sohbet odaları

Salagım ben.

Ouz

Mesaj Onayı Bekleyen
Salaqım ben sana ınandıqım ıcın kendımden nefret ediyorum herkes duysun ben gerizekalının bırıyım

Ouz

Mesaj Onayı Bekleyen
Salaqım ben sana ınandıqım ıcın kendımden nefret ediyorum herkes duysun ben gerizekalının bırıyım

Remus

Bronz Üye
Neden böyle düşünüyorsunuz ki?

Sinem

Kayıtlı Üye
:S niye bu yazı??

AHU

Topraktan geldik Toprağa gideceğiz mühim olan Çamu
Bronz Üye
İnsanlar düşünmeden hata yapabilir,veya duygularına engel olamaz ve yine hataya düşer ama bu salaklık asla değildir,kendinize olan saygısızlıktır.:)

Inconvenient

Bronz Üye
Bir şeyleri bir yerden kabul etmek gerekir dostum.... Aldırma bir daha yapma yeter ;)

PRoFessoR

Bronz Üye
şuanki düşüncenle yanlış yoldasın kardeşim.Bırak herkes kendi yoluna baksın sana inanalar seninle olsun yeter.

TTlce

Kayıtlı Üye
ınanacaksın yerı gelecek ınanmayacaksın bunlar ınsana ozgu seyler zaten. kendını suclamaya hakkın yok. yıne olsa yıne ınan kendıne hakaret etme sonucta hersey ınsanlar ıcın. uzulmek de sevınmek de. gun olacak baskaları sana ınanacak belkı senın durumuna dusecek aynı seyı soyleyecek. dedıgım gıbı hersey ınsanlar ıcın.

Ouz

Mesaj Onayı Bekleyen
ınanacaksın yerı gelecek ınanmayacaksın bunlar ınsana ozgu seyler zaten. kendını suclamaya hakkın yok. yıne olsa yıne ınan kendıne hakaret etme sonucta hersey ınsanlar ıcın. uzulmek de sevınmek de. gun olacak baskaları sana ınanacak belkı senın durumuna dusecek aynı seyı soyleyecek. dedıgım gıbı hersey ınsanlar ıcın.
tSk ederm ama bazen ınsanlar acımasız Olabiliyorlar kullanıp atiyolar insanııı kımseye guven kalmamıs herks sahte benım gzumde artıkkk babama bıLe guvenmem artık...

Sol

Kayıtlı Üye
Herkes hayatının bir döneminde o salaklık duygusunu yasamıstır.Dert etme geçiyor.Denedim ve gördüm.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 2)