sohbet odaları

"Sevgilim Savcı, Haritadan Yer Beğenin Cahil Köpekler" Dedi, Soluğu Mahkemede Aldı

Bahadır

Bronz Üye
Katılım
6 Haziran 2017
Mesajlar
1,001
Puanları
36
Yaş
37
Tepkime puanı
0
Barda kavga çıkaran, müdahale eden polisi "Sevgilim savcı, haritadan yer beğenin cahil köpekler" diye tehdit eden Duygu K. ve Gizem S., 1 yıl 2 ay 17 gün hapis cezasına çarptırıldı.


Polise "Sen benim kim olduğumu biliyor musun!" tehdidini, mahkeme affetmedi.

İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen dava dosyasındaki iddialara göre, stilist Gizem S. (21) ile reklamcı Duygu K. (28) bir bara gitti. Gazete Habertürk'ten Hayati Arıgan'ın haberine göre bir süre sonra Gizem S. ile garson arasında tartışma yaşandı. Olay büyüyünce Gizem S. hava almak için dışarı çıktı. Tekrar mekâna girmek isteyince de güvenlik engeline takıldı.

"BENİM SEVGİLİM SAVCI, CAHİL KÖPEKLER"

İçeri alınmayan Gizem S. güvenlik görevlileriyle tartışırken, devriye gezen polis ekibi araya girdi. Mekân sahibi, Gizem S. ve Duygu K.'dan şikâyetçi oldu. İki kadın, bu kez polisle tartışmaya başladı. İkili, polis memurlarına "Siz kimsiniz de bizi karakola götüreceksiniz, hepiniz haritadan yer beğenin, benim sevgilim savcı, cahil köpekler" dedi. Bunun üzerine kelepçelenerek mekândan çıkarılan iki arkadaş karakola götürülerek ifadeleri alındı.

'HATIRLAMIYORUM'

İki polisin şikâyetçi olduğu kadınlardan Gizem S. "Aşırı alkollüydüm ne olduğunu hatırlamıyorum", Duygu K. ise "Tartışma yaşandı ancak ne olup bittiğini hatırlamıyorum" dedi. Yargılama sonunda mahkeme iki kadını 'hakaret'ten 1 yıl 2 ay 17 gün hapse çarptırdı. Ceza ertelendi. (Kaynak: Habertürk)

 

NightBlue

Bronz Üye
Katılım
3 Mayıs 2017
Mesajlar
4,601
Puanları
38
Yaş
91
Tepkime puanı
3
Bahadır emegine saglık.
 

Sirius

Gümüş Üye
Katılım
12 Şubat 2015
Mesajlar
6,232
Puanları
93
Tepkime puanı
1,226
Ettiği cümle kimin cahil olduğunu ortaya koymuş
İyi olmuş size
 

Lawyer

Bronz Üye
Katılım
7 Eylül 2016
Mesajlar
2,030
Puanları
63
Yaş
34
Konum
AĞCM
Tepkime puanı
169
Tehdit suçu normalde uzlaşmaya tabi suçtur ancak kamu görevlisine yapılan tehdit suçundan dolayı almıştır bu cezayı. Diğer bir hususta 21 yaşında biri savcı olan sevgilisi kim acaba kaç yaşında 30 üstü mü yada sadece gönül eğlendirmek için mi birlikte :)
 

Türk

Altın üye
Katılım
25 Nisan 2013
Mesajlar
9,095
Puanları
93
Yaş
29
Tepkime puanı
885
Polisleri tehditinde caydırabilmen için savcı değil AKP gençlik kollarındanım ya da il yönetimindeyim desen başarılı olurdu :)
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Üst