sohbet odaları

Şeyma Subaşı'dan küvet pozu!

Sanem

Yönetici
Yönetici
Şeyma Subaşı, annesi ile birlikte yaptığı Bodrum tatilinin ardından İstanbul'a döndü. Subaşı son olarak ise sosyal medya hesabından küvet pozunu paylaştı.

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, sosyal medyada adından söz ettirmeye devam ediyor.

"KUTUNUN İÇİNDE DÜŞÜN"

DJ sevgilisi Guido Senia ile birlikte ülke ülke dolaşan Şeyma Subaşı Anneler Günü için Türkiye'ye dönmüş, annesi ile birlikte Bodrum'da tatil yapmıştı. İstanbul'a dönen Subaşı, küvette kıyafetleriyle verdiği pozla yine olay oldu. Subaşı, paylaşımına, "Kutunun dışında düşün. Küvetin içinde" notunu düştü.

Takipçileri Şubaşı'ın fotoğrafına çok sayıda yorum yaptı.

Adem

Özel Üye
Öncelikle sevgili Sanem seni bu mesajlarımdan kesinlikle tenzih ederek bir şey eklemek istiyorum. Allah aşkına şöyle bir objektif olarak bu hanım kızımıza bakın. Ne görüyorsunuz? Geçmiş zamanda kendisine daha iyi yaşam olanakları sağlayan Acun Ilıcalı ile evlenmiş isim yapmış birisi. Hoş ben ikisini de sevmem. Tamam kendisine göre güzel hatta çok çok güzel bir bayan olabilir. Ama küvette oturması sivil kıyafetleriyle bunu haber yapabilecek kadar bile insanlar nasıl bir akıl ve mantık ikilemi arasında karar verebiliyor anlamış değilim. Çevremizde böyle tanınmış insanlara sivil yaşantımızda taş çıkaracak bayanlar var.

Mesela Ay ağaca sarılsa Instagram'ına atsa; ağaca sarıldı diye haber yapılacak mı?
Mesela velevki merzifon eşeğinin üstünde poz verse haber yapılacak mı?
Mesela Alper eline rakı alıp evine gitse İzmir'de paparazilere yakalanarak haber yapılacak mı? Bu Alper zındık mı elinde Ramazan ayında elinde rakı ile geziyor diye?

E, bre melun adama işiniz gücünüz yok mu demezler mi..

Sanem

Yönetici
Yönetici
Öncelikle sevgili Sanem seni bu mesajlarımdan kesinlikle tenzih ederek bir şey eklemek istiyorum. Allah aşkına şöyle bir objektif olarak bu hanım kızımıza bakın. Ne görüyorsunuz? Geçmiş zamanda kendisine daha iyi yaşam olanakları sağlayan Acun Ilıcalı ile evlenmiş isim yapmış birisi. Hoş ben ikisini de sevmem. Tamam kendisine göre güzel hatta çok çok güzel bir bayan olabilir. Ama küvette oturması sivil kıyafetleriyle bunu haber yapabilecek kadar bile insanlar nasıl bir akıl ve mantık ikilemi arasında karar verebiliyor anlamış değilim. Çevremizde böyle tanınmış insanlara sivil yaşantımızda taş çıkaracak bayanlar var.

Mesela Ay ağaca sarılsa Instagram'ına atsa; ağaca sarıldı diye haber yapılacak mı?
Mesela Alper eline rakı alıp evine gitse İzmir'de paparazilere yakalanarak haber yapılacak mı? Bu Alper zındık mı elinde Ramazan ayında elinde rakı ile geziyor diye?

Sevgili Adem'cigim ınstagram da küvet pozu akımı furyası var yeni nesil bayılıyor bunlara sen ben beğenmiyor olabilir, yadırgayabiliriz de böyle şeyler gündemde oldukça yer alıyor beğeniliyor bilmem anlatabildim mi

ihaveanidea

Bronz Üye

Talep ediliyor azizim. Bu hanım kızımız dediğin şahıs konvansiyonel medya tarafından defaatle millete zerk ediliyor. Halkımız da merak edip, tık getiriyor bu haberlere. Daha fazla tık, daha fazla reklam geliri demek. Win-win...

Topluca elma yemeyi bırakırsak bir daha elma üretilmez.

Adem

Özel Üye
Sanem Haklısın. Toplumumuzun modernleşmesi neticesinde bu durum örgüleriyle karşı karşıya kalmamız normal. Aslında normal olmayan şeyler normalleşmeye başladı. Benim aklım hâlâ Yeşilçam filmlerindeki o masumiyet abidesi ağabeyler ve ablalarda kalmış sanırım.

Sanem

Yönetici
Yönetici
Sanem Haklısın. Toplumumuzun modernleşmesi neticesinde bu durum örgüleriyle karşı karşıya kalmamız normal. Aslında normal olmayan şeyler normalleşmeye başladı. Benim aklım hâlâ Yeşilçam filmlerindeki o masumiyet abidesi ağabeyler ve ablalarda kalmış sanırım.
Adem düşündüm de senin için diğer ünlülerin küvet pozlarınida yayınlicam :)

Son düzenleme:

Alper

Yönetici
Genel Sorumlu

Sevgili Adem merhaba öncelikle. Belirttiğiniz bu eylemi gerçekleştirdim 1 elimde rakım 1 elde 1 kasa bira ile girdim eve. 2nci katta oturan kocası tarafından terkedilen kenafir ve yaşlı kadın tarafından izlendiğimin farkında olarak yaptım bunu. Gözleriyle beddua eden bu kadının uzun denemeler sonucu penceremden atmak suretiyle perdelerinden yanık oluşmasına sebebiyet verdim. Pişmanmıyım? Asla.

Konuya dönecek olursak bu ünlülerin başlatıp uyguladığı hiç bir akıma katılmadığım için kendimle gurur duyuyorum. Cidden akıl sır erdirmek mümkün değil.

velevki

Bronz Üye
Bu iki şahsi (şeyma,acun) sevmem.haber değerinde de görmem.akımdan da haberim yok.takibimde de değiller.
Sevgili ihaveanidea'nin "Topluca elma yemeyi bırakırsak bir daha elma üretilmez" sözü ne kadar haklı bir söz.yürekten katılıyorum.
Adem beyefendisi, örnekleklendirmeniz güldürdü beni :)çok yaşayın emi.
Saygılar,sevgiler

Kitapella

Bronz Üye
Ülkeye pırasa kadar faydası olmayanların gündemi belirleyebilmesi akıl işi değil. Bence bu tür insanlar tecrit edilmeli. Tabi benim haber değerim olmadığı için bu söz havada kalacak. O yüzden ben muzlu sütüme devam ediyorum hoşçakalın.

Lanet

Teknik Admin
Yönetici
Teknik Admin
Materyalist dünya bu. Alışın buna. Parası olan şımarık çocuklar öne çıkacak, hayatını öğrenmeye adamış hayatlar gölgelerinde ezilecek!
Alışın Azizim, bir bok etmeyecek bilgileriniz eğer yoksa dolarınız.

Sindy

Kayıtlı Üye
Öyle manzara böyle köpüksüz elinde viskisiz bomboş fakir gibi durmuş. Olmamış ben beğenmedim.

Mariah Carey den örnek al. :D

Absent

Bronz Üye
İstemeyi bilirsen veririm neden olmasın :D

Ne demişler koşmayan at olmaz binmesini bilirsen, vermeyen BuYuCu olmaz istemeyi bilirsen :)

Son düzenleme:

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 3)