yakıştıramadım ama birinin dediği gibi "yaşanması gerekiyordu yaşandı"
eskisi gibi olamayacağından korkuyorum benim için bazı şeylerin. bilmiyorum yine umutsuzluk içerisindeyim. tam düze çıkmışken aynı şeyi tekrarlamam, tam bir aptallıktı. nereden baksan çok kötü hissediyorum kendimi ama üzülmeye de utanıyorum artık.
ama geride bırakıyorum, zamanlaması harika bazen kaderin.
canım benciğim, inşallah kim olduğunu hatırlarsın artık. bu aralar pek şaşırdın ama ben senin kim olduğunu biliyorum özünde.
bu aralar yaşamımda değeli gördüğüm ve kutsal saydığım şeylerden uzaklaştığımı biliyorum, allahım izin ver yolum açık olsun.

Son üç aydır böyle düşünüyorum.
Sanırım senin o dönem yazdığın hissiyatın nedeniyle ayni benim bunu hissetme nedenim.
Zamanlama olarak maniidar oldu bu yazı benim için.

Larien

Prenses Üye
Son üç aydır böyle düşünüyorum.
Sanırım senin o dönem yazdığın hissiyatın nedeniyle ayni benim bunu hissetme nedenim.
Zamanlama olarak maniidar oldu bu yazı benim için.

Anca müsait olabildim. Nedenlerimizin aynı olduğunu pek düşünmüyorum. O dönem çok karmaşık ve keyifsiz olduğum bir dönemdi ama aynı değildir sanıyorum sebebimiz. Ama belli ki aynı şeyleri hissetmişiz.
İnşallah geçer yılmazcım, ben kendimi yıpratmıştım o dönem çok, senin yıpranmamanı dilerim...

Anna Karenina

Platin Üye

Ucuş uçuş kırmızı bir elbiseyle
giriş müziğle tango yapılabilir..belki de yapılmaz... ama biz yaparız. s

Larien

Prenses Üye
@Anna Karenina hatırlıyor musun coolumsu sana anna katerina diyip duruyordu, nedense bunu hatırlayıp güldüm. Valla Burçin iyi ki tanımışım seni, kızdık birbirimize ama iyi ki de kızmışız (evet bunu hep hatırlatcam)

uçuş uçuş elbiselerle tango yapabiliriz belki bu şarkıyla

Larien

Prenses Üye
Peki ya benim anba karenina yazmama ne diceksin, hemen düzelttim huh

Anna Karenina

Platin Üye
@Anna Karenina hatırlıyor musun coolumsu sana anna katerina diyip duruyordu, nedense bunu hatırlayıp güldüm. Valla Burçin iyi ki tanımışım seni, kızdık birbirimize ama iyi ki de kızmışız (evet bunu hep hatırlatcam)

uçuş uçuş elbiselerle tango yapabiliriz belki bu şarkıyla

slkjhs
Hala yapılıyor böyle şeyler..
En acısıda ne biliyor musun? nickimi etiketlerken yanlış yazdıklarını fark edip düzeltmemek.... doğrusu ne onu bile hatırlayamıyorlar...
gecenlerde bir yerde burada herhal de "Anne Karnında" başlayan bir konu gördüm.. bi an benim için bir konu acılmış sandım slkj
Anlık kafa yanıyor biliyon mu..
Larim sende iyi ki varsın..
Bunu daha iyi anlamamız için küsmemiz gerekiyordu slkj
Sürekli hatırlatınca mahcüp oluyorum.. ama hoşumada gidiyor.. beli hırpalayıp, yıpratabilirsin......

Larien

Prenses Üye
Uzun süre önce üniversitedeyken bir kitap okudum, "beş katlı evin altıncı katı"
Azeri edebiyatının sovyet döneminde yazılan eserlerinden biriydi. Hani böyle nadide derler ya o türden. Ama insan lisans döneminde, not kaygısıyla da okuduğu için tam hakkını verememiş oluyor bence. En azından ben böyle düşünüyorum. Yıllar sonra nereden geldiyse aklıma, dur dedim ben bunu tekrar okuyayım.
Şöyle araştırma yaparken, bir yerde şey yorumunu gördüm, "kitabı okuduktan sonra 'senden mene yar olmaz' şarkısını gözler dolmadan dinlemek imkansız."

Sonra açtım, onu dinledim. Bir sürü duygusallığın üzerine cila çekti, tşk. Çok güzel.

Anna Karenina

Platin Üye

Ben hayat yumağını sustum sabırla ördüm... şu kısacık ömrümde ben ne insanlar ne yamyamlar gördüm... selam.

Larien

Prenses Üye
hdsjdhsj @Anna Karenina e kız ben de bunu yazdığını yeni gördüm :*

ibrahim tatlıses'in en sevdiğim şarkısı bu kjsdj çünkü nazan öncel yazmış :d allaha şükür :d

öpüyom ya, gelsene

Morsalkım

Prenses Üye

Yürüyorum sanaa doğru
Görüyorsannn bana doğru
Gel birazcık solaa doğru
Seviyöörsan bana doğru

Nöffff (((

Morsalkım

Prenses Üye

Çayım bitti ama portıkıllı oraletime eşlik et gadınn ((

Özlendin bağyan