Shinigami

Majik

Bronz Üye
Bilmekten ve merak etmekten bıkmayan, usanmayan, yılmayan kim var deseler shinigami hanımı gösterebilirim. En yüzeysel konularda dahi derinlik arayabilecek ya da yaratabilecek potansiyele sahip, yeri geldiğinde gülüp geçebilen ama sohbetine göre de insan seçebilen birisidir. mutlaka beş çayı arkadaşları vardır ve orada işler daha samimiyet üzerine kuruludur ama ben ne olursa olsun çizgisini bozmayan birisi olduğunu düşünürüm. kahvelerle bir türlü barışamamış, iş ortamındaki insanlardan bir türlü istediğini alamamış arada bir sinirleri bozulan hanımefendilerin gizli liberosudur.

Anna Karenina

Platin Üye
Bu aralar Shini hanımı cok duygusal görüyorum.. ağlama seansları fln bunlar hanımefendinin gireceği durumlar değil...
Ben bu durumunu tatile gidemeyişine bağlıyorum en cok....cünkü yük binmiş sırtına.. yürümede zorluk, konuşmada güçlük ceker olmuş.... ama yine de her şeye rağmen nasılda güclü.. dimdik. ayakta........
Shini hanım bir şarkı olsaydı.. kesinlikle bu olurdu..skj

Sirius

Altın üye
Shini artık daha rahat daha özgür içindekileri döküyor
Kendisi çok minnoş ben tepkilerine bayılıyorum kızmasına meraklanmasına....
Umarım istediği tatile kavuşur uzun ve huzurlu

Larien

Prenses Üye
Benim için çok özel insanlardan birisi. Şöyle bir yargısı vardı onun, birine dostum diyebilmesi için o dostluğun belli bir krizi atlatmış olması gerektiğini söylüyordu. Yani, önce arkadaşlık-tartışma, alınganlık, kriz-üstesinden gelme = dostluk. asdas tam bi formül kızı :d bilmiyorum hala böyle düşünüyor mu ama ben ona dostum diyebiliyorum büyük bir kriz yaşamamamıza rağmen. Sadece yüz yüze gelemedik, bu şartlarda zor. Ama şu çok oluyor bende, aa bunu shini de izlemeli, bunu shini görmeli. Gün içinde aklıma geliyo, ismini bile bilmeden upuzun muhabbet ettiğimiz günlerden nereye :) inşallah yollarımız ayrılmaz, öpering

Son düzenleme:

juju

Özel Üye
Donusu ile beni mutlu etmis, forumda gormekten cok keyif aldigim biri. Sanirim benzer taraflarimiz da var. cokcabuk insan sokmuyoruz hayatimiza eh alinca da birakasimiz gelmiyor gibi. O da kendini cok tanitmayanlardan ben gibi. Ama bu guzel ruhumuz ve beynimizden bir sey eksiltir mi asla.. seni overken kendimi de ovdum fark ettin mi? Canimiz kendimiz.

Stockholm Sendromu

Altın üye
Görsel hafızası müthiş. Bana ; ''Seni beninden tanıdım.'' dediğinde gülmekle beraber çok şaşırmıştım. Meraklı halleri eğlenceli oluyor. Bazen de ''Yine mi Shini ya... Bunu da mı anlamadın...'' derken bulabiliyorsunuz kendinizi. Beraber takıldığımız eski dönemden şimdiki zamana, kendini ''mecburi'' açık etmek(!) durumunda bırakılması hariç, hiçbir değişim görülmemiştir. Neyse o ; dümdüz, kasıntı olmadan, ego savaştırmadan takılmaya devam ediyor... Etmeli de.

La'edri

Özel Üye
Konunun tamamını okuduğunuz zaman anlarsınız aslında değişmedi diyenlere rağmen shinigami çok değişti. Bu değişim olumlu yönde ve ılımlı bir değişim elbette ki. Eskiden daha sert bir mizacı vardı dışarıdan bakıldığında ve onun içinden ne geçerse ağzına gelmesi durumu bazı durumlarda yanlış anlaşılmasına sebep oluyordu. Hatta çoğu zaman iyi niyetle söylediği şeyleri bu yüzden yanlış anlayıp ona sert çıkanlar bile oluyordu ancak içinde zerre kötülük yok.
Ben onunla hep ciddi konularda konuştum. Çünkü biliyorum ki içten içe anlattığım yada üstü kapalı anlatmaya çalıştığım her şeyi unutacak yada unutmuş gibi yapacak ve benim gönül rahatlığı ile kendimi anlatmama olanak sağlayacak.
Çoğu zaman beni sinirde edebiliyor tabi. İkimizin de ketum tavrı bazen sinir edici duruma getirebiliyor bizi.
Neyse genel hatlarıyla zekasına ve meraklılığına değinmeyeceğim. Tanıdığıma , tanıştığıma en azından hayatının kıyısında köşesinden bir yere dokunduğuma seviniyorum.
Sevdiğim bir kaç insandan en üst mertebelerde olanlardan kendisi.
Gıcık etse de ,etsem de öyl.
Var ol shinigami. Yolun çiçekli bahçelerden geçsin hep. Kalbin Güzel ve güzelliklerle karşılaşsın.

