sohbet odaları

Rob Gonsalves Eserleri -Sürrealizm

Çavlan2

Bronz Üye
Sürrealizm sıra dışı insanları anlatır ve özgün bakış açılarını.Eminim Kaan da çok sevecektir.Bekliyordu sürrealist bir çalışma.:hi:
Teşekkürler Machiavelli.Siz hep paylaşın.:cici:

yolcu

Gümüş Üye
Her biri çok harika resimler, bayıldım.

stonecypher

Bronz Üye
Sürrealizm sıra dışı insanları anlatır ve özgün bakış açılarını.Eminim Kaan da çok sevecektir.Bekliyordu sürrealist bir çalışma.:hi:
Teşekkürler Machiavelli.Siz hep paylaşın.:cici:
Çalışmalar oldukça başarılı emeğine sağlık. Machiavelli , Sendende güzel paylaşımlar bekliyorum Çavlan. Rob Gonsalves Sürrealizm akımına yön veren büyük bir sanatçıdır. Fakat hemen hemen benzeri çalışmaları yapan bir çok ünlü ressam için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Özellikle son zamanlarda Katolik Mezhebine mensup olan bazı ünlü ressamlar eserlerine dinsel birçok Subliminal objeler entegre ederek özelliklede gelişim çağında olan çocukların algı sistemine erişim sağlayıp beynin bilinç altına yolladığı alana hakim olarak. Amaç ve gayelerine kolayca ulaşabiliyorlar. Bu söylediklerim kulak arkası edilecek bir husus değil. Zaten bu konuyu vaktim yeterli vakit bulduğumda detaylı ve görsel bir sunumla anlatmaya çalışacağım. Şimdilik bu kadar. ;)

Çavlan2

Bronz Üye
Çalışmalar oldukça başarılı emeğine sağlık. @Machiavelli , Sendende güzel paylaşımlar bekliyorum @Çavlan. Rob Gonsalves Sürrealizm akımına yön veren büyük bir sanatçıdır. Fakat hemen hemen benzeri çalışmaları yapan bir çok ünlü ressam için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Özellikle son zamanlarda Katolik Mezhebine mensup olan bazı ünlü ressamlar eserlerine dinsel birçok Subliminal objeler entegre ederek özelliklede gelişim çağında olan çocukların algı sistemine erişim sağlayıp beynin bilinç altına yolladığı alana hakim olarak. Amaç ve gayelerine kolayca ulaşabiliyorlar. Bu söylediklerim kulak arkası edilecek bir husus değil. Zaten bu konuyu vaktim yeterli vakit bulduğumda detaylı ve görsel bir sunumla anlatmaya çalışacağım. Şimdilik bu kadar. ;)
İşte sanat erbabı Kaan.:hi:Aydınlatıcı,eğitici ve analizci yorumunuz için şükranlar.:cici:
Detayını da bekliyoruz efendim:))
René Magritte ismini de çok başarılı bulduğumu eklemek isterim.Bilinenleri alışılmadık içerikle sunmasıyla ünlüdür.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 2)