Sevimli kız çocuğu

Rose

Altın üye
Sevgili Anna Karenina ve @W hanımefendiler : ) Rüyanın öncesi bana kalsın.. Uzun zamandır görmediğim ve konuşmadığım çocukluk arkdaşımın evine gidiyorum sürpriz yapmaya.
Bekarken sık sık yapardım ben geldim diye. Şuan evli bir tane oğlu var . Neyse gidiyorum ben geldim diyorum nerede benim minnağım .
Bir kız çocugu geliyor boynuma sarılıyor ama nasıl güzel nasıl tatlı kucagımdan bir an olsun inmiyor kendi kızım olsa anca bu kadar olur.
Öpüyorum kokluyorum böyle içime işliyor resmen. Şmdi arkdasımın oğlu var bir kaç aylık. kızı yok ama ben rüyamda onu kız olarak gördüm ve bir iki yaşında vardı kız çocugu. Bir gün evlenirsem de bebem olursa hep erkek olsun diyordum ama bu gördüğüm kız çocukları yüzünden kız isteyesim geliyor :d

Daha önceki rüyalarımda da hep kız çocugu görürdüm. Sanırım bu sıkıntı yaşayacagımı gösteriyor. Şimdiye kadar hiç iyi snuç vermedi :d

Anna Karenina

Yılın EN’i
Kimisine kiz cocugu iyi gelmiyor Vague hnm.
gam ve kederle sonuclaniyor genelde. belliki sizde iyi gelmediginin farkindasiniz. aşılamayan bir sıkıntı ve acilmayan bir kapı. kolay olmayan bir süreç gecireceksiniz.
bende sizin gibiyim kiz cocugu iyi gelmiyor. muhakkak bir sıkıntı cekiyorum. oysa kiz cocugu bolluk ve bereketle yorumlanir. umarim bu sefer yüzünüzü güldürür.

Rose

Altın üye
Kimisine kiz cocugu iyi gelmiyor Vague hnm.
gam ve kederle sonuclaniyor genelde. belliki sizde iyi gelmediginin farkindasiniz. aşılamayan bir sıkıntı ve acilmayan bir kapı. kolay olmayan bir süreç gecireceksiniz.
bende sizin gibiyim kiz cocugu iyi gelmiyor. muhakkak bir sıkıntı cekiyorum. oysa kiz cocugu bolluk ve bereketle yorumlanir. umarim bu sefer yüzünüzü güldürür.

Teşekkür ederim anna hanımcığım.
Geleceği varsa çekeriz alışığız zaten :d