Rüyada siyah yılan görmek ne anlama geliyor? Rüyada siyah yılan görmenin tabiri

Abaris

Yönetici
Moderator
Katılım
24 Mayıs 2016
Mesajlar
23,362
Puanları
93
Konum
the walking dead
Tepkime puanı
929


Rüyada siyah yılan görmek, rüya sahibinin tedirgin olmasına neden olsa da anlam açısından çok hayırlıdır. İş yaşamındaki yükselmeye, itibar elde etmeye ve kazanç bolluğuna işaret eder. karar.com olarak rüyada siyah yılan görmekle ilgili ayrıntılı rüya tabirlerini bir araya getirdik…

Rüyada siyah yılan görmek, rüya sahibinin kendi işini kuracağına ve bu işte büyük başarılara imza atacağına delalet eder. Haberimizde kara yılan görmekle ilgili en iyi rüya tabirlerini bir araya getirdik. İşte ayrıntılar…

RÜYADA SİYAH YILAN GÖRMEK

Rüyada siyah yılan görmek, rüyayı gören kişinin, çalışma yaşamında elde ettiği başarılar ile insanların gözüne gireceği şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda rüyasına siyah yılan gören kişi kendi işini kurar ve burada büyük başarılar elde eder.

Rüyada siyah yılan görmek, kimi rüya yorumcularına göre ise, rüya sahibinin çok güçlü, gözünü budaktan esirgemeyen ve hırslı bir düşmanları olduğu şeklinde yorumlanır. Bununla birlikte, rüyayı gören kişiye, mevki olarak üstünde bulunan kişiler tarafından kin beslendiği anlamını da taşır.
Rüyada siyah yılan görmek, farklı bir rüya tabirinde ise, rüya sahibinin şans oyunundan büyük para kazanacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, başka insanların üstlenmekte çekince duyduğu bir konuda sorumluluk alacağına ve bu işten alnının akı ile ayrılacağına delalet eder.

BÜYÜK SİYAH YILAN GÖRMEK

Rüyada büyük siyah yılan görmek, rüya sahibinin önüne çıkacak büyük problemlere işaret eder. Fakat rüya sahibi önüne çıkan sorunlara karşı soğukkanlı davrandığı takdirde ekonomik açıdan büyük kazanç sağlayacağı anlamını taşır.

SİYAH YILAN SOKTUĞUNU GÖRMEK

Rüyada siyah yılan soktuğunu görmek, rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda çöküş yaşamasına neden olacak olayların yaşanacağına işaret eder.

SİYAH YILAN ISIRDIĞINI GÖRMEK

Rüyada siyah yılan ısırdığını görmek, siyah yılan sokması ile aynı anlamı taşır. Bununla birlikte, rüya sahibinin etrafındaki kötü niyetli kişiler, maddi sıkıntılar ve yaşanacak üzüntülerle ilişkilendirilir.
SİYAH YILAN ÖLDÜRDÜĞÜNÜ GÖRMEK

Rüyada siyah yılan öldürdüğünü görmek, rüya sahibinin, kendisine kötülükte bulunmak isteyenlere karşı galip geleceği şeklinde yorumlanır.

Alıntı...
 

Karma

Platin Üye
Katılım
7 Eylül 2015
Mesajlar
16,327
Puanları
63
Tepkime puanı
476
vay arkadaş
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 4)

Üst