Neler yeni
IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu

MaxiForum.Net Sizlere Instagram, Facebook, YouTube, Twitter başta olmak üzere bir çok sosyal medya alanında destek hizmeti sunar, ve yoğun ilgi gören webmaster konularını ele alır. Aynı zamanda da hızlı ve güvenilir bir şekilde ticaret yapma imkanı sağlar.Forumun hiçbir alanında üyelik zorunlu değildir.Yinede dilerseniz bize katılabilirsiniz.

Saç Boyası İle Kaş Boyanırmı

EFTELYA

Çok Aktif Üye
Yönetici
Katılım
30 Eki 2014
Mesajlar
16,650
Puanları
93
Konum
Kapadokya
Tepkime puanı
1,121
Tarzınız ne olursa olsun kaşlar kişiliğinizi ve güzelliğinizi belirler. Bu nedenle güzel görünümlü bir kaş daha estetik ve bakımlı görünmenizi sağlar. Aynı zamanda genel görünümünüze değişim katar ve görselliğinizi büyük oranda etkiler. Peki kaşlar nasıl boyanır? Saç boyası ile kaş boyanır mı?

Cilt ve saç güzelliği için birçoğumuzun düzenli ya da düzensiz uyguladığı bazı yöntemler bulunabilir ancak sıra kaşlara geldiğinde çoğumuz ihmal ederiz. Kaşlar yanlış alındığında, bakım yapılmadığında dökülmeye ve seyrelmeye başlar. Dökülmüş ve incelmiş kaşlara kimse sahip olmak istemez çünkü yüzde hem bir belirsizlik hem de dağınık bir görüntü sergiler. Bu nedenle kaşlara zarar vermek doğru olmayacaktır. Özellikle cımbız kullanırken dikkatli bir seçim yapmak kaşlarınızın zarar görmesini engelleyecektir.

Gür ve net görünümlü kaşlar bakışlarınızı değiştirir ve yüzünüzün daha güzel görünmesini sağlar. Bunun için bazı yöntemler uygulayabiliriz. Örneğin, kaş kalemi, kaş boyası gibi çözümler bir anda havanızı değiştirebilir. Bunların yanı sıra daha uzun ömürlü kullanabileceğiniz bir yöntem ise saç boyasıdır. Saç boyası ile kaş boyamak oldukça yaygın ve her kadının saçının boyandığı esnada uyguladığı yöntemlerden biridir.

SAÇ BOYASI İLE KAŞLARI BOYARKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Kaşları boyamadan önce mutlaka temiz olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca maskara fırçası kullanarak saç boyasını kaşlarına eşit şekilde dağıtabilirsin. Saç boyası kalın telli saçlar için uygulanan boyama işlemidir bu nedenle kaşları boyarken daha hızlı etki eder. Kaşlarda daha kısa süre tutmalı ve rengini sürekli kontrol etmen gerekebilir. Kaşların istediği rengi aldığında hemen yıkaman gerekebilir.
alıntı
 

Cigdem

Çok Aktif Üye
Özel Üye
Katılım
17 Eyl 2013
Mesajlar
12,247
Puanları
93
Konum
Gotham
Tepkime puanı
5,842
Ya nolur yapmayın

emanet kaş gibi duruyor
 

Benzer konular

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst