Shinigami

juju

Özel Üye
Peki melonun yazısını okurken benim de duygulanmam? Bu aralar duygusal yanımız çok ağır basıyor..
Shinişkom ya.. inşallah küsmez kırılmaz da foruma tekrar gelir. Zaten konuştuğum 3-4 kişi var. Sen de gidersen ne ederim ben? Daha tatilini anlatmadı. Hem sen gidince forumun iq seviyesinde bir düşüş oldu.. şimdi yanlış anlayıp beni de banlamasınlar.:D Biz çok geri değiliz shini çok ileri.. Melonun dediği gibi daha kitap kulübü kuracağız ya. Vallahi 4 kitap aldım. Sizin için masraf yaptım. Dönmezsen kitaplarımı yırtarım?<3

La'edri

Özel Üye
Sana kötü dediler, düşmanı olduk bütün iyilerin.

Melodram

Gümüş Üye
tatili bitsin de neşe saça saça gelsin... anna hanımın banı açılmış, bir yanımız bahar bahçe lütfen yaprak dökmesin :(

La'edri

Özel Üye
hinigami.
böylede burnumda et varmış gibi oldu.
bir saniye gelir misin buraya , ya gelir misin diyorum.
sensiz çok eksiğiz.

Melodram

Gümüş Üye
ne güzel döndüğünde bir sürü okuyacak şeyi var shini'nin <3
banı tatile denk getirenlerin ustalığı göz yaşartır, favela bey de bunu başarmıştı, şimdi shini...
darısı...

Lupe

Bronz Üye
Şuan kelimeler kifayetsiz.
Nadide bir eserle kendimi hatırlatayım.

Lena

Gümüş Üye
tatile gidemedim bu sene deyip durdun. sonunda gitmişsin shiniiii.
gel de..bize gittiğin yerlerden bahset...

Enigma

Bronz Üye
Forumda takılmaya başladığım ilk zamanlarda dikkatimi çekmişti. Hep işiyle ilgili bir şeyden bahsetme konusunda istikrarını koruyor zaten. Bir gün direkt mesaj atıp, ne iş yapıyorsun dedim. Özel bilgi vermiyorum gibi bir şeyle yanıtlamıştı. Sustum orada direkt, dedim mesafeli biri ama bu konuda hep gizemli geldi bana.
Öğretmeni olsam 99 verirdim Shinigami'ye, o derece gıcık olacağım bir öğrenci tiplemesi gibi duruyor (:

Larien

Prenses Üye
şu forumda net olarak beni çok iyi ama gerçekten iyi, aileme kadar dsjk tanıyan kişi olmasına ve benim onu çok iyi tanıyor/biliyor olmama rağmen sevdiklerim arasında en az karaladığım sözlük şinşinimin sözlüğü olabilir.
bilmiyorum daha evvel yazdım mı ama çok uzun süre adını bile bilmiyordum yazışırken, eminim pek çok şeyimi paylaşacağım insan olacağını da bilmiyordum. inşallah birbirimizin çok güzel günlerini görürüz. seni seviyom.

Son düzenleme:

La'edri

Özel Üye
Kendisini yüz kere bin kere övsem az gelecek kişilerden.
Onu tanımayanlar için çok sinir bozucu bir tip olabiliyor bazen. Mesela duygusal insanlarla ilgili bazı tespit ve cümleleri var arada beni de çileden çıkarıyor ama asla niyeti kötü değil. Mesela eksikliklerini ve hatalarını kabul ediyor. Asla hatalarında ve eksik yanlarında dayatmacı ve direten bir tip değil.
Çok meraklı hatta aşırı meraklı.
Bir şeyi merak ettiyse kesinlikle duyma istiyor ,söylemezseniz küsüyor ya da morali bozuluyor ancak asla anlatma taraftarı değil.
Size çok güvenmiyorsa adını bile söylemiyor. :D
Korumacı , takip eden ve gözetleyen biri. İki dakika ortadan kaybolun hemen başlıyor meraklanmaya.
Ciddiyet had safhada ancak yeri geldiğinde çocuk sempatikliğinde.

Art niyet sıfır, kötü düşünce sıfır.
Sabaha kadar dertleş bana mısın demez. Hep duymak ister ama hep de sonuç odaklı.
Bir şey anlatın hemen çözüm sunsun. Empati yapmakta çok beceriksiz.
Seviyoruz be shiini

angie

Gümüş Üye
Benim de uzaktan uzağa beğendiğim, sevdiğim biri. Tanışmıyoruz ama mesajları gülümsetiyor hep. Çokça duyarlı biri. Mutlu yıllar.