sohbet odaları

SekerShell.Com Ürün ve Paketler Hizmet Listesi

YouMyCure

Kayıtlı Üye
Katılım
24 Mart 2019
Mesajlar
494
Puanları
43
Konum
Dublin
Tepkime puanı
210
Hizmetler
*Google Reklam
*Mobil Sohbet
*ZOkey
*Web/IRC/Radyo/BNC Hosting
*Reseller
*VPS/VDS


Google Reklam
İnternet trafiğinin neredeyse tamamını yönlendiren Google, potansiyel müşterilerinize ve hedef kitlenize ulaşmak için en makul kapı. Arama motoru pazarlaması uzmanlarımız, Google Adwords üzerinden en uygun bütçeyle en geniş kitleye ulaşmanızı sağlıyor.


Buradan Satın Alma Sayfasına Ulaşabilirsiniz.

Mobil Sohbet
Günden güne ilerleyen ve gelişen teknoloji'de bizlerde varız! IRC Sohbet siteleri için geliştirilmiş olan qwebIRC Mobil sohbet uygulaması sayesinde kullanıcılarınız mobil cihazları kullanaraktan evde, işte, Sokak'da dilediği her yerden sohbete katılabilirler.

Mobil sohbet uygulamasına sahip olan sohbet siteleri her zaman bir adım önde! Kullanıcılarınız, sohbet sitenize sadace bilgisayar aracılığı ile değil, mobil cihazıyla dilediği yerden mobil uygulamanız sayesinde hemen sohbete katılabilirler.

IRC Sohbet siteleri için, qwebIRC Mobil uygulama 2 versiyon olarak paketlere eklenmiş, paket ve detaylar aşağıda belirtildiği gibidir.


Buradan Satın Alma Sayfasına Ulaşabilirsiniz.

ZOkey
zOkey Online Okey Yazılımı önplan kodlaması bootstrap, react veya benzeri hazır kütüphaneler kullanılmadan jquery minimum düzeyde olacak şekilde; arkaplanda ise nodejs gibi kütüphaneler kullanılmadan C++ kodlama dili kullanılarak HTML5 ve Mobil uyumlu hale getirilmiştir. Her boyuta göre otomatik yerleşmekte olan zOkey okey oyunu bu sayede akıllı cihazlar veya bilgisayar üzerinden sorunsuz bir şekilde okey oynayabilirsiniz.


Buradan Satın Alma Sayfasına Ulaşabilirsiniz.

Web Hosting
İnternette sesinizi duyurmak istiyorsanız, fark yaratmak istiyorsanız EKO Hosting paketlerimiz bütçeniz adına en ideal seçenekleri barındırıyor. Bir adet web siteniz için kullanabileceğiniz EKO Hosting paketler 9 GB trafik ve 250 MB'a kadar disk alanı sunuyoruz.

IRC Hosting
İnternet üzerinden canlı chat altyapısı sunmak istiyorsanız, Ircd hosting paketlerimiz tam size göre. Referanslarımız arasında barındırdığımız birçok chat sitesi ile, Irc hosting alanında gerek güçlü altyapımız, gerek de aralıksız teknik destek servisimiz ile aradığınız güçlü yapıyı size sunuyoruz.
Ekonomik, Standart, Silver, Platinium ve Profesyonel Irc Hosting paketlerimizle, her türlü sohbet sitesi hosting ihtiyacınız, profesyonel bir altyapı ile karşılanmakta.Radyo Hosting
Radyo hosting paketlerimiz arasında yer alan bireysel radyo hostingler ile, radyo yayıncılığına giriş ve başlangıç düzeyi için ihtiyacınıza yönelik en kaliteli hizmeti bulabilirsiniz. Eko 1, Eko 2, Eko 3, Eko 4 ve Eko 5 radyo hosting paketleri, anlık 750 dinleyiciyi karşılayabilecek düzeyde kaliteli ve güçlü bir altyapı sunuyor. Üstelik radyo hosting alanında diğer tüm yayıncılardan bir adım önde olmanızı sağlayacak Şekershell kalitesi ve desteği ile.BNC HOSTING
BNC ( Bouncer ), kullanıcıların shell üzerinden IRC sunucularına bağlanmalarını sağlar. BNC size bu hizmeti verirken sizin shell hesabınıza bağlanmanız gerekmez. Mirc gibi IRC programlarını kullanarak BNC üzerinden istediğiniz sunucuya bağlanırsınız. BNC bu basit görevin yanında size eğlenceli ve işlevsel bazı özellikler de sunar.


Reseller
Daha düşük hosting giderleri, daha kaliteli bir web hosting altyapısı için Linux Hosting paketlerimiz, aradığınız kalite ve performansı vaat ediyor. Aylık ve yıllık Linux paketlerimiz ile hızı, gücü ve kaliteyi yakalayın.VPS/VDS
Ürün / Hizmet - Cloud VDS Türkiye
AçıklamaIntel(R) Xeon(R) CPU E3-1231 v3 @ 3.40GHz
Ozel Perfonmans SSD Pro Diskler
Özelliklerini ve Fiyatını sen belirle !
Sınırsız Trafik
100 mBit Hat
VMware Cloud
Türkiye Lokasyon

Tabiki Fiyatlarda Değişiyor Net Bilgi Yok Detaylı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 2, Misafir: 5)

Üst