sohbet odaları

Şeyma Subaşı'nın kitabında gözden kaçan skandal hatayı okuyucuları fark etti

Mehmet

Yönetici
Üst Yönetici
Acun Ilcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'nın Haziran ayında çıkan kitabının yankıları hala sürerken, bir yeni gelişme daha yaşandı. Kitabı alıp okumaya başlayanlar kitapta skandal bir hatayla karşılaştı.

"KELİMENİN KULLANIMI DA YAZILIŞI DA HATALI"
Kitabın "Cilt ve Beslenmeye Dair İpuçlarım" kısmında, hidroklorik asit ile hyaluronik asit karıştırılarak okuyucuya "hidrolik asit ve nemlendiriciyi unutma" tavsiyesinde bulunuldu. Hyaluronik asit cilt bakımı için kullanılırken, hidroklorik asit ise halk arasında "tuz ruhu" olarak bilinen ev temizliğinde kullanılan zehirli bir asit. Yani okuyucuya cilt bakımı için "tuz ruhu" önerildi. Hidroklorik asitin dahi "hidrolik asit" olarak yanlış yazılması da dikkat çekti

Alıntı

Cigdem

Özel Üye
Belki o tuzruhuna borçlu güzelliğini

Lefty

Yazar
Kitabın daha çok reklam malzemesi olması için belki de bilinçli yapılmıştır çünkü günlerdir sosyal medya zaten bu kitabı konuşuyordu şimdi daha çok konuşmaya başladılar. Reklamın iyisi kötüsü olmaz ve bunu en iyi esekherif bilir..)

Baloğlan

Kayıtlı Üye
Kitabın daha çok reklam malzemesi olması için belki de bilinçli yapılmıştır çünkü günlerdir sosyal medya zaten bu kitabı konuşuyordu şimdi daha çok konuşmaya başladılar. Reklamın iyisi kötüsü olmaz ve bunu en iyi esekherif bilir..)
böyük qardaş her şay biler.

esekherif

Bronz Üye
Sahaflar bu ve bunun gibi hanımların kitaplarıyla dolu. Kıymeti bilinmemiş, geri planda kalmış bir reklamcı olarak fikrinize katılıyorum ve bütün servetinizi yeni çıkacak kitabım için şirketime yatırmanızı tavsiye ediyorum.

Lefty

Yazar
Sahaflar bu ve bunun gibi hanımların kitaplarıyla dolu. Kıymeti bilinmemiş, geri planda kalmış bir reklamcı olarak fikrinize katılıyorum ve bütün servetinizi yeni çıkacak kitabım için şirketime yatırmanızı tavsiye ediyorum.
Kitabın içeriğini sormaya korkuyorum:)

Lefty

Yazar
esekherif
Kendine haksızlık etme lütfen! Son yaptığın reklamla şu an tüm Türkiye çapında tanınıyorsun.:)

esekherif

Bronz Üye
Kitabın içeriğini sormaya korkuyorum:)
Kitabımın konusu; benim kalbim bir tımarhanedir dr bey, deli bir adam durmadan gelir nasihat eder. Elif gibi sevmek, vav gibi eğilmek, nun gibi yamulmak, lam gibi çarpılmak,

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 4)