sohbet odaları

Selamlar, sevgiler ve saygılar. Güzel memleketimin, güzel insanları.

Etashz

Kayıtlı Üye
Merhaba insan,

Gözlerin teması olmasa:u4: da gönüllerin ıraklaşmak tan(Bir atasözünü çürütmek acı versede güzel bir olay bu.) öte durduğu:hile: bu 0011010101 ortamında herkese hoş muhabbet, hoş görü, hoş kelam dilerim. Ben aslında kimle neyi nerede nasıl konuştuğumu ne yaptığımı unuturum. Bu konu başlığı neydi onuda unuttum:lls:(şaka şaka).

Küre-i Arz'dan Arş'ı Âlâ'ya kadar var olan eşref-i mahluka saygı duyar ötelemeden kucak açarım. Siz ister kabul edin beni ister etmeyin. Ama ben yine buralarda bir yerdeyim ve herkesi severim Yaradan dan ötürü.

:çy::çy::çy::çy::çy::çy::çy::çy::çy::çy::çy::çy::çy::çy::çy::çy::çy::çy::çy::çy::çy:
Not: Çayada bayılırım yalnız haaaaa...

No Pasaran

Özel Üye
(bkz : hayırlı olsun kardeş internet bağlatmışsın)

scope

Bronz Üye
Aleyküm selam

James

Efulim
Bronz Üye
Kabul etmiyorum diyenler 1 :D biz burdaa hamsi sevmeyiz aslan :D

Nigrum

Kayıtlı Üye
Hoş gelmişsiniz. Aleykümselam.

Ashriel

Gümüş Üye
Aleykum selam lakin bence cok yanlis geldiniz. Bu sevgi pitircigi hallerinizle sizi burada cig cig yerler gibime geliyor ki baslamislar bile ;d

Etashz

Kayıtlı Üye
Aleykum selam lakin bence cok yanlis geldiniz. Bu sevgi pitircigi hallerinizle sizi burada cig cig yerler gibime geliyor ki baslamislar bile ;d
:haha::haha: Kesinlikle öyle. Ama ne yapalım insanoğlu işte iyiside vaaar kötüsüde. Hepsi benim türdeşim. Hepimizin içinde aynı tabiat var. herkesin oranları farklı.

Lakin konuda ben hatamı kabul ettim zaten ama anlatmak istediğimi kimsenin anlamaya niyeti yok. Sağlık olsun Eğlensin gençlik onlarada malzeme lazım.:hello:

Betty

Kayıtlı Üye
Hoşgeldiniz

Etashz

Kayıtlı Üye
Hepinize Teşekkür ederim hoşbulduk dostlar.

Sirius

Gümüş Üye
Hoş geldiniz
Gözümüz sizi nerden ısırıyor acaba (hep ısırıyo gibi hissettme durumumuz var da )

Etashz

Kayıtlı Üye
Hoş geldiniz
Gözümüz sizi nerden ısırıyor acaba (hep ısırıyo gibi hissettme durumumuz var da )
Valla ne yalan söyliyim. forum dünyasında çokca aktif idim. Hangi sitelerdi emin olun unuttum. En son bir 10 sene önce forum kurcaladığımı hatırlıyorum. Yani birine benzetiyor olabilirisiniz üslup olarak. Derler ya "İnsan insana benzer."

Sirius

Gümüş Üye
Valla ne yalan söyliyim. forum dünyasında çokca aktif idim. Hangi sitelerdi emin olun unuttum. En son bir 10 sene önce forum kurcaladığımı hatırlıyorum. Yani birine benzetiyor olabilirisiniz üslup olarak. Derler ya "İnsan insana benzer."
Nick ver :D

Alin

Bronz Üye
merhaba, hoş geldin :)

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 2)