sohbet odaları

Sakallı Bir Sevgilim Olsun İstiyorum

CRown

Bronz Üye

İki çocuk annesi oscar ödüllü oyuncu Charlize Theron, aşk hayatı hakkında konuştu. 43 yaşındaki Güney Afrikalı yıldız, sakallı erkeklerden hoşlandığını belirtti.

Bir süre önce Sean Penn ile ilişkisini bitiren, son olarak da adı Brad Pitt'le anılan 43 yaşındaki Charlize Theron, aşk hayatı hakkında konuştu. Kalbinin boş olduğunu söyleyen Theron, "İki küçük çocuğumu büyütüyordum. Bir süre önce yalnız olmaya karar vermiştim. Ama şimdi kararımı değiştirdim. Birilerinin olgunlaşması ve adım atması gerekli" diyerek mesaj verdi.
Sakallı erkeklerden hoşlandığını belirten Theron, kendisine uyum sağlayabilecek bir erkek aradığını sözlerine ekledi.

Hollywood yıldızı, "Sabah 4'te kalkıp spor yapıyorum. Sevgilim bütün bunlara uyum sağlayacak biri olmalı" ifadelerini kullandı.​

Lefty

Emektar Üye
Charlize Theron oyunculukta çok başarılıdır fakat o da maalesef birçok değerli oyuncu gibi film sektörünün acımasızlığına yenik düştü.

Charlize Theron: Yaşlanmaya başlayınca Hollywood yüzünüze tokat atıyor.
Charlize Theron, kendisine Gal Gadot’dan sadece dokuz yaş büyük olmasına rağmen Wonder Woman’ın annesini oynaması teklif edildiğini söyleyerek, “Bu, yaşlanmaya başladığınızda Hollywood’un yüzünüze çarptığı tokada harika bir örnek” ifadesini kullandı.

-Alıntı-

BuYuCu

Bir Sevdadir EyLül
Yönetici
Yönetici
Bende TombuL Şişman istıyorum Ama İstemekle olmuyor kı :)

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 3)