Enchanting

Kayıtlı Üye
konusunu görünce az önce farklı bir başlığa arkadaşlıkla ilgili girdiğim bir post aklıma geldi. merak edenler için post bir tık ötede, şuracıkta durmakta.

shini yazıda bahsettiğim insan profilinin aksine daha küçük ama daha sağlam adımlarla sosyal ilişkiler kuran ve buna bağlı olarak da arkadaşlık kavramının içini ziyadesiyle dolduran bir isim. yine bu sebeple dışarıya yansıttıklarına bakarak çevresindeki insanlara ne kadar özel olduklarını hissettirdiğine inanıyorum.

bunlar dışında; dikkat ettiğim kadarıyla okuyan, araştıran, çevresinde olup bitene kulak tıkamayan, kendisini yetiştirebilmiş kültürlü bir insan. şu forumda kaç kişi nobel ödüllerini kimin aldığını takip ediyo bana bi’ söyleyin ya?

Nef'

Altın üye
çocuklar diye başlıyor ya sözlerine bazen , ba yı lı yo rum

tercüman olmuş çoğu hislerime arkadaşlar, sevgiyle kal shini (:

Anna Karenina

Platin Üye
Seninle hayalini kurduğum ortam tam olarak böyle Shini hanım......

La'edri

Özel Üye
Gelelim sana.
Bu forum içinde tanıyıp da içinde art niyet olmadığına ikna olduğum bir kaç insandan sadece biri.
Bir insan hiç mi kötü düşünmez. Kendi hakkında yapılan kötü yorumları bile anlamayacak kadar içinde art niyet yok.
Sevdiklerini takip eder.
Bir kaç saat gözünün onunden kayblan yavrularını merak eden anne gibi.
Sürekli takibindesiniz.
Onu sevdiğinize mutlu olmayın , oluyorsanız onun sizi sevmesinden dolayı mutlu olun.
Sen iyi ki varsın be shini.
Kaybolma.
Yolun çiçekli bahçelerden geçsin.

Morsalkım

Prenses Üye
Ne demişşş Ebru Gündeşş

Sen şarkılar söyle içinden boşverrr.

Geri dön Tülaaayyğ

Melodram

Gümüş Üye
daha önce x'in bir konuda ''bu forumda örnek tavır sergileyen insanlar var, ılımlı'' diye saydıklarındandı shinigami, bu sözlüğe bugün girmek biraz içimi burktu yalan yok...
forumun ilk döneminde daha sert görünen biri gibiydi, belki de o zaman birbirimize kaynaşmamış, sanki iki ayrı forumun üyeleriymişiz gibi olduğumuzdan fark edememiştik birbirimizi ama hep o bilgiye aç oluşu, araştırdığı şeyleri paylaşması hayranlık uyandırıyordu.
ara verip tekrar döndükten sonra, herkes biraz daha sevimli gelmeye başlayınca gözüme, o zaman fark edip daha da sevecen bulduklarımdandır shini, sevecen dediysem öyle yaklaşıyor olması sizi hayatına aldığı anlamına da gelmiyor asla. sınırlarını, mesafesini her zaman koruyor, en yaklaştığını düşündüğünüz anda bile... herkesin ortak düşündüğü şey olan o tatlı telaşı, minik meraklanmaları, bazı şeyleri anlamamaları, anladığı bazı şeyleri de görmezden gelmesi, yaşanılan her şeye belli bir saygı çerçevesinde yaklaşması, biriyle ilgili konuşulduğunda hemen kendini çekmesi ve bundan hoşlanmadığını belirtmesi ile göz dolduruyor.
kimseyi ayırmadan herkesten bir şeyler öğrenebileceğini düşünecek kadar alçakgönüllü olması, biraz sizi görmese hemen gelip yazması falan aslında o çizdiği sınırların ötesinde sizi sıcacık hissettirebiliyor. birkaç kez konuştuğumuzda ona hayallerimden bahsettiğimde benden çok heyecanlandığı o anları unutamıyorum, hiçbir şeyin geç olmadığını, insanın istediği her şeyi mutlaka denemesi gerektiğini sonunda ona ulaşamasa bile ''en azından denedim'' demenin iç huzurunu o kadar güzel özetlemişti ki, aynı yerden bakabildiğimiz için çok mutlu olmuştum.
ne kadar uzak durur, tekrar giresi gelir mi bilmiyorum ama bu forumda nickini gördüğümde her zaman okuduğum, takip ettiğim, hep olmasını istediğim ender insanlardan biri.
ay sanırım biraz duygulandım ben ya, cidden böyle de bir huyum var bazı insanları anlatırken niyeyse duygulanıyorum gözüm falan doluyor şakasız. sanki o naifliğine zarar vermişiz, hiç hak etmediği şeyleri yaşatmışız gibi geliyor.
umarım çok kızmazsın da dönersin, daha kitap kulübümüz olacak bizim, ufacık bir bilgiden yola çıkıp saatlerce araştırma yapıp juju, enço ve beni büyüleyeceksin.
şimdi daha yüksek sesle tekrarlayalım da, belki bir gün görünce tebessüm edersin.
''bu shini nerelerde yaaa kaçırdılar mı bu kızı?''
<3
(uzun yazılarını merak ediyorum diyordun, sözlüklere de uzun uzun yazıyormuşum meğer)
daha fazla duygulanmadan gideyim ben...

Gamer

Webmaster
yemin ediyorum ben kız arkadaşıma bu kadar uzun yazmamıştım, helal olsun melodram yataktan kalktım alkışladım seni.
okumadım ama yarın gelip okuyacağım. ne bilicez belki lorem ipsum hepsi, göreceğiz.

Melodram

Gümüş Üye
shini gibi ay çocuklar ben şimdi duygulanamıyorum da patronum aklıma geliyor diyesim geldi... kalbim buruk gamer, alkıştan başka bir şeyi kabul edemem.
:( ben olaylar esnasında takip edemeyince kafası yeni gelmiş gibi oldu... bırakın beni kendi halime.