sohbet odaları

Sitemizde youtube videolarını izleyebilirsiniz.

eQuaL

Kayıtlı Üye
Aynı durumu ben söylediğimde, “-telif hakkı vb.†diye savuşturdulardı beni.

Lanet

Teknik Admin
Yönetici
Teknik Admin
Her iki durumda da insanın herhangi bir şey önerme, isteme, yardım etme halini sekteye uğratır. En azından -ben- öyle düşünüyorum.
Yanlış düşünüyorsun. Senin önerin sayesinde araştırma yapılıp bi olur yolu bulunmuş olabilir. Sana o cevap verildikten sonra araştırılmıştır. Ancak o cevabın geçerli ve doğru olduğunu hepimiz biliyoruz. Telif hakları konusunda hassas herkes.

eQuaL

Kayıtlı Üye
Yanlış düşünüyorsun. Senin önerin sayesinde araştırma yapılıp bi olur yolu bulunmuş olabilir. Sana o cevap verildikten sonra araştırılmıştır. Ancak o cevabın geçerli ve doğru olduğunu hepimiz biliyoruz. Telif hakları konusunda hassas herkes.
Yazdıklarına kısmen katılmak ile birlikte, eğer benim önerim sonrasında, bu şekilde bir durum oluyorsa da bir -geri bildirim- çok görüldü o vakit. Durumu tartışma haline taşıyor gibi gözükmeden istişare ettiğimi de eklemek istiyorum. Konu, ikili diyalog haline dönmeden, mevzunun bitmesinden taraf oluyorum.

Alper

Yönetici
Genel Sorumlu
Aynı durumu ben söylediğimde, "-telif hakkı vb." diye savuşturdulardı beni.
Merhaba, sitemizin geliştiricisi yükledi ve telif hakkı konusunda sorun olmayacağını belirtti. Sizin önerinizden haberi olmadığı için konuyu açtı. Durumdan x'inde haberi yoktu :)

Videolar telif nedeniyle youtube'dan silinirse otomatik olarak sitemizden de silinecektir.

Dem

Umrumdışı
Yönetici
ille de ve sadece bu başlık altında mi ekleyeceğiz videoları :) pek sayın Lanet beyefendi :)

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 15)