Neler yeni
IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu

MaxiForum.Net Sizlere Instagram, Facebook, YouTube, Twitter başta olmak üzere bir çok sosyal medya alanında destek hizmeti sunar, ve yoğun ilgi gören webmaster konularını ele alır. Aynı zamanda da hızlı ve güvenilir bir şekilde ticaret yapma imkanı sağlar.Forumun hiçbir alanında üyelik zorunlu değildir.Yinede dilerseniz bize katılabilirsiniz.

Ropörtaj önerileriniz

Metin

Yeni Üye
Webmaster
Merhaba değerli IRCForumlari.com.tr üyeleri.
Bu bölümde sizin istediğiniz veya önerdiğiniz uygun gördüğünüz arkadaşların nick/rumuzlarını bu başlık altında belirte bilirsiniz.

Absent

Yeni Üye
Bronz Üye
Xander bana kalirsa esekherifle bir roportaj guzel olurdu :)
Ben röportaj işine niyetlediğimde sana yazmıştım ya İbrahim abi, o zamanki düşüncem ilk olarak postlarına hayran olduğum esekherif ile röportaj yapmaktı.
Tabi ben No1'in Bahtiyar ile röportajı yapılıp bitsin diye beklerken Xander benden baskın çıkıp bu işe o el atınca benim düşünce yalan oldu :D
Xander madem fikir alıyor daha öncede dediğim gibi Bahtiyar ve sevgili esekherif ile röportaj yapılması taraftarıyım.

Silya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
CRown ile yapilsa daha iyi olur bence.

Metin

Yeni Üye
Webmaster
Absent Normalde sizin fikirleriniz dahilinde yapılsa daha iyi olur diye düşündüm, Cumartesi akşamı Diablo serkan ile yapmayı düşünüyordum, Lâkin Bahtiyar ile konuşmamızda bu cts akşamı onunla yapmaya karar verdik, Her hafta sizin önerdiğiniz kullanıcılarla yaparız, Eski veya yeni hiç fark etmez, Bunlar için çalışmalarım var daha böyle eğlenceli ve IRCForumlari.com.tr kullanıcılarının sıkılmayacağı okurken keyf alacağı rapörtaj serimiz olacak, Ve haftada bir bay ve bayanla devam edecez, Sizin fikirlerinizde bu konuda çok önemli öncelik herzaman sizindir.

Son düzenleme:

Ay

Çok Aktif Üye
Moderator
Sevgili Kitapella güzel Kitapella asıl ben sizin bilgelik dolu yorumlarımızı ilgi ile takip ediyorum! Benimle röportaj yapılmasın. :cici: Utangaç çekingen bir insanim ben. :) Böyle durumlarda konuşamıyorum cevap veremiyorum ve üstüne tüm bildiklerimi de unutuyorum. Ben kendi halimde takilayim. ilgiyle takip ettiğim hayat görüşlerini yorumlarini merak ettiğim örnek aldigim birkaç insanı takip edeyim, kafama göre konulara yorumumu yapıp geceyim:)

Kitapella

Çok Aktif Üye
Bronz Üye
Sevgili Kitapella güzel Kitapella asıl ben sizin bilgelik dolu yorumlarımızı ilgi ile takip ediyorum! Benimle röportaj yapılmasın. :cici: Utangaç çekingen bir insanim ben. :) Böyle durumlarda konuşamıyorum cevap veremiyorum ve üstüne tüm bildiklerimi de unutuyorum. Ben kendi halimde takilayim. ilgiyle takip ettiğim hayat görüşlerini yorumlarini merak ettiğim örnek aldigim birkaç insanı takip edeyim, kafama göre konulara yorumumu yapıp geceyim:)
Estağfirullah.. O halde bizim tanışmamız gereken bir kaç konu var hanımefendi. Ben sizi yakından tanımak istiyorum. Teklifimi kabul ederseniz beni mutlu edersiniz. Cevabınızı dört gözle bekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: Ay

Ay

Çok Aktif Üye
Moderator
Estağfirullah.. O halde bizim tanışmamız gereken bir kaç konu var hanımefendi. Ben sizi yakından tanımak istiyorum. Teklifimi kabul ederseniz beni mutlu edersiniz. Cevabınızı dört gözle bekliyorum.
İçten içe hep bu anı bekliyordum :) ya, yok.. yok.. ağlamıyorum :(( sadece gözüme teklifin kaçtı. En kisa süre içinde ulaşacağım! :*

Wes_BorLand

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Konu esekherif ile röportaj yapmaya geldiyse bende ilk postumu atayım. Hani bana McKruGer (Murat abi), srcmaster (Umut) röportajı olacak gibi hissiyat uyandıracaktır.

Onun cümlelerine benzer bir şekilde "tez zamanda kendisi ile röportaj yapıla"! :) Merakla bekliyoruz.

Sevgilerle, saygılarla, esen kalın...

Lefty

Çok Aktif Üye
Yazar
esekherif olmalı çünkü eminim ki hayatını yazsa roman olur.:) Merakla bekliyor olacağız...

Metin

Yeni Üye
Webmaster
esekherif sizin gibi bir beyefendi için herzaman müsait bir zamanım var efendim, Soracağım ilk soru roma yi kim yaktı kopya veriyorum başka yok ama !

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)