sohbet odaları

Renklendirme hk.

Fredyyy

Kayıtlı Üye
Kolay gelsin, iyi forumlar dilerim. Paylaştığım koddaki -ip IP/Nick arşiv aramasında sadece Nick üzerinden sorgu yapsın istiyorum. Bir de -ip Nick diye sorgulamanın renklendirilebilir mi? Örnek bir renklendirme linki de paylaşıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

NOT: write arsiv.txt %difyip %difynick Ident : $+ %difyident Son Girişi: $+($time,-,$date) bu kısımdan renk kodları ile eklettiğim zaman sorgu yapılınca en son girişi yansıtmak yerine tüm girişlerin sonucunu veriyor. Kodun çalışma mantığı olan her ip için tek bir SONUÇ kayıt etmesini istiyordum. Uyguladığım renklendirme yönteminden sonra istediğim gibi olmadı.

Kod:
 Kodları sadece üyelerimiz görebilir.
https://i.hizliresim.com/VQO0mv.png

Emrehan

Hosing Firması
Kolay gelsin, iyi forumlar dilerim. Paylaştığım koddaki -ip IP/Nick arşiv aramasında sadece Nick üzerinden sorgu yapsın istiyorum. Bir de -ip Nick diye sorgulamanın renklendirilebilir mi? Örnek bir renklendirme linki de paylaşıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

NOT: write arsiv.txt %difyip %difynick Ident : $+ %difyident Son Girişi: $+($time,-,$date) bu kısımdan renk kodları ile eklettiğim zaman sorgu yapılınca en son girişi yansıtmak yerine tüm girişlerin sonucunu veriyor. Kodun çalışma mantığı olan her ip için tek bir SONUÇ kayıt etmesini istiyordum. Uyguladığım renklendirme yönteminden sonra istediğim gibi olmadı.

Kod:
https://i.hizliresim.com/VQO0mv.png
Kod:

Lena

Gümüş Üye
Kodlarla benim nicki de renklendirelim mi?
Mavi olsun lütfen
Tşk.

Fredyyy

Kayıtlı Üye
Sayın Emrehan bey çok teşekkürler. Bir nickin farklı bir ikinci ipten girişi olunca onu göremiyorum. Sadece ilk girişi kayıt edip sorgulanınca hep onu gösteriyor. Eksik/yanlış anlatmış olabilirim, kusuruma bakmayın.

Emrehan

Hosing Firması
Sorgu tamamen IP üzerine yapıldı. Bir IP için sadece bir nick kaydedilebilir dosyaya. Lakin bir nick için 50 tane bile ip eklenebilir durumda. Bence tekrar kontrol edin @Freddy

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 2)